VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Disney Falcon ve Kış Asker Artı: çıkış tarihi, fragman, oyuncular ve daha fazlası
VPNGoupCom vekpcaskwxat8ndijtnyfs

Disney Falcon ve Kış Asker Artı: çıkış tarihi, fragman, oyuncular ve daha fazlası

Disney Plus Falcon ve Kış askeri’nin en heyecan yaşadığımız Marvel TV şovlarından. MCU düzgün (üzgünüm, Netflix Marvel gösterir) küçük ekrana cesaretini, Marvel filmleri kabul canon gelişen gördük ilk kez. Biraz daha uzun olsa onu görmek için, Marvel Şahin üretim beklemek zorunda kalacağız ve Kış Askeri Corona tarafından durduruldu.

Avengers serpinti sonra: Endgame, bu haritayı (Anthony Mackie) Kaptan Amerika yıldız Sam Wilson ve Bucky Barnes (Sebastian Stan) takım daha yeni ve geri dönen tehditleri karşısında görecek. Steve Rogers, Sam Endgame sonunda kalkanı geçti.

Hala Şahin olarak biliniyor olsa da: “Amerika Kaptan değilim. Sadece kalkanı tutmak için, çünkü o söyledi, Ben ” şimdi Amerika Kaptan sensin demedi,” Mackie IGN söyledi. “Asıl soru, ne ileri ne yaptı?” Marvel KATILIM Kevin Feige 2019 yılında CCXP dedi. Sam şimdi o Kalkan taşıyan sorumluluk ağırlığını hissediyorum.

Aşağıda, Şahin ve Kış Asker hakkında bilmeniz gereken, oyuncular daha şimdiye kadar gördük, Yayın tarihi, görüntüleri hakkında detayları her şeyi bulabilirsiniz.

  • Sırada Marvel filmlerini izle
  • Kara Dul: Yayın tarihi, römork ve bildiklerimizi
  • En iyi Disney Artı film, Marvel filmler de dahil olmak üzere

Şahin ve Asker Kış Yayın tarihi: Ağustos 2020

Şahin ve Kış Asker Ağustos doğruladı Yayın tarihi yoktu, henüz ilan edilecek özel bir gün. Bu COVİD etkilenecek olasıdır-19: dizide üretim durdurmak için virüsün yayılmasını tarafından getirildi, ve nokta devam edebilir ne de bilinmeyen bir şey. Bu, Disney ve diğerleri New York ve California governors için 2020 Haziran ayında bir eylem planı ve çalışan üretime almak amacıyla fiziksel mesafe, koruyucu giysiler ve düzenli testler içeren gönderdiğini söyledi.

Şahin üzerine çekerken en place Atlanta nedeniyle iken, Prag’da önerilen hafta süren ateş Çek Cumhuriyeti Hükümeti, Seyahat kısıtlamaları empoze gibi kısa kesildi. Uzun zamandır beklenen Yayın tarihi gecikmenin dizide işe yeniden ne zaman geleceğini bilmediğimizden nasıl olacağını tahmin etmek zor, ama Avrupa’da salgının şiddeti gerçekten çok sabırlı olman gerekecek demektir.

Sadece birkaç gün haber ortaya çıktıktan sonra tüm Disney Plus Marvel gösterir salgını tarafından erteleneceği yönünde, Fare Evi duyurdu. Gösteri sonunda geldiğinde, toplam altı bölüm olacak. Haftalık Cuma günleri dışarı çıkarın için, tüm mevcut Disney Artı orijinalleri gibi bekliyoruz.

Şahin ve Asker Kış römork: var mı?

Bir bakıma. Super Bowl sırasında, Disney Disney Artı Artı ilk üç Marvel gösterir 30 saniyelik bir teaser yayınlandı. Loki ve WandaVision, yeni kostümü ve uzaktan çiftlik gibi birbirlerini tebrik iki karakteri uçan Şahin Helmut Zemo kafasına silah dayayıp, son derece kısa bir atış holding Bucky kaprisli bir atış da dahil olmak üzere çok Şahin ve Kışın daha fazla Asker olsun.

Ayrıca (Wyatt Russell) John Walker, aynı zamanda Süper bir futbol sahası üzerine çalışan çizgi-Vatansever ve USAgent olarak bilinen bir göz olsun. Bir kavga bir sonraki Kaptan Amerika kim bira bitti gibi daha aşağıda açıklayacağım, ama geliyor. Gösteri için heyecanlı almak için bir alay sadece yeterli.

Şahin ve Kış Asker hikayesi: biliyoruz ne kadar

Disney/Marvel (görüntü kredi:)

Şahin ve Kış Asker, adından da anlaşılacağı gibi, tekrar bir araya Avengers: Endgame sonrasında belirlenen bir hikaye için Sam ve Bucky getiriyor.

Serisi için resmi bir özet var, ama Disney yukarıdaki teaser düştü sonra, Marvel yeteneklerini sınayan ‘küresel bir macera onların sabır aradı ve’. Kötü Helmut Zemo dönüşü, son Kaptan Amerika İç Savaşı ve bu sefer çizgi maskesini giyen görmedim: alacak.

Sadece Bucky bu film olaylarından sonra intikam almak isteyecektir biliyorsun. İç Savaş, Zemo tetikleyici kelime bir dizi ile Bucky zihin kontrol, ve neredeyse Tony Stark’ın elinde Kış Askeri ölüme götüren olaylar dizisi neden oldu.

Sam teaser römork kalkanı ile pratik onu görmüş olmamıza rağmen henüz bu seride Kaptan Amerika olmayacak biliyoruz. Gerçekten de, Evrenin Genişlemekte Disney Artı özel gün, aslında biraz çizgi klasik Şahin göz ile uyumlu olan yeni kostümü, kısa bir atış görüyoruz.

Disney/Marvel Studios (görüntü kredi:)

Ancak komplo Şahin ve Kış Asker tutulduğunu altında tamamladı zamanı olan çizgi roman yazarı Marc Bernadin teorize orada bir gerginlik hakkında Sam Wilson devralarak yeni Kaptan Amerika, ve bu form temelinin önümüzdeki göster. “[ABD] hükümet, Sam Wilson Kaptan Amerika olmak istemiyor,” diyor. Çok mantıklı ve gösteri döküm başka bir anahtar bit ile uyuyor.

2019 Kasım ayında geri, Wyatt Russell çizgi roman hayranları için çok tanıdık olması anılan John Walker – bir karakter olarak eklendi. Aslında Süper olarak bilinen Yurtsever, eski asker Şahin ve Kış Askeri TV dizisinde bir Kaptan Amerika ile esque uygun görünür. Aslında, göründüğü gibi kavramı sanat bile gördük.

Evrenin Genişlemekte Disney Artı belgesel. (Görüntü kredi: Marvel Studios/Disney Plus)

Bu BİZE hükümetin kendi adamlarından birini Kaptan Amerika değiştirmek niyetinde olduğunu bir işareti olabilir. Kaptan Amerika Başlığı olabilecek bir savaş olabilir mi? Henüz emin değiliz, ama bu gösteri için güzel bir yön olur.

Her iki şekilde, bu eylem arasında zengin karakter anları bol bekliyoruz. “Her zaman tüm eylem olmasını istemiyoruz,” yönetici yapımcı ve showrunner Malcolm Spellman Evren belgesel Genişleyen diyor. “Bu karakterler ile eve gitmek lazım, kim olduklarını ortaya çıkarma zamanı geçirmeliyiz. Ve o zamandan beri büyük aktörler var, gerçekten ne yaptıklarını göstermek için aldıkları durumlarda onları koyduk.”

Show Zoie Nagelhout, sorumlu yapımcı “o zaman bu set parçaları arasında aksiyon sahneleri sonunda aynı heyecan verici yüksek oluşturmak çok daha derin bir karakter atıyor dalmak olsun,” diyor. “Böylece her iki dünyanın en iyisi.”

-Haritayı takip kapalı, yönü ne olursa olsun Marvel spin pek MCU filmler gibi olmasını beklemeyin. Hollywood Reporter konuşan Mackie filmleri için tamamen farklı bir şekilde vurdu çünkü onlar kendilerini ve tamamen farklı hissetmeye devam Ediyorlar. “dedi. Mackie açıklamak için gitti, “insanlar tarafından sürpriz olacak sanırım nasıl derinlik onlar için altı ila sekiz saat olması, bunun yerine sadece iki tarafından olmak karakterler gelişti ve.”

Şahin ve Kış Askeri kim dönüyor oyuncular:

“Özlem, Paslı, 17, Şafak, Fırın, Dokuz, Selim, Eve Dönüş, Bir Yük Arabası.” Zemo hazırlanıyor #ö. GDM @comic_con @marvel @marvelstudios Daniel Brühl

10 @thedanielbruhl tarafından 23 Temmuz 2019 yayınlanan bir fotoğraf:PST dönüyor

Şahin ve Kış Askeri Anthony Mackie ve Sebastian Stan vurmak Marvel filmlerindeki rolleri reprising görecek bir sır değil. Diğer tanıdık Marvel bir dizi yaklaşan TV dizisi için dönen yüzler gibi gerçek bir tedavi olacak ama görünen o.

Emily VanCamp tekrar Ajan 13 aka Sharon Carter – eski S. H. I. E. L. D. ajanı ve Peggy Carter’ın yeğeni olarak görünür. Son Kaptan Amerika olayları sırasında: şu anda ona bir öpücük paylaştı İç Savaş-amca Steve Rogers…ama daha az, o kadar iyi olur dedi onu gördük. Şahin ve Kış Asker Sivil Savaştan bu yana boşlukları doldurmak, Ajan 13 kaçak beri ne açıklamalıdır.

Açıklandığı gibi, Daniel Brühl Helmut Zemo, çizgi maskesini spor bu sefer gelecek. Ve konuştuğumuz gibi, çok, Wyatt Russell muhtemelen dış güçlerin kalkanı almak için bir numaralı aday olan Kaptan Amerika için John Walker – militarist bir halefi olarak döküm parçası. Aktörler Adepero Oduye, Desmond Chiam ve Miki Ishikawa şu anda bilinmeyen rollerde atılmıştır.

2020 yılının Şubat ayında (Ad) Carl Lumbly bilinmeyen bir rol oynayacak oyuncuları katılmıştı tarihe bildirildi.

(Yürüyen Ölüler ve Punisher) Kari Skogland show ana yazarları olarak Spellman ve (John Wick) Derek Kolstad ile tüm atakları yönlendiriyor.

Şahin ve Kış Askeri Kaptan Amerika mirasını keşfetmek

Bucky yeni kostüm, yine Evrenin Genişlemekte olduğu görülmüş. (Görüntü kredi: Marvel Studios/Disney Plus)

Şahin gibi görünüyor ve Kış Askeri itibari karakterleri ile ilgili olduğu gibi, Kaptan Amerika miras kadar olacaktır. Muhtemelen, bu haritayı rolü – Sam’in kabul tamamlanmalı veya Avenger kendi haline göreceksiniz.

Avengers: Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, daha önce Kaptan Amerika olarak ele Sam Wilson neden seçtiklerini açıkladı, bunun yerine Kaptan, uzun zaman dost, Bucky Barnes var.

“Ne zaman onlar bir araya geldi [Kaptan Amerika: Kış Asker, orada görünüyordu bir çok ortak bağ arasındaki iki karakter,” dedi Anthony Yahoo! Eğlence. Hizmet bağlılık “askeri geçmişleri, tevazu, onların, onların üstesinden. Bu Kap güvenir ki insan gibi görünüyordu.”

“[Bucky düşünün yaptık],” Joe eklendi. “Ama… odasında bir arc açısından, mantık açısından ve en mantıklısı ne konuştunuz oturup mantık ve çalışıyoruz, ve Sam daha mantıklı.”

Eğer başka bir şey, bu gösteri harika görünmelidir. Bir THR hikaye bildirilen her bölüm bütçe için yaklaşan Marvel gösterileri için $25 milyon.

  • Şimdiye kadar 2 Mandalorian sezon: biliyoruz ne demek

Related Article

You must be logged in to post a comment.