VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Bir VPN Kullanarak Uçuşlarda Tasarruf, Araç Kiralama
VPNGoupCom save-on-flights-with-vpn-ok-1024x576

Bir VPN Kullanarak Uçuşlarda Tasarruf, Araç Kiralama

Bir tatil vpn ile booking planlarken, sık sık sahip olduğumuz how to vpn into your home network endişelerden biri maliyettir, çünkü psiphon vpn pc konforumuzdan ödün vermeyen how to install windscribe vpn on firestick hizmetler hotspot free vpn ve uçuşlar için limitsiz vpn biraz tasarruf etmek how to run vpn on router seyahatlerimizi google chrome vpn ekleme uzatabilir veya daha avast secureline vpn hatası keyifli hale how to check vpn location çevrimiçi gizlilik tunnel getirebilir.
VPNGoupCom save-on-flights-with-vpn-1

Çoğumuz uçuş rezervasyonu yapmak veya araba kiralamak için çevrimiçi portalları kullanıyoruz. Dikkat edilmesi gereken iki şey:

  • A) tüm bu tatil siteleri, web sitelerini kaç kez ziyaret ettiğinizi izlemek için çerezleri kullanır;
  • B) uçuşların / kiralamaların fiyatları periyodik olarak dalgalanır ve en iyi teklifi alıp almadığınızı asla bilemezsiniz. Bir uçak bileti rezervasyonu yaparken veya araç kiralarken dikkat edilmesi gereken birkaç parametre olduğu için bu çok zor bir durumdur.

Online rezervasyon portalları, uçak biletlerinizin veya araç kiralamalarınızın fiyatını belirlerken IP Adresi ve konum verilerini kullanır. Uçak bileti, döviz kurları ve satış noktalarının avantajı nedeniyle farklı bir yerden satın alındığında daha ucuz görünür. Bu nedenle, uçak veya araba kiralamalarınız için en az fiyatlı bileti almanın hilesi, fiyatların daha ucuz olduğu başka bir yerden rezervasyon yaptırıyormuş gibi görünmektir. Web sitesine başka bir yerden eriştiğinizi göstermek için bir VPN kullanmanın daha iyi bir yolu var. Bu makalede, uçuş rezervasyonunuzun ve araç kiralamalarınızın fiyatlarını düşürmek için VPN’leri kullanmayı öğreneceğiz.

Bir web sitesi Konumumu nasıl biliyor?

Ziyaret ettiğiniz web siteleri, benzersiz IP adresinizi kullanarak konumunuzu belirler. Konum bilgileriniz ve verileriniz IP adresinizde bulunur. Bu, seyahat sitelerinin bölgenize özgü içerikleri göstermesini sağlar. IP adresi, web sitelerinin kullanıcıların konumu ve ne yaptıkları hakkında bilgi toplamasına olanak tanır.

Uçak bileti ve araç kiralama fiyatları nasıl değişiyor?

Rezervasyon sırasında uçuşlarda dalgalanan fiyatlar gözlemlemiş olabilirsiniz. Web sitesini her ziyaret ettiğinizde fiyatlar hemen hemen değişir. Bu tür çevrimiçi portallar, web sitesini ziyaret edenleri, web sitesini kaç kez ziyaret ettiğinizi, web sitesinde geçirilen saat sayısını ve aradığınız uçuşları izlemek için çerezleri kullanır.

Farklı bir yerden uçak bileti rezervasyonu yaparsanız, biletlerin fiyatlarında büyük bir düşüş göreceksiniz. Bu, işlemin tamamlandığı yerin biletin fiyatını etkilemesi nedeniyle olur. Başka bir deyişle, satış noktası fiyatları büyük ölçüde etkiler.

VPN’ler bilet rezervasyonu yaparken veya kiralarken paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olabilir?

VPN’ler, bir web sitesine erişmek için size alternatif bir ağ geçidi sağlayan servislerdir. İstekleriniz, bir VPN aracılığıyla, başka bir ülkede bulunan bir sunucu tarafından işlenir. Bu, sitenin istek formunu başka bir konum yaptığınızı gösterir. Evinizin konforunda fiziksel olarak mevcut olabilirsiniz, ancak web sitesine bir VPN kullanarak uzak bir yerden eriştiğinizi gösterin.

Yukarıdaki tartışmalardan anlayacağınız gibi, ucuz bilet alma hilesinin satış noktasını değiştirmede yatıyor. Bir web sitesini biletlerin maliyetinin daha az olduğu bir yerde bulunduğuna inandıktan sonra, bu tür biletler için otomatik olarak daha iyi bir anlaşma elde edersiniz. Satış noktasının yerini değiştirdiğinizde fiyat farkını fark ettikten sonra şaşıracaksınız. Ancak satış noktanızı nasıl değiştirirsiniz? Hayır, o yere fiziksel olarak gitmenize gerek yok. IP adresinizi tercih ettiğiniz yerin IP adresiyle maskelemeniz yeterlidir. Ve bunu nasıl yapıyorsun? Evet, doğru tahmin ettin. Bunu bir VPN kullanarak yapabilirsiniz.

VPNGOUP gibi bir vpn bağlantısı nasıl kurulur VPN kullanmak son how to access us netflix with vpn derece kolay ve basittir ve herhangi çevrimiçi gizlilik siteleri bir sorunuz olduğunda size rehberlik etmesi için 7/24 müşteri ıphone vpn desteği mevcuttur. VPNGOUP’u kurduktan sonra, uçak how to use a vpn to download movies biletleriniz ve araç windows 7 indir 64 bit gezginler kiralamalarınız için en iyi teklifleri almak için çevrimiçi portallara erişin.

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.