VPN GoUp News

Çizgi kullanma

Çizgi önce duymuş olabilirsiniz, ama anlık mesajlaşma uygulaması, bir bak Asya’da inanılmaz popüler ve iyi değer.

Çizgi aslında Tohoku deprem ve tsunami böylece insanlar afet sırasında iletişim kurabiliriz bir tepki olarak hayata başladı. O zamandan beri, Japonya’nın en büyük sosyal ağı haline geldi.

Uygulamanın 700 milyon kullanıcı tabanı büyümeye devam etti ve Hat hala büyük ölçüde Batı WhatsApp gölgesinde olmasına rağmen, sevimli karakterler ve animasyonlu çıkartmalar kadrosu şirket rekabette öne yardımcı olmuştur.

Mal satın alabileceğiniz New York Times Square, amiral gemisi Hattı bir mağaza bile var.

Yükleme ve Hat için kayıt oluyor

Başladı, indirin ve iPhone için Satır yüklemek veya Android uygulamasını başlatın. 10 Windows hem de macOS için bir masaüstü uygulaması var.

Eğer yeni bir kullanıcı iseniz, bir günlük sunulacak veya ekran kayıt edeceksin. Kaydol ‘butonuna dokunun ve istendiğinde bölge ve telefon numaranızı girin. Sonra telefon numaranızı doğrulamak ve Hizmet Koşullarını kabul etmeniz istenir.

Kabul ettikten sonra, 30 dakika içinde girmeniz gerekir SMS ile bir doğrulama kodu alacaksınız. Bu işlemler bitince, yeni bir kullanıcı profili oluşturmak, bir görünen ad girin ve profil resmi yüklemek istersen yapabilirsin.

Ayrıca Satırı uygulaması otomatik olarak mevcut kişileri kullanarak arkadaşlarınızı eklemek ve diğer kullanıcılar eklemek için izin vermek isteyip istemediğinizi seçin izin verebilirsiniz.

Rakipleri gibi Hat sadece metin sohbet daha fazlasını yapabilir. Birden fazla kişi ile ücretsiz görüşme ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz, ve teke tek gruplar ya da sadece mesaj oluşturmak için bu seçeneği var.

Profil oluşturma

Çizgi (görüntü kredi:)

Ekranın alt kısmında “Daha fazla” düğmesini, dokunun ayarları sağ üst köşesinde yer alan dişli seçin. Görüntü adınızı güncellemek için profil resmi ve kapak resmi değiştirmek için, seçin ‘Profili Düzenle’ daha fazla durum mesajı ayarlayın. Ayrıca arkadaş sana bulamıyorum burada ‘ID’, göreceksiniz.

Gönderen medya ve çıkartmalar

Çizgi (görüntü kredi:)

Satır belki de en büyük satış noktası olan dizi ve bayilikler her türlü oyun ve paylaşmak inanılmaz hareketli çıkartmalar çalabilirsiniz.

Diğer anlık mesajlaşma uygulamaları Line fikri taklit etmeye çalıştılar ise, birkaç da oldukça bunu. Bayilikler her türlü satın almak için statik ve animasyonlu çıkartmaları bir bolluk ve sanatçılar kendi bile yapabilir. Bebek Yoda Dragon Ball Z için, eğlenceli bir şekilde kendinizi ifade etmenize yardım etmek için bir şeyler bulacaksınız iyi bir şans var.

Yazdıklarınıza bağlı olarak kullanmak, basit ve kolay bir konuşma süsleme yapmak isteyebilirsiniz çıkartmaları ne satır da öngörüyor.

Özelleştirme Çizgi görünümünü

Çizgi (görüntü kredi:)

Eğer Çizgi app görünümünü özelleştirmek için, ayarlar cog üzerine dokunun ve seçin “Temalar Temalar” seçeneğini belirleyin. Buradan indirin ve işler biraz snazzier yapmak için yeni temalar satın alabilirsiniz.

Sohbet arka plan değiştirmek için, sadece bir sohbet girin, üst açılır oku tıklayın-sağ, ‘Ayarları > Sohbet duvar kağıdı’sonra.

Oyunlar galore

Çizgi (görüntü kredi:)

Line indirmek için kullanılabilir özel oyunları geniş bir seçim var. Eğer oynamak istediğiniz bir şey bulursanız Google Play veya App Store’a yönlendirileceksiniz ve oyunları ayrı bir uygulama olarak yükler. Oyunları iyi Hat ünlü maskotları birçok yapılmış ve özelliği vardır.

Resmi hesaplar

Çizgi (görüntü kredi:)

Hattı en sevdiğin gruplar, onun ‘Resmi Hesapları’ bölümünde, web sitelerini ve ünlüler takip sağlar. Sadece Daha fazla için gitmek ve tüm hesapları görüntülemek için Resmi Hesaplar ‘üzerine dokunun da adı veya NUMARASI ile arama yapabilirsiniz.

Hesabı tıklayın takip etmek ve bir arkadaş olarak eklemek istiyorum. Şimdi olsa gerçek hayatta arkadaş gibi doğrudan Taylor Swift güncellemeleri alırsınız tebrikler. Ama tabii ki, değilsin…

Yüz filtreler ve efektler

Çizgi (görüntü kredi:)

Yüz filtreler ve kamera etkileri hala inanılmaz derecede popüler olan ve Çizgi çözgü departmanı yüzüne sunmak için bol. Bir köpek, hiçbir zaman görmek istersin bebek, yaşlı bir kadın ve daha rahatsız edici şeyler gibi kendiniz yapabilirsiniz.

Sadece bir sohbet girin, taraftaki, sonra da sol yüz tıklayın sol alt köşesinde kamera simgesine tıklayın. Şimdi komik ve korkunç eşit olan kaçık filtreleri büyüyen bir seçim tadını çıkarabilirsiniz.

Telefonu açtığınızda ne olur?

WhatsApp, Çizgi, şu anda kullandığınız cihaza bağlı. Eğer Hattı yeni telefon ve bir oturum açtığınızda, artık eski aygıt uygulamayı kullanmak mümkün olacak.

  • Eğlenceli, ücretsiz ve Android – 2020 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları
Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.