VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Amazon Prime Video 4 Büyük Tur sezon Sonraki bölüm ne zaman?
VPNGoupCom 5sfuusnzfzezdfvm9j3sch

Amazon Prime Video 4 Büyük Tur sezon Sonraki bölüm ne zaman?

Aksi takdirde Büyük Tur Hediye olarak bilinen Büyük Tur Hediyeler, geçen yıl sonunda özel altyazılı bir ‘Denizci’ ile başladı. Emin bir yerde batık bir şaka yapıyoruz. Kamboçya ve üçlünün düzenli maskaralık popüler bir hareket ortaya koyan Vietnam, tekneler için arabalarını değiştirmişler zaten, bu bölüm Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond ev sahipliği yaptı.

Birkaç uzun metrajlı Grand Tur özel yolda resmen bildiğimiz ve host/co-yaratıcısı Jeremy Clarkson ikinci bölüm neredeyse hazır olduğunu tamirci sadık takipçilerine bilgi verdi. Sezon 4 Bölüm her zaman Yayın tarihi kaydırılmış olacaktı, ama 2 Bölüm sonra bölüm arasında uzun bir bekleme olabilir. Şimdi bitmiş Madagascar macerası 2-3 hafta oldu, ama Amazon yayın olacağı hala bir muamma.

İki daha özel Corona tarafından gecikti; Uluslararası seyahat tam olarak şu anda bir şey değil. Büyük Tur sezon 4 Bölüm 2 çıkış tarihini biliyoruz ne yani, burada, ve burada dizi bundan sonra gidecek hakkında bildiğimiz her şey.

  • Başbakan en iyi Amazon gösterir
  • Netflix en iyi belgeseller
  • En iyi Amazon Prime filmleri

Grand Tur sezon 4 Bölüm 2 çıkış tarihi bir kaç hafta içinde olabilir

Clarkson, bir sonraki Amazon özel klibi yukarıda belirtilen bitirmek için kanal Sürücü Kabilesi üzerinde Büyük Tur sonraki taksit ne oldu, 2-3 hafta bir süre konusunu ele aldı. Bitirme “son vuruş” içindeler. Amazon özel gösterecektir, ama yine de henüz belirlenmiş değil.

Yukarıda gördüğünüz gibi Büyük Tur bir sonraki bölüm gitmek “hemen hemen hazır” şikayet için Twitter’da bir izleyicinin yanıt, host Jeremy Clarkson söylüyor. Bu tweet doğruladı üç ötesinde bölüm sorulduğunda, Clarkson bize bir şans Ver “ile yanıt verdi.”

4 Büyük Tur sezonu Corona geciktirilir

İki bölüm, büyük olasılıkla özel aynı seriden, çünkü Corona ve uluslararası seyahat geçerli bir endişe gecikiyor. Twitter’da Grand Tour yeni bölüm için beklemek hakkında başka bir şikayet üzerine, Clarkson dedi, “Belki duymamışsındır. Bir virüs var ve uluslararası seyahat zor hale geldi.”

Muhtemelen 4 Büyük Tur sezon 2 Bölüm yakında, daha fazla bölüm için daha uzun bir bekleme olabilir bekleyebilirsiniz süre Corona gelişen bir durum açıkçası.

Co-star James May de kendi yemek gösterisini başlatmak için ayarlanmış görünüyor, Güneşe göre. Oh Cook! May Top Gear slogan dayanır, ama bu borç tek şey olmayabilir. Bu yan proje daha Büyük Tur gecikme, ancak olası değil.

Ne hakkında 2 Bin Tur sezon 4 Bölüm var mı?

Amazon Prime (görüntü kredi:)

Sonraki bölüm “La La başlayan ve daha sonra büyük ölçüde Madagaskar biten bu bölüm tam teması belli değil, ama çalışanların özel teşvik ederken geç 2019 itibariyle Clarkson Globalnews söyledi. Bir Scotsman geçen gün yemiş aynı sahilde başladık.”

Noktaları dalıyorlar etrafında sığ lagün – ama bizi bu Sonraki bölüm beklemek ne birçok ipucu vermiyor. Ev sahipleri, “Kasım ayında bir tropik adada bu özel mil ekiplerinin uzak çekimler sırasında kahramanlar” olduğunu biliyoruz, ama sonunda Madagaskar dışında hayatta ve iyi yaptılar.

Muhtemelen üçlüsü o kadar çok yıkıma kadar acımasız olacak. Takım üyesi için şimdi kaldırılmış bir iş vacancy “huysuz yetkililer,” şimdi çekilen işleyebilir. Bu hijinx ve üç geçmişte var kapari, Allah herkese bu işi alır yardım.

  • İzlemelisin bu yıl 2020 TV şovları:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.