VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Bir Chrome virüs taraması nasıl yapılır
VPNGoupCom chrome-virus-scan-7Q-1024x576

Bir Chrome virüs taraması nasıl yapılır

Google Chrome tarayıcısını kullanarak tüm cihazınızı tarayabileceğinizi biliyor muydunuz? vpn free mac Windows how to detect if someone is using a vpn kullanıcısıysanız, internete başka ülkeden bağlanma programı oldukça basittir. Sadece hma pro vpn download gizlilik endişelerinin how to cancel hotspot vpn subscription farkında olun.

VPNGoupCom chrome-virus-scan-7-1

Google Chrome vpn ağı virüs taraması turbo vpn indir gezginler genellikle bir where is express vpn based dosya indirirseniz veya bazı kötü amaçlı ücretsiz vpn servisleri etkinliklerden şüphelenirse otomatik phantom vpn apk indir olarak çalışır. Ancak, daha how to keep vpn on all the time gelişmiş kötü amaçlı free vpn trial  yazılımdan koruma yazılımı gibi gerçek zamanlı arka plan denetimleri gerçekleştirmez  – istendiğinde sisteminizi tarar.

Bu aracı kullanmak kolaydır, ancak herhangi bir risk var mı? Aşağıda bulabilirsiniz.

Google Chrome’da virüs taraması nasıl yapılır

1.  Google Chrome’u açın;

2.  Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın ve Ayarlar’ı seçin  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-6-1

3.  En alta gidin ve Gelişmiş’i tıklayın  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-1-1

4.  Daha aşağı kaydırın ve Bilgisayarı temizle’yi seçin  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-2

5. Bul’u  tıklayın  .  Google’a ek bilgi vermemek için aşağıdaki Rapor ayrıntıları alanının işaretini kaldırmanızı öneririz  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-5

6.  Google’ın herhangi bir tehdit bulunup bulunmadığını bildirmesini bekleyin. Chrome herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulursa, kaldırmanızı ister;

7.  Kötü amaçlı öğelerden kurtulmak için Kaldır’ı  tıklamanız yeterlidir  . Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Bu araç, Google’ın istenmeyen yazılım politikasına uymayan tehditleri arar  . Sadece Windows’a da sahip, bu yüzden MacOS’unuz varsa, Mac’te bloatware ile nasıl başa çıkılacağına dair makalelerimizi kontrol ettiğinizden emin olun  .

İLGİLİ MAKALELER

Gizliliğe odaklanan Google Haritalar’a en iyi alternatifler Derinlemesine · 6 dk. Okuma
Google’ın üçüncü taraf uygulamalarının e postalarınızı okumasına izin vermesini engelleyin Nasıl Yapılır · 2 dk. Okuma

Gizlilik sorunları

Uygun bir araç gibi görünse de, Google’ın  alabilecekleri veriler için her zaman aç olduğunu biliyoruz  . Bu durumda, sisteminizin derinliklerine benzeri görülmemiş bir erişim elde edebilir ve savunmasız alanlarını görebilirler. Ayrıca, bu bilgilerin sizi reklamlarla bombalamak veya üçüncü taraflara iletilmek için kullanılma olasılığı yüksektir.

Bu nedenle, verilerinizi takip etmeyen ve tam işlevsellik sağlayan uygun bir virüsten koruma yazılımı edinmenizi öneririz. Gizliliğiniz ödemeye değer olmayan bir fiyattır.

Chrome tarayıcınızı temizleme

Düzgün performansı için tarayıcınızın hijyenini korumak çok önemlidir. Yavaş çalışıyorsa, çerezleri veya önbelleğe alınmış bilgileri temizlemeyi deneyin. Sadece aşağıdakileri yapın:

1.  Google Chrome’u açın;

2.  Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın ve Ayarlar’ı seçin  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-6

3.  En alta gidin ve Gelişmiş’i tıklayın  ;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-1

4.  üzerine tıklayın  Tarama verilerini temizle  içinde  Gizlilik ve güvenlik  bölümüne;

VPNGoupCom chrome-virus-scan-3

5. Temel  veya  Gelişmiş  bölümleri proxy free vpn altında temizlemek how is avasts vpn istediğiniz her şeyi işaretleyin vpn addon chrome   , veri silme için vpn eklenti firefox Zaman aralığını seçin how does a vpn service work ve windows 7 ultimate gezginler Verileri temizle’yi tıklayın  .

VPNGoupCom chrome-virus-scan-9

Siber güvenlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki aylık blog bültenimize abone olun!

Written by MiaEvani (UI/UX Designer of VPNGoUp)

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.