Meet the team

Awesome
VPNGoUp Team

VPNGoupCom s1_1

MiaEvani

UI/UX Designer
VPNGoupCom s1_2

AnnMiler

Founder
VPNGoupCom s1_3

SamDavina

Programmer
VPNGoupCom s1_4

KeyleeJack

Content Creation

Bunun yerine yerli OpenVPN VPNGoUp istemci standart OpenVPN yazılım kullanmak için arıyorsunuz? Eğer “kendiniz yapmak” seven gelişmiş bir kullanıcı iseniz, VPNGoUp şimdi yeni OpenVPN config bir jeneratör var. Bunun yerine VPNGoUp VPN uygulaması işletim sisteminin standart OpenVPN istemcisi kullanarak tercih ederseniz VPNGoUp OpenVPN config jeneratör yararlıdır.

Yeni OpenVPN config jeneratör ile, kişisel tercih veya OS durumu nedeniyle özel yapılandırmaları oluşturabilirsiniz. VPNGoUp OpenVPN config jeneratör hızlı bir şekilde standart OpenVPN istemcileri için, OS X, Linux, iOS, Android, Notebook ve DDWRT Sistemleri Windows / yapıştır yapılandırmaları kopyalamak için izin verir.

Yeni VPNGoUp OpenVPN yapılandırma jeneratör en iyi parçalarından biri ASUS ve DDWRT OpenVPN yönlendiriciler için yapılandırmaları oluşturmak için yeteneğidir. Yeni yapılandırma aracı kullanarak sadece yönlendirici kopyala/yapıştır otomatik VPN başlangıç komut dosyası oluşturmak için kolay bir yoludur. Ayrıca kolay VPN router kurulum/Yükleme aracı kullanmak istemiyorsanız DDWRT bir komut dosyası oluşturabilirsiniz.

Özel IP VPN kullanıcıları bu yeni araç, herhangi bir cihaz üzerinde özel IP eklemek için hızlı bir yol bulacaktır. Sadece girin VPN IP adanmış, seçin protokolü/şifre ve jeneratör kopyala/yapıştır OpenVPN config verecektir size.

Şimdi bunun yerine el ile yapılandırmaları bizim indirme ve iTunes üzerinden yükleme iOS OpenVPN kurmak OpenVPN config jeneratör kullanışlı bulabilirsiniz son bir nedenidir. Şimdi, VPNGoUp OpenVPN config jeneratör ile, sadece yapılandırmaları yapıştırın doğrudan iOS cihaz OpenVPN uygulaması üzerine kopyalayabilirsiniz.

Yeni OpenVPN config jeneratör kontrol için teşekkürler. Sen VPN yapılandırmaları daha fazla kontrol sağlamak için bu basit aracı inşa ettik. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, canlı sohbet veya destek masamız bize bildirin.