VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • 2020 en iyi ücretsiz DVD ripper: kopyalama ve DVD koleksiyonu Kaydet
VPNGoupCom p7epkbghqxkcsvxgqxvqh-1024x576

2020 en iyi ücretsiz DVD ripper: kopyalama ve DVD koleksiyonu Kaydet

Ücretsiz DVD bir dizi yırtıcılar vardır. Ancak, doğru olanları her yerde kolayca kötü amaçlı yazılım hakkında endişelenmenize gerek kalmadan saklanan bir dosya için disk içeriğini dönüştürmek izin verir. Kötü amaçlı yazılım deşik yazılım pazarının bir bölümüne ait oldukları ücretsiz DVD dönüştürücüler doğası anlamına gelir. Bu yüzden olanları meşru olan bilmek zor olabilir.

Sizin için şanslı, zor işleri yaptık ve sapla samanı dizildi ettik. Sadece bir esinti dönüştürme görev yapmak çok iyi ücretsiz DVD dönüştürücüler topladık, ama aynı zamanda ücretsiz kötü amaçlı yazılım vardır.

Sadece DVD rip thost önce ülkenize ilk fikri mülkiyet hukuku kontrol ettiğinizden emin olun. Çok CD gibi, ücretsiz DVD dönüştürücüler kapak hiçbir uluslararası telif hakkı yasaları. Örneğin, 2014 yılında, İNGİLTERE, telif hakkı kanunu, kişisel yedekleri yasallaştırmak için değiştirildi, ama bu kararı 2015 yılında Yüksek Mahkeme tarafından iptal edildi.

En iyi ücretsiz DVD bakışta yırtıcılar

  1. El freni
  2. Freemake Video Dönüştürücü
  3. MakeMKV
  4. 8 HD 7
  5. Kişisel DVD Ripper Free Edition

En iyi DVD ripper şu anda Kişisel DVD Ripper Platinum:
Eğer DVD koleksiyonu yedekleme ile ilgileniyorsanız ve o zaman kısıtlamaları veya yavaş işleme engel olmak istemiyorum, Kişisel DVD Ripper Platinum denedik en iyi araçtır. Ücretsiz değil, ama para için bir sürü olsun, ve, bölge kilitli veya oynanamaz şifrelenmiş diskleri işleyebilir bile. Video oynatma için hemen hemen herhangi bir cihaz üzerinde çok dosyaları, kullanışlı önceden belirlenmiş profilleri ile telefon ya da tablet üzerinde en sevdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz oluşturabilirsiniz.

(Görüntü kredi: el Freni Takımı; Shutterstock)

1. El freni

Rip herhangi bir format için DVD ve video dönüştürmek

İşletim sistemi: Windows, macOS, Linux

Rips DVD ve video dosyalarını dönüştürür
Birden fazla dönüşüm sıraya olabilir
Hazır hazır ayarları içerir
DRM işleyebilir

El freni açık kaynak sadece tanınmak için tercih ediyor (ya da video oynatma) ücretsiz bir DVD ripper aynı zamanda, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla tamamen ücretsiz.

Bir on yıl daha fazla, yazılım nihayet modelleme sürüm ulaştı, ya da en azından burada baktığımız diğer bazı, ama bunun seni engellemesine izin verme biraz daha karmaşık görünüyor olduğunu. Varsayılan kopya koruma atlayarak destekleyen hiçbir kanıt yok, ama bu ülkede akıl IP kanunlarda taşıyan küçük bir araştırma ile elde etrafında bir şeydir.

Diğer programlar olduğu gibi, seçim için hazır hazır ayarları vardır, ama aynı zamanda isterseniz her kopyalama oturum terzi el ile yapabilirsiniz. Eğer ISO görüntü veya disk klasörler ile çalışıyorsanız, arka arkaya her bitirdiğinde olmak zorunda kaydetmek için birden fazla kodlama işlerini sıraya mümkündür. Kontrol dik düzey bir deneyin el Freni iyi değer yapar.

Okumak tam el Freni inceleme

Freemake (görüntü kredi: Shutterstock)

2. Freemake Video Dönüştürücü

DVD rip kolay, adım adım talimatlar

İşletim sistemi: Windows

Temiz, temiz arayüzü
Tüm DVD ya da sadece parçaları rip olabilir
Hazır cihaz profilleri
Bazı özellikleri etkinleştirme gerektirir

Freemake güçlü, yüksek kaliteli ücretsiz ile eşanlamlı bir isim ve Freemake Video Dönüştürücü tarafında aşağı izin vermez. Ücretsiz DVD ripper ile temiz bir arayüzü kullanmak için bir sevinç sahiptir, ve asla yapmak istediğini ne hakkında herhangi bir şüphe hissi kaldı.

Yazılım, DVD bölümüne geçin ve listeden bir sürücü seçin ateşle. Disk analizi sonra video izlemek ilgilendiğini belirtmek gerekir. İşleri bir adım daha atın ve yerine her şeyi kapma daha rip bir video segmentleri klibi çıktı bile. Ekranın alt kısmındaki kısayolları (AVI, MKV, belirli biçimleri cihazı) popüler çıkış biçimleri erişim sağlar; sadece seçiminizi yapın, Convert tuşuna bas ve işlem Tamam.

Ne yazık ki, Fazladan gelen yazılım içermez rağmen, Freemake Video Dönüştürücü en son sürümünü yırtık videolara filigran ekler. Eğer bunu kabul ederseniz, en uygun DVD yırtıcılar biri.

Okumak tam Freemake Video Dönüştürücü inceleme

GuinpinSoft Inc; Shutterstock (görüntü kredi:)

3. MakeMKV

Herhangi bir garip yapılandırma olmadan Rip DVD ve Blu-ray

İşletim sistemi: Windows, macOS

Kullanımı son derece kolay
Hızlı DVD kopyalama
Çalışır Blu-ray diskler
Birkaç özelleştirme seçenekleri

Eğer daha önce ücretsiz DVD kopyalama yazılımı kullandıysanız, MakeMKV biraz tanıdık olabilir – 7 DVD için geçici bir benzerlik daha taşıyor. (Blu-ray müzik kopyalama programı beta süre ücretsiz olacağını fazlalaştı rağmen) gibi işleme DVD’ler, programı, aynı zamanda Blu-ray diskler müthiş yeteneğine sahiptir, ve bu süreç tam olarak aynı şekilde her durumda çalışır.

Düşünmek için çok küçük olduğunu MakeMKV hakkında çok şey. Programı çalıştıralım, disk analiz, parçanın söküp atmak istiyorum hangi seçin, çıktı dosyası nereye kaydedileceğini belirtin ve sonra da ‘Make MKV’ vurdu düğme. İşte hepsi bu kadar. Sadece analiz hakkında, hiçbir karmaşık yapılandırma, rip ve go uğraşıyor.

Oku tam inceleme MakeMKV

(Görüntü kredi: 8.cn; Shutterstock)

4. 8 HD 7

Eğer acele bir DVD rip gerekiyorsa sınırlı seçenek, ama kullanışlı

İşletim sistemi: Windows

Rips DVD ve Blu-ray
Özgün biçimlerinde film Kaydet
Birkaç özelleştirilebilir ayarları
Sadece kopyalama bileşeni ücretsizdir

8 alışılmadık bir durum. Tam 8 suite artık ücretsiz değil, ama bir DVD rip bileşeni var. Yazılımı indirdiğinizde DVD ve Blu için ihtiyacınız olan bir deneme sürümü, ama 8 HD 7 – sökük ray olarak, sonsuza kadar özgür kalır yükler.

Ücretsiz kısmı oldukça sınırlı, Tam Disk veya sadece Ana Film modu diskleri rip için izin. Ücretsiz sürümü burada kapattık diğer programları gibi, ama yine de yeri olan çok yönlü olarak hiçbir yerde yakın olduğu anlamına gelir.

Örneğin, eğer bir diskten video dosyalarını ayıklamak ve sabit diskinize onları aktarırken orijinal biçimlerini korumak yararlı olabilir. Daha sonra isterseniz, ya da sadece bir disk takılı olması gerek kalmadan videoları izlemek için en sevdiğiniz DVD yazılımı kullanmak daha fazla çalışma için başka bir program içine dosyaları almak için özgürsünüz.

Okumak tam 8 HD 7 incelemesi

Görüntü kredi: Kaspersky (; Shutterstock)

5. Kişisel DVD Ripper Free Edition

Sadece filmler için, bu DVD ripper veri diskleri işleyebilir

İşletim sistemi: Windows

Süper hızlı DVD
Hazır dönüştürme profilleri
MP3 formatında ses rip olabilir
Kafa karıştırıcı pazarlama

Kişisel DVD Ripper ücretsiz sürümü kurduğunuzda, aslında deneme modunda Platinum Edition olduğunu fark edeceksiniz. Bu (özellikle hız özgü DRM çatlak ile ilgili ve bir çift) premium sürümünde bulunan özelliklerin bir kaç eksik, ama yine de sonsuza kadar kullanabileceğiniz ellerinde güçlü bir DVD ripper gerekir.

Kişisel DVD Ripper DVD rip için kullanılabilir, ama aynı zamanda ISO görüntü, DVD dosyaları ve klasörleri ile çalışır. Bir kez giriş pek uzun sürmez bu hazır profiller bir dizi arasından seçim yapabiliyorsunuz işlem analiz edilmiştir. Bu profiller için hızlı Facebook yüklemek için belirli mobil cihazlarda ya da, diyelim ki, ideal oynatmak için uygun bir video çıkış yardım

Rip seçebilirsiniz-altyazılar yerleşik veya kendi gömmek ve ses parçaları dahil edilmesi gereken seçebilirsiniz; tüm sadeliği ve memnun bir şekilde hızlı. Yazılım kafa karıştırıcı pazarlama sadece video beş dakika rip neden olabilir, ama çok araştırma sonra bu durum böyle değil doğruluyoruz.

Okumak tam Kişisel DVD Ripper Free Edition incelemesi

  • En iyi video düzenleme yazılımı ile sökük filmlerinizi düzenleyin

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.