VPN GoUp News

VPNGoupCom australia-metadata-ok-1024x576

Avustralya’da Veri Tutma

Meta Veriler nedir ve Veri Tutma Kanunu nedir?

VPNGoupCom australia-metadata

Avustralyalılar vpn premium artık 13 Ekim Salı gününden how to setup utorrent with vpn itibaren proxy indir gezginler çevrimiçi vpn vikipedi gizlilik haklarını how to get vpn in china kullanamayacaklar vpn önerisi 2018. Mart 2015’te vpn premium apk kabul edilen veri saklama faturası how to find vpn server address uygulanacaktır vpn for safari. Cep telefonunuzu veya sabit telefonunuzu kullandığınızda, kısa mesaj gönderip aldığınızda, herhangi bir şey indirdiğinizde veya yüklediğinizde, e-posta gönderdiğinizde veya web’e göz attığınızda kaydedilen tüm meta veriler, iki yıl boyunca farklı Avustralya telefon ve internet sağlayıcıları tarafından saklanacaktır. Veriler izlenecek ve 21 Avustralya ajansında 2500 atanmış ofis tarafından erişilebilir – garanti gerektirmez.

VPNGoupCom australia-metadata-2

GÜNCELLENDİ (  16/10/2015 ) : VPNGOUP’ta Meta Verilerden kaçınmaya yardımcı olmak için Avustralya’da Yedi (7) Sunucu var

Yeni yasa ile ilgili asıl mesele, iki yıl içinde derlenen verilerin o kadar çok açığa çıkabileceği ve bunun bir güvenlik tehdidi haline gelmesidir. Çevrimiçi etkinliklerinizin içeriği, kişisel alışkanlıklarınızla birlikte çevrimiçi alışkanlıklarınız, tercih kalıplarınız kadar önemli değildir. Bu tür bilgiler çok değerliyse. Şirketlerden herhangi biri (ISPS + Telcos) veya devlet kurumları (20+) internet kullanıcı bilgilerini yanlış kullanırsa – siber güvenlik ihlali büyük ve maliyetli bir fiyasko haline gelebilir. Bu kadar çok paydaşla birlikte, yanlış işlenmiş verilerin olasılığı oldukça yüksektir.

İnsanlar bu mevzuatı boykot etmek için ISS’lerine dilekçe vermeye çalışsalar bile, hükümet ISS’lerine ve Telco’larına kavga edecek gibi görünmüyor, çünkü hükümet herhangi bir ISS’ye veya Telco’ya ağır bir para cezası uygulayacaktır. yeni düzenlemeler. Hedeflenebileceklerine inananlar için tek başvuru, Ombundsman’ın ofisi ile temasa geçerek gerçekleşecektir – ancak kanıtın gelmesi zor olabilir.

VPNGoupCom australia-metadata-3

GÜNCELLEME (18/10/2015)  Raporlar  , yeni yasa için hazırlanmamış 10 telefon ve İSS’den 8’ini gösteriyor  .  Verilerinizin yeni koruyucuları için neyin gerekli olduğuna dair karışıklık ve belirsizlik raporları  endişe vericidir.  

 Endişe yaratan daha endişe verici mevzuat noktaları:

  • Yasama organı, tüm web etkinliğinizin sürekli izlenmesini sağlamaz. Ancak, İSS’ler kendi takdirine bağlı olarak ‘ek unsurların’ depolanmasını başlatabilirler.
  • Ücretsiz etkin noktalara hizmet veren İnternet operatörlerinin de meta veri etkinliğini bildirmeleri gerekir.
  • Meta verilerinizi kullanmanız için size bildirim ve onay seçenekleri verilmez. Meta verilerin (ulusal güvenlik tehdidi izlemesi dışında) kullanımları açıklanmamaktadır.
  • ‘Dijital ayak iziniz’ muayeneden sonra şüphe uyandırırsa, toplanan kanıtlar dijital gözetim veya telefon musluğu emri verilmesi için bir neden olabilir.

Meta Verilerin Korunmasını Önleme Yolları:

VPN edinin

Bir VPN, İnternet’e erişmeden önce verilerinizi güvenli bir tünelden şifreler – bu, IP adresinizi gizleyerek konumunuzla ilgili hassas bilgileri korur. Sanal Özel Ağlar, İnternet Servis Sağlayıcınızdan alternatif bir yol üzerinden sizi İnternet’e bağlar. Onlara görünür olan tek bilgi, bir VPN sunucusuna bağlı olduğunuz ve başka bir şey olmadığıdır. Diğer tüm bilgiler VPN protokolü ile şifrelenir. Bu, gerçek IP’nizin size geri dönmesini istemediğinizde kullanışlıdır.

Proxy ile bağlanın

İnternet ve cihazınız arasında değiştirilen tüm paketler, ana sunucuya bağlanmak için kullanılan uzak bir makineden geçer. Proxy sunucusunun IP adresi, kullanıcının gerçek IP adresini gizlemesini sağlayan uzak bir makinenin IP adresidir. Ancak, web proxy trafiğinizi şifrelemez.

SOCKS5 Torrenting ve P2P Proxy’si

SOCKS5, paketleri bir proxy sunucu kullanarak bir sunucu ile istemci arasında yönlendiren bir internet protokolüdür. Basitçe söylemek gerekirse, verileriniz, hedefinize ulaşmadan önce rastgele bir IP adresi oluşturan proxy sunucusu üzerinden yönlendirilir. Torrent veya P2P için iyi bir seçenektir, ancak web’de gezinme için uygun değildir.

İletişim için Skype kullanın

Skype, Estonya’da bulunan sunucularla bir iletişim hizmetidir, bu da Avustralya Veri Tutma Yasalarına uymak zorunda olmadıkları anlamına gelir. Kullanıma bağlandığınızda proxy veya VPN kullanılıyorsa – konuşma verileriniz anonim kalacaktır.

Açık Deniz E-posta Hesabını Kullan

Avustralya’da yerleşik olmayan bir dizi e-posta hizmeti vardır. Gmail bile Avustralya’nın Veri Tutma Yasalarından kaçınmak için bir seçenektir. Ancak, diğer çevrimiçi veri saklama ve paylaşım programlarını dikkate alın; gizlilik politikalarına ve bulundukları ülkeye dikkat edin.

Tor Ağı

Tor Network,free vpn android  hangi bilgisayarın gerçekte trafik istediğini which of the following protocols establish a secure connection and encrypt data for a vpn gizlemek ülke değiştirme programı için opera vpn for chrome tasarlanmış bir why does amazon block vpn gizlilik ağıdır. Trafiği farklı android windows 7 apk türkçe düğümler üzerinden opera vpn for windows yönlendirmek, bilgisayarınızın bağlantıyı başlatıp başlatmadığını veya yalnızca şifreli trafiği başka bir Tor düğümüne geçirerek bir how to setup my own vpn geçiş görevi windows android yapma görüp göremeyeceğini söylemek zorlaşır.

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

 

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.