VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • 8 ortak sorunları uzak masaüstü yazılımı kullanarak çözüldü
VPNGoupCom 43ged48gwwicvq5uyk6dtb-1024x576

8 ortak sorunları uzak masaüstü yazılımı kullanarak çözüldü

Bilgisayarlar büyük, ama kaçınılmaz bir şey beklendiği gibi çalışmıyor bir zaman gelecektir. Teknoloji ile bazen mücadele Internet üzerinde cevaplar için saat avcılık harcamak, daha fazla hayal kırıklığına uğramış elde edenler.

Çözüm genellikle biri bilgisayarlarla daha deneyimli cihazınız bakmak için elde etmektir. Ama bizzat ziyaret etmek pahalı veya pratik olmayabilir.

Neyse ki, birçok işletim sistemi biri uzaktan size yardımcı olmak için bilgisayarınıza erişmek için etkinleştirebilirsiniz. Ve bu makalede, uzak masaüstü yazılımı bazı ortak sorunları çözmek için nasıl kullanılabileceğini bakmak için gidiyoruz.


1. E-postalar çalışmıyor

Bu bilgisayar hayal kırıklığı en yaygın nedenlerinden biridir. Yeni bir e-posta hesabı oluşturmuş ve e-posta yazılımı kurmak için çalışıyoruz. Ama göndermek ya da iki, ya da belki de alabilirsiniz.

Çözüm yanlış ayarlar nedeniyle olabilir, ama bazen ne kaçırdığını bir onay kutusunu işaretleyerek veya bir bağlantı noktası numarası güncellenmesi gibi küçük bir şey var.

Uzaktan erişim yazılımı kullanarak, bir profesyonel ya da cihazınızı kontrol altına almak, ya da yapmanız gerekenleri anlatayım süre onlarla paylaşmak ekran yapabilirsiniz. Tüm ayarları görmek için bir kez mümkün, teknisyen genellikle hızlı bir şekilde sorunu tanımlamak ve yukarı ve çalışan alabilirsiniz.

2. İnternet çok yavaş

Ayrıca en sinir bozucu bilgisayar listesinde yüksek ile ilgili sorunlar yavaş İnternet. Güya çok hızlı indirme hızı ile bir plan olabilir, ama her şey düşündüğünüzden daha uzun sürer.

Kablosuz WiFi kullanarak bağlanmaya çalışırken en sık olur. Çözüm modem veya yönlendirici için yeni sürücüler yüklü olması gerekiyor olabilir. Belki de bilgisayarınızda casus yazılım veya virüs sorunun kaynağı.

Uzaktan bilgisayar erişimi olan bir teknisyen sorunu çözmek için ne gerekiyorsa yapılandırmak için bu olası senaryolar gidermek ve yüklemek mümkün olacak.

3. Bilgisayar yavaş çalışıyor

İnternet iyi çalışıyor olabilir, ama bilgisayarınızın genel olarak çok yavaş. Açılış ve kapanış uygulamaları hiçbir şey oluyor gibi görünüyor neden merak ediyorsun o zaman yaş ve çok zaman alır.

Disk alanı dışında çalışan sabit diskleri genellikle bilgisayarların yavaşlamasına neden olabilir. Ya da sessizce arka planda çalışan, bilgisayarınızın kaynakları için yarışıyor zamanla uygulamalar çok yükledim.

Uzak masaüstü yazılımı ile, bilgisayarınızın sabit disk ve sistem yapılandırma işler kesat olabilir alanları belirlemek için denetlenir.

4. Yedekleme stratejisi oluşturulması

Herkesin düşündüğü bir şey değil, ama olmalı. Bilgisayar sabit diskleri genellikle başarısız ve yalnızca bilgisayarınızdaki önemli dosyalarınızı tek bir kopyası varsa, sabit sürücü aşağı giderse her şeyi kaybedebilirsiniz.

Bu yüzden Birden fazla yere bilgisayarınızın veri kopyalama içeren bir yedekleme stratejisi için önemli. Diğer konum yerel ağa bağlı harici bir sabit sürücü olabilir, ya da bir bulut yedekleme sunucu olabilir. Aslında iki kat daha güvenli olması için iyi bir fikirdir.

Başlangıçta yedekleri kurma eğer teknoloji meraklısı, çok iyi bir pro için uzaktan bilgisayar erişimi olan uygun bir iş olabileceğini değilseniz zor olabilir.

5. Yazıcı çalışmıyor

Baskı yapamadı başka bir ortak sorun. Ve yavaş İnternet sorunları benzer, bilgisayarınızda yüklü olan yazıcı sürücüleri veya üretici yazılımı ile ilgili olabilir.

Bu genelde uzun sürer, değil güncelleme ama ilk etapta onları bulmak genellikle gerçekten ne aradıklarını bilmeyenler için zordur. O teknisyeni deneyimli hızlı yazıcı üreticisinin web sitesinde gerekli yazılımı bulup uzaktan bilgisayarınıza yüklemek mümkün olacak.

6. Bazı programları yeni bilgisayarlarda çalışmıyor

Ben sadece yeni bir bilgisayar aldım ve en sevdiğiniz programı ateşlemek için denedim ama çalışmadı ya da bir hata iletisi var ve çıkın.

Tüm eski yazılım programları daha yeni işletim sistemlerinde çalışır. Bazıları için, ne yazık ki, artık bu programı kullanmak mümkün olmayacaktır anlamına gelir. Diğerleri hala yazılım yükseltme veya diğer bileşenlerin yüklü ise işe yarayabilir.

Bir teknisyen uzaktan İnternet ya da yazıcı sorunlarını çözmek için güncelleştirmeleri yükleyin aynı şekilde, eski programları ile ilgili sorunları ile yardımcı olabilir.

7. Bilgisayarı yeniden başlatmayı tutar

Bu tür sorunlar genellikle teşhis etmek zordur. Kritik sistem sürücülerinin güncel olup, örneğin, grafik kartı, anakart sürücüleri ve ağ kartı için kontrol edin şeylerden biridir. Bunların çoğu İnternet üzerinden güncellenebilir.

Sorun diğer olası kaynaklar, virüs veya reklam olabilir. Eğer bilgisayarınızda herhangi bir antivirüs yazılımı yoksa, bir tane yüklemek için zaman olabilir. Deneyimli bir teknisyen ihtiyaçlarınıza uygun bir antivirüs paketi öneriyor ve uzaktan yükleyebilirsiniz.

8. Pop-up reklamlar görünmeye devam et

Bu da genellikle reklam veya yanlışlıkla bilgisayarınızda yüklü olabilir kötü amaçlı yazılım ile ilgilidir. Senin için bilgisayarınızı temiz ve daha hızlı yapmak iddia edecek olan birçok program var. Bazıları çok küçük ve bazı hiçbir şey yapacağız. Nasıl yüklemek için biliyor musunuz?

En iyi sonucu elde etmek için, genellikle bir profesyonel için bu tür programları kullanma konusunda deneyim çevirmek gerekir. Bu programları yüklemek kolay olabilir uzak masaüstü yazılımı üzerinden doğru bilgiye sahip biri tarafından yapılması.

Özet

Bilgisayarınızın sinir bozucu olabilir ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, ama sabit almak için pahalı veya zaman alıcı bir egzersiz olmak zorunda değil.

Olduğu gibi, bizler açıkladı, kullanarak bir en iyi Uzak Masaüstü yazılım ürünleri kullanılabilir, BT uzmanları verme ihtiyacı olacak oturan ön bilgisayar geliştirebilmek için birçok ortak sorunları çözmek.

Eğer bir teknisyen sizi ziyaret etmek yoksa, size para kazandırır. Ve eğer bir mağaza ziyaret etmek zorunda değilseniz, bu size zaman kazandırır.

  • En iyi uzak masaüstü yazılımı için kılavuzumuzu okuyun

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.