VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Arjantin’de internet sansürü artıyor
VPNGoupCom blocked-sites-argentina-01-blog-ok-1024x576

Arjantin’de internet sansürü artıyor

Ne yazık ki, vpn indir mac Arjantin what is the best vpn for torrenting hükümetin interneti vpn kullan hoşgörü ve eşitlik adına sansürlemesini sağlayacak bir dizi yasa çıkardı.
VPNGoupCom blocked-sites-argentina-01-blog

Ulusal betternet unlimited free vpn Ayrımcılıkla Mücadele vpn how to use Yasası’nda yapılacak reformlar, halka 1 indir kullanıcı yorumlarının android vpn bağlanmıyor bu how to remove avast secureline vpn license yorumları izlemesini sağlayan herhangi bir yasaklı sitelere giriş eklentisi chrome çevrimiçi platform vpn connect gerektirmektedir. Herhangi bir ayrımcı içeriğin kaldırılması gerekecektir.

Sorun şu ki, “ayrımcı” içerik tanımının aşırı belirsiz olması. Eleştirmenler, yaygın hakaretlerin veya jiblerin bile ayrımcı olarak belirlenebileceğini söylüyor. Daha da kötüsü, bu yorumların cezaları para cezalarını veya gerçek hapis cezalarını içerebilir. Ayrımcı içeriğin yayınlanmasına yardımcı olan veya bunları tanıtanlar, üç yıla kadar hapis cezası almayı bekleyebilirler.

Yasaların Arjantin’de ifade özgürlüğü üzerinde ürpertici bir etkisi olmasının tek nedeni bu değil. Site yöneticilerinden, bu tür yorumların sitelerinde yayınlanmasını yasaklayan hüküm ve koşulları yayınlaması istenecektir. Ayrıca, bu tür yorumların sitelerine yayılmasını önlemek için güçleri dahilinde herhangi bir şey yapmaları gerekecektir.

Ne yapabilirsin?

Arjantin’de gezinirken which of the following describes vpn? veya yalnızca bilgisayar için ücretsiz vpn Arjantin web sitelerinde how to uninstall avast secureline vpn on mac gezinirken youtube indir windows, en iyi super vpn windows 10 seçenek konumunuzu ve how to make vpn server IP adresinizi gizlemek için VPNGOUP facebook şifre çalma programı kullanmaktır. Senin seçin Arjantin’de VPNGOUP sunucusu  şimdi.

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

 

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.