VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Bu bugüne kadar gördüğüm en ucuz ‘yükseltilebilir laptop’ dir
VPNGoupCom wbeervsjeh9t72hwtqbyei-1024x576

Bu bugüne kadar gördüğüm en ucuz ‘yükseltilebilir laptop’ dir

Bu yüzden, hayal etsem yükseltme dizüstü bilgisayarınızı her yıl ya da her zaman yeni bir akıllı telefon, bu mümkün sayesinde Nexdock Dokunmak, izlemek için Nexdock 2 olduğunu açıkladı bir kaç yıl önce Kickstarter. Sen ön sipariş doğrudan gelen Nexdock için $249 hariç S&P; ilk ünite beklendiği için sevk üzerinde 31 Ağustos.

Özetle, bir bütün dizüstü form faktörü birlikte klavye, batarya, touchpad ve Takma ile bir dokunmatik özellikli bilgisayar ekran var. Bilgisayarınızda bir HDMI bağlantı noktası ile (temelde bir şey) ve presto, tablet, ana birim, laptop, akıllı telefon takın. Telefonunuzu şarj eden..çalışan bir bilgisayarınız varsa

Ekran HD önceki nesil ile karşılaştırıldığında dar çerçeveler ile modeli, büyük 60WHr bir pil, daha iyi hoparlörler (dört) ve daha büyük bir dokunmatik IPS tam 14 inç olduğunu. Ayrıca web kamerası klavye ekranı bağlayan menteşe tam ortasında yer alır.

  • Piyasadaki en iyi iş dizüstü listesini isteyiniz
  • Aynı zamanda en iyi dizüstü bilgisayar yerleştirme istasyonu seçtik biz
  • Bu video için en iyi dizüstü bilgisayarlar düzenleme

NexDock Touch tüm diğer bağlantı noktalarını ve özellikleri tam olarak 2 NexDock ile aynıdır;-şarj etmek için (akıllı telefonlar için bir tane) C bağlayıcılar, SD kart yuvası, bir Tür, üç Tür bağlantısı ve kulaklık girişi bir HDMI yok.

En heyecan verici kullanmak durumunda Android desktop modu destekleyen akıllı telefonlar ile; 8 s 8 ve Not tüm Samsung Galaxy modelleri, tüm amiral gemisi Huawei Mate 10 P20 artı Onur Not 20 10 ve Onur Görünümü beri akıllı telefonlar içerir.

Teknik olarak Android 10 ve USB Türü video çıkışı destekleyen tüm akıllı telefonlar-C hile yapmak gerekir.

  • En iyi dizüstü bilgisayarlar işte listemiz programlama

Related Article

You must be logged in to post a comment.