VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Etkinleştirmek ve bir Mac uzak masaüstü yazılımı kullanma
VPNGoupCom srjge9xxzsrpg29k7aoopp-1024x447

Etkinleştirmek ve bir Mac uzak masaüstü yazılımı kullanma

Uzak masaüstü yazılımı nedenlerle bir dizi için harika. Bir kaç yerde ofisleri var ve uzak iş istasyonları erişmek için ya da iş ile belgeler üzerinde işbirliği yapabilmek için gereken bir şirket için çalışmak olabilir. Ofis belgeleri üzerinde evde daha fazla çalışmaya ve işe ihtiyacı olan bir sürü ya da seyahat eden biri olabilir.

Bu makale, gidiyoruz bakılacak Ay sadece Yardımcı olmak, birinin en iyi Uzak Masaüstü yazılım çözümleri mevcut bu kullanılması Mac bilgisayara uzaktan gelen diğer cihazlar ya da tam tersi. Ay sadece Yardımcı bir web tarayıcı üzerinden çalışan ve sadece bağlantılar kurmak için bir kaç saniye sürer bir bulut tabanlı bir çözüm. Kurma hakkında gitmek nasıl öğrenmek için okuyun.

  • 6.8 Yardım incelemesi

Adım 1: bir hesap için kaydolun

6.8 Yardımcı başlamak için ilk adım bir hesap için kaydolmak için. Her yeni hesap 14 günlük ücretsiz bir deneme ile başlar, böylece sadece e-posta girmek için bir parola seçin, ve devlet seçin.

Bu Ay pano Yardımcı olmak. (Görüntü kredi: 6.8 yardımcı)

Bu yaklaşık 30 saniye sürer ve sonra pano giriş yapmış olacaksınız. Buradan ya erişimi uzak bir ekran seçebilirsiniz, yani, başka bir cihaz ya da ekran paylaşabilirsiniz.

Adım 2: Uzaktan Erişim ekran

İlk olarak, uzak bir ekran erişim sürecine bir göz atalım. Şimdi yanında bir e-posta adresi için bir alan ile bir düğme Başlangıç. Cihaz erişim için düğmesine tıklayın istediğiniz kişinin e-posta adresini girin ve davetiye e-posta gönderilecekler.

Yeni pencere/sekme sonra oturumuna katılmak için bir bağlantı ile açılacak. Eğer bir önceki adımda bir e-posta adresi girdiyseniz, alıcı bu link bildirim e-posta gönderilecektir. Eğer bir e-posta adresi girin olmadıysa, e-posta veya SMS yoluyla kişi davet etmek için bu yeni sayfanın altındaki düğmeleri vardır.

E-posta veya SMS göndererek oturumu başlatılıyor yapmak için tek ihtiyaçları, aldıkları düğmesine veya bağlantısına tıklayın çünkü diğer kişi için kolay olacak. 6.8 otomatik olarak Yardımcı olduklarını, hangi aygıtı algılar ve sonraki gerekli adımları atmasını ister.

Örneğin, ilk test ile, bir Android telefonu olan biri için bir e-posta davetiyesi gönderdik. Diğer kişi Google Play Store’dan 6.8 Yardımcı uygulamayı yüklemek isteyip istemediğiniz düğmesini tıkladım.

6.8 Asist ile uzaktan Android cihazı erişme. (Görüntü kredi: 6.8 Yrd.)

Kurulduktan sonra, uygulama otomatik olarak e-posta gönderilen giriş kodu ile oturumu başladı girilmesi için gerekli kodları veya diğer detayları başka bir set oldu. Sonra Mac bizim web tarayıcısında Android telefon ekranını görüntülemek için başardık.

Ekran adım 3: Paylaşmak

Eğer başka biriyle Mac ekranınızı paylaşmak istiyorsanız, bu süreci aynı şekilde uzak bir ekran erişim, Şimdi Başlat düğmesini tıklayarak ve isteğe bağlı olarak ekranınızı paylaşmak istediğiniz kişinin e-posta adresini girerek başlar. Yine, yeni bir sekme açılır, ama bu sefer app tüm ekran paylaşımı oturumları için kullanılacak olan Mac, Birleştirme Ay yüklemek için istenir.

Uygulamayı yükledikten sonra, eğer Mac OS X ya da daha çok çalışıyorsa, bilgisayarınızın erişilebilirlik özelliklerine erişmek için bir Ay izin vermek gerekir. App bunu yapmak isteyecektir Katıl.

6.8 erişilebilirlik özellikleri erişmek için Yardım sağlamak için Mac sistem tercihleri yapılandırmanız gerekir. (Görüntü kredi: 6.8 yardımcı)

İlk olarak, pencerenin sol alt kısmındaki kilit simgesine tıklayın böylece Ay sadece app Katılmak Yardımcı bulun ve onay kutusunu işaretleyin kadar değişiklikleri yapın ve sonra hizmetleri listesinde ilerleyebilirsiniz.

Bir kere ekran etkinleştirdiğinizi-paylaşım izinleri, oturum başlayacak ve küçük bir kontrol penceresi Mac ekranın sağ alt köşesinde görünecektir. Bu pencere durdurma ve Paylaşım oturumunu yeniden başlatma, sohbet başlatma veya diğer cihazınızın ekranında görebilirsiniz ekranlar takas için seçenekler vardır.

Özet

Eğer siz seçin 6.8 Yardımcı ücretsiz bir plan yaptık sadece mümkün olması için görüntüleme ekranları ve kullanma anlık sohbet özelliği. Eğer ödeme planından birini seçerseniz, dosyalar, yeniden aktarmak ve uzak bilgisayarı yeniden başlatın, ekran görüntüleri almak, diğer şeyler arasında mümkün olacak.

Eğer akşam hafta sonu ya da işi tamamlamak için ihtiyacınız varsa evinizden iş bilgisayarınıza erişmek için Yardımcı 6.8 kullanabilirsiniz. Ya da belki evde biraz işim vardı ama ertesi gün iş için bilgisayarınıza geri aktarmak için bir şey unuttum. Alternatif olarak, teknik destek ekipleri BU sorunları giderme ve sorunları araştırmak için uzak bilgisayarlara giriş için kullanabilir.

Ay gibi Yardım Uzak Masaüstü çözümü konuştuğumuz gibi durumlar bu türleri için kullanılan ve, olabilir, kurmak ve bir Mac üzerinde kullanmak çok kolay. Daha fazla 6.8 Yardımcı olmak için en iyi uzak masaüstü yazılımı.

  • En iyi uzak masaüstü yazılımı için kılavuzumuzu okuyun
  • Sahte Macbook üzerinden kolayca Mac VPN ile IPs

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.