VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Döküm, römork ve bildiğimiz 3 cinsel Eğitim sezon: Yayın tarihi,
VPNGoupCom mv9rhla6tfmytzshhabvhn-1024x683

Döküm, römork ve bildiğimiz 3 cinsel Eğitim sezon: Yayın tarihi,

En iyi Netflix adam efsane resmen yenilendi: 3 Cinsel Eğitim sezonu oluyor, ve şimdi, onun çıkış tarihi beklemek zorundayız. 3 Cinsel Eğitim sezonu üretim şu anda küresel sağlık krizi sonucu beklemede – soon devam etse – İngiliz sitcom 2021 dönecektir-sevilen umuyoruz.

Güzel pastoral Galler kırsalında yer alan Cinsel Eğitim okulu öğrencileri, veliler ve öğretmenler yaşıyor, seviyor ve cinsel takıntılarla araştırıyor. Cinsel Eğitim dikkatli bir dokunuşla hassas konularda bir dizi araştırıyor ilk iki sezon boyunca, gösterinin karakterleri iç açıcı şekilde geliştirmek.

Aşağıda, 3 Cinsel Eğitim sezonu hakkında bilmeniz gereken, muhtemel çıkış tarihi, hikayeyi ileri gideceğini düşünüyor biz oyuncular da dahil olmak üzere her şeyi anlatacağız. Sonunda uğraşmayı bırak Otis ve Maeve kalbini kazanacak? Spoiler izleyin.

  • Bildiğimiz 3 Sezon: Yayın tarihi ve her şey
  • Bilmem ne fantezi drama dönüş 2 Witcher sezon:
  • Ne zaman süper kahraman drama dönüş 2 şemsiye Akademisi sezon:

2021 cinsel Eğitim 3. Sezon çıkış tarihi tahminleri?

Cinsel Eğitim 3. Sezon çıkış tarihi erken 2021 bekliyoruz, uzun gösterisi ile geçerli sağlık krizi ile ilgili filme aradan ne kadar sürer bağlı olarak. Zamanı İngiliz yaz uzun gün vurulmuş olarak 2020 yılında filme azalıyor, ama Ağustos ayında devam edebilmek, Son vuruş Netflix arkasında, ve On, üretim firmaya göre olabilir. Bu, filme devam etmek için gerekli hazırlık süresi 10 hafta ile, Netflix gelecek ay Ağustos devamı yönünde önemli Sezon 3 bir gecikme önlemek için bir karar vermek gerekir gibi görünüyor.

İNGİLTERE hükümeti üreticileri bir yerde yeterli güvenlik planları koymak sürece TV ve film çekimleri 2020 Mayıs ayında devam etmek için izin olarak bu gelir. Ancak, gerekli temas verilen ve samimiyet Cinsel Eğitim dökme şovun bir parçası olarak, bu Onbir için baş ağrısı sunacak olması gerekir.

Eğer Netflix gerçeği tutar için geçerli desen serbest bırakılması için gösteri, verilen onun derecelendirme başarı mümkün görünüyor, biz tahmin yapacağız bakın Sezon 3 sürümde Ocak 2021. Üretim detayları hala çok kısıtlı, ama Üretim Haftalık olan üçüncü sezon listelenen bir son 2020 üretim planı için Olabilir, yani zamanlama kabaca hatları.

Gelecek yıl ne olacağını bir cinsel Eğitim Sezon 3 fragman: bir teaser

Neyse ki, Netflix circe Seks Eğitimi hayranları göstermek için nasıl anlamaya görünüyor ve flama teaser Fragmanı ile 3. Sezon yenileme duyurusu işaretlenmiş. Çok sezon gibi Gillian Anderson seks ed, 3. Sezon teaser yararları hakkında ateşli bir monolog teslim yer aldığı 2 ilk ortaya römork, şakacı Alistair Petrie Asıl Groff tarafından anlatılıyor.

Suskun Müdür Moordale Yüksek koridorlarında yürürken, gelecekte muhtemelen her biri için tutabilir ne diyor gibi Cinsel Eğitim ana dökme portreleri geçerken görüyoruz. Meraklandırıcı bir davetiye ile daha 3 Cinsel Eğitim sezonunda öğrenmek için sona erdi, ama kısa uygun bir çıkış tarihi vermiyor.

Bekliyoruz kim cinsel Eğitim Sezon 3 oyuncular: dönmek

Netflix (görüntü kredi:)

Üç sezon için bir oyuncu listesi onaylanmamıştır iken, teaser video özellikli karakterler geri dönüyor varsayarak oldukça eminiz.

(Dr Jean Milburn) (Otis Milburn) serisi oyuncular Asa Butterfield ve Gillian Anderson özellikli (Maeve Wiley) Emma Mackey (Ola Nyman), (Eric Effiong) Ncuti Gatwa, (Adam Groff) Connor Swindells ve Patricia Allison dahil olmak üzere yardımcı oyuncular büyük bir bölümü ile birlikte. Ağır 2 Sezon ensemble anlatı bir yaklaşım içine eğildi nasıl verilir, rollerini reprising döküm dökme olmadan dönen gösteriyi hayal etmek zor olurdu.

Anderson (yukarıda onu tavandaki desenler not) yenileme günü 3 hakkında Cinsel Eğitim sezonu Tweet attı:

Bölüm bir sonraki set beklediğimiz cinsel Eğitim Sezon 3 hikaye:

Serinin yaratıcısı ve yazarı Laurie Nunn senaryo üzerinde çalışmak iyi Netflix önce üçüncü bir sezon için zor zaten diziyi yeniledi

Bir röportaj ile LADbible, Nunn dokunuşlar üzerinde sıkı bir çalışma programı için serisi olduğuna dikkat çeken yazma sürecinin bir sezon daha önce onaylandı yenilenmesi normal bir parçası nasıl TV üretim işleri. Gelecek hikayeler için potansiyeli hakkında sorulduğunda, Nunn dedi, “bu karakterleri yazmayı seviyorum. Bu kadar büyük bir topluluk ve açısından gösterinin tema – seks ve ilişkiler hakkında olmak bence gerçekten sadece sonsuz hikaye fırsatlar sunuyor”dedi.

2 cinsel Eğitim sezonu Otis odaklanması uzak özetlenebilir ve yerine etrafındaki gerçektende farklı karakterlere hemen hemen eşit zaman borç vermeyi tercih etti. (Gatwa) internet en yeni queer simgesi Eric Haritayı yapısında bu değişimin en çok yararlanan, bir nüanslı sağlayan ve anlayış genç siyah eşcinsel bir erkek olmanın zorluklarını giriyor. Onun popülaritesi belli ki, üçüncü sezon için teaser video, büyük ölçüde eski kabadayı Adam ile çiçeklenme romantizm onun potansiyeline odaklandığı için haber vermeden gitmiş, yok.

Sam Taylor (görüntü kredi:)

Eric beyin aşkı, sadece öğrenci, elbette değil. Bu zamansız ‘olacak, değil mi?’ Otis ve (Mackey) Maeve arasında dans baş gelmek ayarlanmış gibi görünüyor. Sezon biraz bölücü final sahneleri iki gördüm sadece duyabiliyordu önce Maeve yeni aşkını tarafından silinmiş olması için bir sesli Maeve için, itiraf et aşkını Otis.

Bazı taraftarlar karakterin sürekli aşk İkilemi yapay bir uzantısı olarak yendi bu hikayenin kritik edilirken, gösterinin yönetmeni Olası tepki silkiyor kapalı. Bir sohbet ile BT, Ben Taylor diyor ki “sanırım ayakkabı olacak atılan ekran. İyi bir şekilde. *Kapalı*ed işlerde*p olmayı seviyorum. Bunu istediğini sanıyorsun ama bilmiyorsun.

3 Cinsel Eğitim sezonunda aldı gereken yardımcı oyuncular sahip çok daha fazla konu var. Jean onunla duygusal yakınlık için yeni bir takdir ile-yine off-yine ortak Jakob Adam daha yeni boşanmış anne Maureen ile arkadaşlığı sayesinde iki sezon biter. Başka bir yerde, farklı öğrenciler artık geleceğin cinsel saldırı travma gerçekleri, konvansiyonel olmayan kimlikler ve başgösteren umutları karşılaştıkları gibi, dünyada kimlik ve yerlerini ilişkin açıklamalarla uğraşıyor.

Netflix en iyi programlardan biri oldu

Hollywood Reporter hakkında daha fazla konuşma gösteri için gelişmeler, Nunn ve yazarlar onu eklektik dökümünü alabilir yerler hakkında heyecanlı. “Bu karakterleri … ayakları var. Eğer şans varsa, biz onlarla biraz daha fazla yapabileceğimi düşünüyorum” dedi. “[Netflix] çok destekleyici ve çok tutkulu hissediyorum bu hikaye anlatmamızı istiyor. Hepimiz aynı fikirdeyiz galiba, aynı gösteriyi yapmak isteyen.”

Öncelikle genç, hem de önünde çeşitli yetenek kameranın arkasında ve yapılan bir gösteri için heyecan verici bir durum. Cinsel Eğitim çok derinden hayranları ile rezonansa neden görmek zor değil. Hala şartlarda kendi cinselliği ile gelen çok insan olmayan, sadece gençlerin karşılaştığı sorunları eleştirel bakmak, ama birçok yetişkin bulunmaktadır. Nunn yazma keskin ve şov dahil gündem ilerici medya ve hikayeler Netflix büyüyen kütüphane için güzel bir ek yapar.

3 Sezon getirin.

  • En iyi Netflix gösterir
Categories:

Related Article

You must be logged in to post a comment.