VPN GoUp News

  • Home
  • Newss
  • CBS için Tüm Erişim kaydolmak için nasıl

CBS için Tüm Erişim kaydolmak için nasıl

Eğer şovları ve filmler izlemek istiyorsanız BİZİ TV ağın akış hizmeti para maliyeti çünkü harika bir haber, iki ay süren DENEME, ÜCRETSİZ için Tüm Erişim işareti CBS için kullanabilirsiniz.

CBS-özel gösteriler Jordan Peele tarafından headliner Alacakaranlık kuşağı, Kadın Öldürmek Neden gibi ve yeni TV programı Star Trek: Keşif ve Star Trek: Picard, İyi bir Eş (yan) yanı sıra, İyi Mücadele, yeniden bir sürümü vardır.

Paramount Pictures, MGM ve Sony Pictures kütüphane, orijinal Star Trek, Şerefe, Macgyver, Twin Peaks ve CSI gösterileri gibi klasik gösterileri paketlerinin yanı sıra film izle CBS geri kalanı Tüm Erişim. Ayrıca NFL oyunları ve Grammy Ödülleri gibi canlı TV olaylar için yapılıyor.

Diğer streaming hizmetleri gibi, CBS Tüm Erişim ücretsiz deneme ötesinde, iki katman reklamlar olmadan: reklam ve biraz pahalı bir seviyeye geliyor. Ama diğer büyük Amerikan ağlar aksine, CBS kablo ile günlük ücretsiz Erişim sağlayabilir.

CBS akışı Tüm içerik Erişim hizmeti
CBS için filmler, gösteriler, ve şort, Star Trek: Picard, Star Trek: Keşif ve İyi Mücadele gibi orijinalleri de dahil olmak üzere binlerce izlemek için Tüm Erişim kaydolun. Fiyatlar değişir, ama çoğu bölgelerde Hulu ve Netflix daha az olan aylık fiyatlarla başlayın. Şu anda promo kod ‘ZEVK ile iki ay uzatılabilir ücretsiz bir aylık deneme alabilirsiniz.Görünüm Anlaşma

CBS Tüm Erişim fiyat, kullanılabilirlik ve promosyon kodu

  • Ücretsiz deneme – indirim kodu ile iki ay kadar uzanır ‘ZEVK’
  • ABD, Kanada ve Avustralya $5.99
  • BİZİ kale reklam-ücretsiz sürümü $9.99
  • İNGİLTERE ve diğer bölgelerde bir VPN kullanman gerekecek

CBS Tüm Erişimi geri 2014 Ekim ayında başlatılan, ama giderek diğer yayın hizmetleri yükselişi, geç 2017’de başlayan orijinal serisi olarak ilk yanında aboneye yükseldi. Eğer günlüğüne BİZE kablo hesabınız varsa-bir aylık ücret atlamak için izin vermez birkaç ağ akış hizmetlerinden biri.

Resmi olarak, CBS Tüm Erişim ABD ve Kanada, ve Avustralya gibi 2018 Aralık ayında başlatılan ’10 Tüm Erişim’ adlı bir hizmeti 10 bölgesel ağ ile birleştirilmiş bir paket.

ABD, Kanada ve Avustralya dışında? Deneyin bir VPN bağlanmak için CBS ağ.

Katmanı $9.99 reklam ise ABD’de, CBS Tüm Erişim iki fiyat katmanları mevcuttur: ilk reklam ile aylık $5.99 maliyetler, serbest, bir yıl önceden imzalayarak 15% kaydedebilirsiniz rağmen. Avustralya’da 10 Tüm Erişim ücreti 5.99 ayda AU$iken, Kanada’da$5.99 CA için geçerli değil.

Hizmet, varsayılan olarak 7 gün olan ücretsiz bir deneme vardır. 23 Nisan ile tam uzunlukta almak için geçerli olacak ama ÜCRETSİZ bir ay için genişletilmiş oldu. Ayrıca uzatmak bu deneme süresi iki ay girerek CBS Tüm Erişim promo kodları ‘ZEVK’ de ödeme başına Mashable, ama bu tek ki girdiğinde abone masaüstü.

CBS için Tüm Erişim kaydolmak için nasıl

Gezinmek için CBS Tüm Erişim web sitesi ve tıkırtı ‘Denemek Bedava’ düğmesine başlar kayıt işlemi. Eğer BİZİ burada planı almak gerekirse, o zaman kayıt kişisel ve fatura bilgilerinizi gönderin.

Sadece ya iOS App Store veya Google Play Store ‘CBS’ de mobil uygulaması kullanarak kayıt olabilirsiniz tutmak gibi görünüyor. Başlamak için masaüstü ile aynı adımları izleyin.

En iyi beş Tüm Erişim orijinal gösterir CBS

Eğer CBS için Tüm Erişim kaydolma iseniz, muhtemelen özel gösteriler bazı izlemek yapıyorsun. İzlemek için aşağıda neden istediğini ve ne hazırladık.

Netlfix (görüntü kredi:)

Star Trek: Discovery

İlk büyük CBS Tüm Erişim Özel bu yana Star Trek evreninde Star Trek: Keşif, ilk yeni gösterisi Star Trek: Enterprise 2005 yılında yayından kaldırıldı. Bu gösteri, bir on yıl, orijinal Star Trek serisi önce ayarlanmış, bira Klingon savaş ve diğer yıldızlararası tehditler ve harikalar ortasında kendi adını taşıyan USS Keşif ekibi takip ediyor. Üç mevsim akışı için kullanılabilir, ınter ile sezon Kısa Trek mini boşlukları dolduruyor bölüm.

(Görüntü kredi: CBS/Amazon Prime Video)

Star Trek: Picard

En yeni CBS Tüm Erişim özel, Star Trek: Picard, yıllardır Star Trek: yeni Nesil bittikten sonra USS Atılgan’ın kaptanı Jean-Luc Picard alacak olarak alkışlanan görevinde Patrick Stewart takip ediyor. Protesto etmek için yıldız Filosu emekli olduktan sonra, Picard yeni bir gizem tarafından yapılıyor ve felaketi önlemek için eski ve yeni yüzlerden oluşan bir ekibi toplamak gerekir.

Amazon (görüntü kredi:)

İyi Mücadele

İyi Mücadele mevcut siyasi iklimde durumlarda alarak yeni bir yol açtı o kadar Diane Lockhart takip eden, İyi bir Eşin yasal drama bir yan var. Ortak en İyi vuruş Karısı yapılan yasal sosyal çalışma ve sosyal yorum yatıyor olsa bazı karakterler orijinal diziden taşımak.

10 / CBS (görüntü kredi:)

Alacakaranlık Kuşağı

(Defol, ABD) Yönetmen Jordan Peele klasik spekülatif kurgu serisi Alacakaranlık kuşağı yeniden başlatılmasını helms. Yeni sürümü kendi benzer değişmiş dünyalar – ve henüz farklı tasvir saatlik bölümleri bulunuyor. Bir daha yumuşak, gerilim-esque Siyah Ayna gibi düşün.

CBS (görüntü kredi:)

Kadınları Öldürmek Neden

Önceki mülkiyet veya markaya dayalı Tüm şovları ilk CBS biri Kadın Öldürmek neden olur. Aldatma, toplumsal kuralları, ve sonuçta, cinayet ile uğraşmak gibi üç farklı yıl boyunca üç kadını izliyor. Bu yıldızlarla dolu göstermek Lucy Liu, Ginnifer Goodwin, Alexandra Daddario ve Kirby Howell-Baptiste içerir.

CBS değer Erişimi var mı?

CBS almak promo kod ‘ZEVK’ ile (ya da iki ay) bir ay boyunca ücretsiz Erişim Bu ilk beş Program aracılığıyla almak için yeterince uzun. Ancak, CBS gibi yeni orijinal programlama çıkan hit gösterir bir katalog vardır. Ne arada bir akışı için kullanılabilir kontrol etmek, eğer bunun için Netflix veya Hulu gibi her ay ödemezsen bile yeterli.

O dedi ki, ABD’de ücretsiz reklam için $4.99 (ya da $9.99) bir ağ, geçerli bir kablo ile günlük (NBC, Fox kullanarak gibi, sen CBS Tüm Erişim satın güçlerin ve ABC akışı uygulamaları) tür aylık ücret bypass-özellikle alem için bölüm tüm arıyorsan bu da pahalı. Picard.

Yayın tarihi tahminler, hikaye, yeni oyuncular, 2 Star Trek: Picard sezon:

Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.