VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Enerji faturaları üç yılın en düşük artış-petrol fiyat artışları olarak ayarlayın
VPNGoupCom yveffcjrgg5qjqjakjye7w-1024x576

Enerji faturaları üç yılın en düşük artış-petrol fiyat artışları olarak ayarlayın

Dünya çapında ekonomilerin yeniden açılmaya başlayınca, petrol fiyatları geri sürünmeye başladı. Bu yılın Nisan ayında, ABD petrol fiyatlarının olumsuz oldu, petrol üreticileri etkin bir şekilde ellerini depolama sıkıntısı nedeniyle mal çıkarmak için alıcı ödeme ile. Şimdi, ancak, bu fiyat geri 40 varil başına $civarında arttı. Ve enerji fiyatlarını etkilemeye başlıyor.

Petrol yükselen maliyeti rağmen, bazı fiyatlar tırmanmaya başlıyor geçen hafta görmüştük, ancak enerji fiyatlarındaki hala bugün yılın en düşük üç, bu iyi haber.

Panik yapmaya gerek yok: en tedarikçiler ile enerji oranları muhtemelen bir süre daha ultra düşük kalacaktır. Ama şimdi online enerji bir karşılaştırma yapmak için, fiyatları karşılaştırın ve enerji fiyatlar tekrar yükselmeye önce daha ucuz bir anlaşma kilitlemek için, enerji tedarikçisi geçiş zamanı.

  • Eviniz için en ucuz enerji fiyatları bul

Ucuz enerji faturaları

Şimdi tedarikçi geçiş yapmak için iyi bir zaman olduğunu İNGİLTERE genelinde uzmanlar katılıyorum. Para Martin Lewis bazı hane oranları düşük iken geçerek yılda 480 £ ‘ a kadar kurtarabileceğini Uzman talepleri Kaydetme.

Müşterilerin çoğu, şu anda yıllık enerji faturalarını geçerek 280 en az £kurtaracak Para Süpermarkette takım, bu arada, raporu.

Bunlar Olası tasarruf UK hane için hoş bir zamanda geldi. Kilitleme sırasında evde her zamankinden daha fazla zaman geçirdik ve o daha fazla enerji kullandık demektir. Ancak, şu anda enerji faturalarını daha yakından bir göz alarak değer bir başka nedeni daha var.

Değişken tarifeler

Nisan ayında, yaklaşık yarım milyon İNGİLTERE evleri bir sonu sabit tarife görür ve otomatik olarak standart değişken bir tarife üzerine alınmış. Bu varsayılan değişken tarifeler genellikle en pahalı 269 TL kadar arttığı bildirdi bazı enerji faturaları.

Aslında, şu anda 15 milyon civarında İNGİLTERE evleri standart değişken bir tarife üzerinde olduğu tahmin edilmektedir. Bu haneden şimdi geçiş ve 2018 yılından bu yana en düşük oranı toptan enerji maliyetlerinin düşmesi yararlanarak büyük tasarruf yapmak için stand.

Eğer değişken bir tarife üzerinde olmasa bile, yine de, bölgede enerji tarifeleri karşılaştırmak ve taşıyabilirsiniz daha ucuz bir plan olup olmadığını görmek iyi bir fikirdir. Enerji ile çevresinde alışveriş için ödediği bir gerçektir, ve eğer petrol fiyatları daha da yükselecek olursa, bu enerji maliyetlerine yansıyacak.

Eviniz için en iyi enerji anlaşmasını bul
MoneySupermarket ile alanında en iyi enerji fiyatları bulmanıza yardımcı olmak İçin Ortaklık kurduk. Enerji karşılaştırma aracını kullanarak beş dakikadan daha az zaman alır ve enerji faturalarında yüzlerce kurtarabilir. Tasarruf şimdi

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.