VPN GoUp News

  • Home
  • Newss
  • 10 Windows Mail uygulaması kullanma

10 Windows Mail uygulaması kullanma

Windows e-posta veya Posta, Windows 10 büyük olmasa da beklenmedik bir dahil edilmesi. OS’ özel e-posta müşteri hizmetleri e-posta tabanlı birçok web-sadece bilmediği bir şey vardır. Ve Gmail, iCloud ve Yahoo gibi e-posta hizmetleri kendi başlarına iyi olsa da, sadece özel bir istemci olan bir şey var.

E-posta göndermek ve almak için özel bir uygulama olması gerçekten tüm e-postalarınızı tutma süreci hızlandırmaya yardımcı olabilir. Tüm diğer e-posta hesapları alır ve yere koyar hesapları anahtarı ileri veya e-postalar kalmadan tüm çeşitli hesaplarınıza erişim sağlamak için Windows e-posta istisna değildir.

Eğer tüm e-postalarınızı tutmak için Windows bir çözüm arıyorsanız, Windows için iş e-posta nasıl yapabileceğiniz ve bunu en iyi nasıl görmeye rehberimiz bak.

1. E-posta hesabı ayarlama

Görüntü Kredi: Microsoft

Posta başlatın ilk kez, bir veya daha fazla e-posta hesaplarını eklemek için istenir tıklama başlamak için Hesap Ekleyin. Webmail hesapları için durum çok basit. Kullanın ve istendiğinde e-posta adresinizi ve parolanızı girin servisini seçin. POP ve IMAP hesapları eklemek için Başka bir Hesap seçeneğini kullanın ve sunucu bilgilerini girmeniz istenir.

2. Daha fazla hesap eklemek

Görüntü Kredi: Microsoft

Birden fazla e-posta hesabına sahip olabilirsiniz. Aynı yerde onları erişebilirsiniz böylece bir hesap daha eklemek için mantıklı bir Posta uygulamasını kullanarak yararları biridir. Daha sonra daha eklemek için karar verirseniz, Posta Hesapları sol tarafı, etiket ve ardından daha önce olduğu gibi gerekli bilgileri girmeden önce hesap Ekle tıklayın.3.

Görüntü Kredi: Microsoft

Varsayılan olarak, Posta farklı hesaplara gelen e – postaları ayrı tutar ve kendi gelen arasında sol bölmede menüsünü kullanarak flit edebilirsiniz. Tek bir yerde her şeyi görmek, ancak tercih edebilirsiniz. Bunu yapmak için, Hesapları sola sonra ‘Bağlantı kutularına sağa’ bağlantısına tıklayın. Seçmek iki veya daha fazla e-posta hesapları, birleştirilmiş gelen kutusu için bir ad girin ve Kaydet düğmesini tıklatın.

4. Değişim posta kutusu eşitleme ayarları

Görüntü Kredi: Microsoft
Jargon Buster

Odaklanmış Gelen Bir özellik, Posta, hangi organize mesajınız içine iki kategori: Odaklanmış ve Diğer. Mesajları Odaklanmış bölümünde görünür en önemli olarak kabul.

(Solda) Hesaplar ‘ ı tıklatın, sonra sağ tarafta bir hesabı tıklatın. İyi bir hesabın etiket değiştirme, ayrıca posta senkronize nasıl değiştirebilirsiniz. Tıklayın ‘Değişim posta kutusu eşitleme ayarlarını kullan açılır genellikle Posta yeni mesajları kontrol edip nasıl seçmek için menüleri ne kadar geriye gelen iletileri yüklemek gerekir. Ayrıca takvim ve kişileri senkronize edebilirsiniz.

5. Gezinti çubuğunu göster ya da gizle

Görüntü Kredi: Microsoft

Sol elini birden çok e-posta hesabı varsa, ya da eğer sürekli posta klasörleri arasında atlama iseniz gezinti çubuğu kullanışlı. Arayüzü özgürlüğe yol, ancak, uygulama penceresinin sol üst köşesindeki üç çizgi simgesine tıklayarak yapabilirsiniz. Bu size daha fazla yer vermek bölmesi çöktü; yine simgesini geri getiriyor. Menü çöktü bile, hala gezinebilirsiniz.

6. Gönderme, alma ve e-posta yanıtlama

Görüntü Kredi: Microsoft

Yeni bir e-posta göndererek sol ‘Yeni posta’ el bölmesi tıklamak kadar basittir. Aldığınız e-postalar ile ilgili de basittir. Yeni posta geldiğinde, ilgili Kutusu’nu tıklatın ve önizleme bölmesinde sağda görüntülemek için bir mesaj seçin okunmamış mesajlar koyu renkle vurgulanır. Mesajlara cevap için düğmeleri önizleme bölmesinin üst kısmında, silmeden, daha onları işaretleme ve.

7. Birden çok iletiyi açma

Görüntü Kredi: Microsoft

Yan tarafından iki yan e-postaları görmek istediğiniz zamanlar olabilir, ama önizleme bölmesi, bir seferde sadece tek bir mesaj gösterir. Bu etrafında almak için, alanın sağındaki görünen yeni pencere’ düğmesini ‘Açık mesaj, görüntülemek ve tıklatın istediğiniz bir e-posta seçin. Şimdi başka bir e-posta seçin ve gerektiği gibi windows önce yeniden konumlandırma işlemi tekrarlayın.

8. E-posta hızlı eylemler

Görüntü Kredi: Microsoft

Belirli eylemleri gerçekleştirmek için bir e-posta açmanıza gerek yok. Eğer central gelen sütununda e-posta üzerinde fareyi simgeleri üç pop-görünür. Arşiv için bunları kullanın, silmek veya bir e-posta bayrak. Eğer bir e-posta daha sonra hatırlamak istiyorsanız bu son derece kullanışlı oluyor. Ayrıca bir e-posta tıklayın ve diğer eylemleri gerçekleştirmek için bağlam menüsünü kullanabilirsiniz.

9. Favori klasörler

Microsoft Görüntü Kredi:

Klasörler gelen kutusu organize tutmak için harika bir yoldur. Gelen kutunuza büyük olasılıkla varsayılan olarak klasörler bir dizi ayrılmıştır, ama daha oluşturabilirsiniz. Sol tıklayın ‘Klasörler’ el bölmesi, sonra görünen menüde ” + ” düğmesini tıklayın. Oluşturduğunuz klasör ve [Enter] tuşuna basın için bir ad girin. Bir favori bir klasör yapmak için, sağ tıklayın ve seçin ‘Favoriler’Ekleyin.

10. Kullanışlı e-posta seçenekleri

Microsoft Görüntü Kredi:

İncelemek isteyebilirsiniz Posta için başka ayarlar da vardır. Ayarlar > Kişiselleştirme, örneğin, Yazı tipi bölümü her hesap üzerinden gönderilen e-posta görünümünü çimdik sağlar iken uygulamasında kullanılan renk ve arka plan görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Ve İmza bölümüne giden e-postaların sonuna eklenen metni özelleştirebilirsiniz.

Windows bunun gibi daha büyük içerik ve danışma dergi Yardımı. Kullanışlı Windows eğitimlerini bilgisayarınızdan daha fazla almak için bir patlama olduğunu. Son sayısında satın almak veya abone olabilirsiniz.

Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.