VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • 2019 Tatil Hediye Rehberi: Arkadaşlarınızı ve Ailenizi Nasıl Güvende Tutunur
VPNGoupCom holiday-gifts-02-blog-2-ok-1024x576

2019 Tatil Hediye Rehberi: Arkadaşlarınızı ve Ailenizi Nasıl Güvende Tutunur

Çevrimiçi turbo vpn premium apk tehditler gittikçe daha karmaşık why use a vpn with kodi ve yaygın hotspot sheld hale vpn click geldikçe, çevrimiçi güvenlik ve how to install a free vpn on kodi gizlilik 2019 için harika hediye fikirleri gibi görünmeye başlıyor! Bunlar, how to set vpn on iphone önemsediğinizi zenvpn indir gösteren japan vpn düşündürücü why vpn is not working gizlilik ve siber hotspot shiel güvenlik turbo vpn ekşi hediyeleridir. Artı, çoğu how to setup a windows vpn oldukça hotsp uygun fiyatlı, onları hot vpn apk mükemmel çorap doldurma yapıyor.

VPNGoupCom holiday-gifts-02-blog-2-1

Bu yüzden herhangi bir internet kullanıcısı için en iyi 7 çevrimiçi gizlilik ve güvenlik hediyesini topladık.

Casusluktan kaçınmak için web kamerası kapağı

VPNGoupCom privacy-stickers-webcam-1400-x-933-1600x

Mark Zuckerberg, gizli kalırken verilerinizi hasat etmeyi takıntı haline getirdi, bu yüzden  web kamerasını kapatırsa , siz de yapmalısınız. Günlük hayatımızın çoğunu web kameralarının önünde geçiriyoruz, bu yüzden onları ele geçirmek mükemmel bir mantıklı. Web kameranız korumasız bırakılırsa, bir suç olabilir  kesmek  cihazınıza, senin özel bilgi çalmak ve tekrar YouTube videolarını izlerken ya da isterseniz kahvaltı yeme seni izlemek. Kamera lenslerinin üzerine folyo yapışan insanlar sonuçta çok çılgın görünmüyor.

Web kameranızı bir tutam bant ile engelleyebilirsiniz. Ancak, sürgülü kapak daha temiz görünecek ve ihtiyacınız olduğunda web kameranızı kullanmayı kolaylaştıracaktır. Bu, sevdiklerinizi yanlışlıkla kendilerini dünyaya maruz bırakmaya karşı koruyacak küçük ama düşünceli bir hediye.

Kartlarınızı güvende tutmak için RFID engelleme cüzdanı

VPNGoupCom bifold-wallet-black-leather-rfid-47-1600x

Cebinizdeki cüzdan muhtemelen kişisel servetinizin anahtarını elinde tutuyor, bu yüzden onu güvenli ve kullanışlı tutmayı biliyorsunuz. Temassız kartlar uygundur, ancak RFID saldırıları ve hatta kazara şarjlar gerçek bir risktir. Neyse ki, bu size kolaylıktan taviz vermenize gerek olmayan bir yerdir.

Güzel yeni bir cüzdan zaten harika bir çorap doldurucu. RFID engelleme teknolojisine sahip olan biri, gizlilik bilincine sahip arkadaşınız veya akrabanız için anlaşmayı tatlandıracaktır. Bu cüzdanlar RFID özellikli kartları yetkisiz çip kullanımından veya taramalarından korur. Yanlışlıkla bir yere bırakırsanız telefonunuza uyarı gönderecek cüzdanlar bile vardır.

Özel ve güvenli tarama için VPNGoUp aboneliği

VPNGoupCom holiday-gifts-02-blog-body-1-1-1

Kimse gizlice izlenme fikrini sevmez, ancak içinde yaşadığımız dijital dünya – attığınız her adım ISS’leri, reklamverenleri, hükümetleri veya bilgisayar korsanlarını yakından izler. Çevrimiçi gizliliğiniz kolayca ancak izin verirseniz istila edilebilir.

Çevrimiçi koruma hediyesini vermek, özellikle kullanıcı dostu bir VPN hizmeti şeklinde geldiği için oldukça kolaydır. Bir  VPN , çevrimiçi trafiğiniz için neredeyse hack korumalı şifreli bir tünel oluşturarak kimsenin özel verilerinize ellerini ulaşmamasını sağlar. VPNGoUp, iOS Android macOS Windows ve  Linux için uygulamalara sahiptir , yani sizin ve sevdiklerinizin evde ve hareket halindeyken herhangi bir cihazda istediğiniz zaman güvenle gezinebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, Black Friday anlaşmamız VPNGoUp’ı yeni şifre yöneticimiz VPNGoUp Pass ile birlikte ücretsiz olarak indirmenize izin veriyor !

Alın: VPNGoUp

Gözetim önleyici gözlük

VPNGoupCom reflectacles-ghost-facial-recognition

Sizi sadece iyi gösterecekler, aynı zamanda görünmez yapacaklardır. Bazı özel gözetim önleyici gözlükler sadece gözlerinizi gizler, diğerleri ise yüzünüzü ve kimliğinizi CCTV kameralardaki gözetim ve yüz tanımasından gizlemek için kızılötesi ışık yayar.

Ne yazık ki, bu gözlükler parti resimlerini utandırmakla etiketlenmenizi engellemez (bunu Facebook gizlilik ayarlarınızı yöneterek kendiniz yapın  ). Bununla birlikte, otomatik olarak etiketlenmenizi önler ve kamera flaşı ile çekilen resimler ve videolarda nispeten anonim hale getirirler.

Görsel saldırıları önlemek için gizlilik ekranı kapağı

VPNGoupCom screen-shot-2018-11-22-at-11

Birisi omzunun üzerinden gözetlediğinde nasıl hissediyorsun? E-postanızı kontrol etmenizi izleyen rastgele bir yabancı fikri yeterince ürkütücü gelmiyorsa, özel resimlerinizi veya faturalarınızı öderken veya çevrimiçi alışveriş yaparken yazdığınız bankacılık kimlik bilgilerini düşünün.

Yapışkan ekran koruyucusu, ekranınızdaki bilgileri meraklı gözlerden korumaya yardımcı olur. Yan görünümleri “karartmak” için polarize bir lens kullanır; bu, bazı snoopy yabancıları ekranınıza bir bakış atmaya çalışırsa, hiçbir şey göremezler. Eylemin tam görünümünü gören tek kişi siz olacaksınız.

İLGİLİ MAKALELER

Bir .onion sitesi nasıl yapılır Nasıl Yapılır · 3 dk. Okuma
Securus konum izleme skandalı sandığımızdan daha kötü Haber · 4 dakika okuma

Hassas dosyaları taşımak için şifreli bir USB sürücü

VPNGoupCom maxresdefault-1-1

Hepimiz oradaydık – bir veya iki USB sürücüsünü kaybetmek. İster veri yedeklemelerinizi (düzenli olarak yedekleyin, değil mi?), İster çok gizli işletme belgelerinizi içeriyor olsun, muhtemelen bu bilgilerin yanlış ellere geçmesini istemezsiniz.

Kendiniz veya güvenlik seven arkadaşınızın hassas donanımlarını yerleşik donanım tabanlı şifrelemeye sahip bir USB flash sürücü vererek güvenli bir şekilde saklamasını ve aktarmasını kolaylaştırın. Şifreli sürücüler farklı kapasitelerde, tasarımlarda ve fiyatlarda gelir, böylece Noel ağacının altına koymak için mükemmel öğeyi bulmakta sorun yaşamayacaksınız.

İyi parolalar oluşturmak için zar parola

VPNGoupCom Screen-Shot-2018-11-22-at-11.07.59

Bunu milyonlarca kez duydunuz –  özel verilerinizi siber kötü adamlardan korumak için güçlü şifreler oluşturmak  şart. Bununla birlikte, özellikle çevrimiçi hesaplarınızın her biri için uzun, karmaşık ve unutulmaz bir şifre bulmanız gerektiğinde bunu söylemek yapmaktan daha kolay.

Bu görevle mücadele eden birini tanıyorsanız, onlara bir VPNGoUp Pass aboneliği  veya parola zar alın. Bir avuç zar atmak ve EFF kelime listelerini kullanmak, kafanızı çizmeden gerçekten rastgele parolalar üretmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, eğlenceli bir oyuna dönüşebilir.

Not: Bilgisayar en hızlı vpn chrome korsanlarının tatil sezonunu almadığını unutmayın. En havalı hediyeleri ararken, sizi aldatıcı afişler ve sahte e-ticaret siteleriyle kovalayacaklar.  Bu tatil sezonunda alışveriş yaparken güvenli vpn kullanmak güvenli mi çevrimiçi how to get express vpn for free alışveriş ipuçlarımızı takip yasaklı sitelere giriş chrome eklentisi edin  !

30 günlük para iade garantimizle alışveriş yaparken VPNGoUp’ı risksiz deneyin !

VPNGoUp’ı şimdi edinin

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

 

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.