VPN GoUp News

  • Home
  • Newss
  • Evi terk etmeden Houseparty: video sohbet ve oyun oynamak nasıl

Evi terk etmeden Houseparty: video sohbet ve oyun oynamak nasıl

En büyük uygulamalar biri şu an Houseparty var. Android mevcut, sosyal ağ yüz için Mac kullanıcıları için (iPhone kullanıcıları için) iOS (iPad kullanıcıları için)) iPadOS ve macOS (“yüz” görüntülü sohbet, sınavlar ve oyunlar fiziksel olarak birbirleriyle zaman birlikte dijital olarak insanları bir araya getirmek için duruluyor.

Yeni bir uygulama değil. Houseparty Hayat tarafından Havada 2016 yılında başlatılan ve Epic Games tarafından 2019 ortasında satın alındı. Uzun süre evde kalan kişi sayısındaki artış ile, hızlı uygulama mağazalarında en popüler seçeneklerden biri haline geliyor.

Diğer uygulamalar bir sürü böyle FaceTime olarak ücretsiz görüntülü arama – sunarken, WhatsApp, sınavlar ve oyunlar Google Duo, Skype, Google Buluşmalar, Microsoft Ekipleri, Zoom – Houseparty var ayrıca arkadaş ve sadece kamera ve bir konuşma önünde oturmak daha yapmak isteyen aileler için benzersiz bir çek verir.

  • Akıllı telefonunuzda aile ve arkadaşlar ile görüntülü sohbet nasıl yapılır
  • Ne en iyi sohbet uygulamaları vardır?
  • FaceTime o Android değil: burada kullanabileceğiniz 3 alternatif var

İndir

Houseparty indirmek için nasıl

Eğer (iPhone, iPad veya Mac) bir Apple cihazı kullanıyorsanız, o zaman App Store’dan Houseparty indirebilirsiniz.

  • Apple App Store’dan indirmek Houseparty

Eğer bir Android cihaz kullanıyorsanız, o zaman Houseparty indirmek için akıllı telefon veya tablet Google Play Store baş etmek isteyeceksiniz.

  • Google Play Store’dan indirmek Houseparty

Yeterlidir veya Windows PC üzerinde? Houseparty ayrıca Google Chrome için bir tarayıcı uygulaması var gibi o zaman iyi bir haber.

  • Chrome kullanın Houseparty

Houseparty üzerinde kullanmak için yeni bir telefon istiyorum. Aşağıda birini deneyin:

Kur

Kur Houseparty nasıl

Hava Inc (görüntü kredi: Hayat)

Houseparty indirilebilir mi? Mükemmel, bir sonraki oturum için, uygulamaya dokunun ve izleyin kaydolmak için ekrandaki talimatları ihtiyacınız olacak.

Adınızı, e-posta adresi, cep telefonu numaranızı girin ve benzersiz bir kullanıcı adı seçin gerekir. Houseparty etrafında birkaç yıldır olduğu gibi, bariz kullanıcı adları çok önceden alınmış, bu yüzden biraz yaratıcı olmak gerekebilir.

Bir kez o katil kullanıcı adı seçtin, kişileri hizmet bağlantı kurmak için zamanı geldi. App telefonunuzun kayıt defterine erişim sağlamak için tercih edebilirsiniz, ayrıca Facebook ve bir anda yoğun ilgi gören olabildiğince geniş arkadaş net yaymak için hizmet eşleştirebilirsiniz.

Houseparty otomatik olarak zaten imzalayan kişileri ve arkadaşlarını tanımak için sohbet hemen anında dalış izin verir.

Farklı cihazları bir dizi, ve temas defterinden kişileri kapmak için yönetilen değil birkaç Houseparty monte ettik. Şu anda sadece bazı Android cihazlarda bu sorun var, ama diğer cihazlarda da ortaya çıkması olasılığı var.

Eğer arkadaşlarınızı bulmak için başvurun kitap, Facebook ve bir anda yoğun ilgi gören entegrasyonlar ile mücadele ediyorsanız, o da arkadaşının kullanıcı adı aramak ve bu şekilde ekleyebilirsiniz.

Kullanın

Houseparty kullanma

Bir kez kurmak, büyük olasılıkla sizin telefon, tablet veya bilgisayar selfie kameranın kendi yüzünü görürsün ana ekrana götürüleceksiniz.

Sağ üst köşedeki artı simgesine kişileri bulmak ve grup aramaları için bir ‘Houseparty’ birden fazla kişi grup sağlar.

Aşağıda Houseparty mevcut oyunlar, pictionary oyunu Hızlı Çizmek ve Ellen DeGeneres gibi hızlı bir bağlantı olan bir zar simgesi olan Kafaları ilham Kadar.

Bir oyuna dokunun ve daha sonra oynamak için arkadaş eklemek için istenir. Bağlanmak için bekle ve sen!

L-R: ana ekran, arkadaş bulmak için sohbet edin, oyunlar oyna (Görüntü kredi: TechRadar)

Hızlı bir şekilde başlatmak veya katılmak sohbet/Houseparty ekranda kaydırın. Burada son zamanlarda konuştun arkadaş görmek mümkün olacak, ve dokunarak katılabilirsiniz olan şu anda devam eden herhangi bir ‘Ev Partileri’ (grup sohbetleri).

Uyarı, Houseparty bir kelime sadece bir ara sekiz kişilik bir maksimum sağlar, Eğer daha geniş bir grup konuşmak isteyen varsaarkadaş ya da aile farklı bir uygulama bulmak gerekir.

Eğer bir dostum dikkatini çekmeye isterseniz isimlerini yanında cihaz üzerinde bir bildirim göndermek için el dalga simgesi vurabilirsin, ya da direk görüntülü sohbete girmek istiyorsanız sadece telefon simgesine dokunabilirsiniz.

Ayrıca son aranan listesinde görünmüyor ve bir sohbet eklemek isteyen kişileri bulmak için bu paneli Arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

L-R: kaydırın panel, Facemail görünür burada, bakın kimler online (Görüntü kredi: TechRadar)

Sağa kaydırın bu bölmede kalan ve kişiler size bir mesaj bırakın ne zaman isterlerse o zaman sana özel video mesajları göndermek için gelen, götürülürsünüz ve çevresinde değilsin. Houseparty bu Facemail ve ayrıca kayıt ve kayıtlarınızı gönderebilirsiniz çağırır.

Bir kez arama sırasında ekranın alt kısmındaki kapama ve mikrofon ve kamera geçiş yapmak için, cihazınızın ön ve arka bakan kamera arasında geçiş yapmak için (eğer varsa) düğmelerini kullanabilirsiniz sensin ve kilit simgesi eğer özel bir konuşma yapmak istiyorsanız, ” yararlı katılarak daha fazla kişi önlemek için kilidi sohbet etmeni sağlar.

Bir ara çıkmak için, sadece ekranın sağ alt köşesinde çapraz simgesi çarptı.

Bildirimleri

Houseparty bildirimleri nasıl kapatılır

Houseparty çok eğlenceli olabilir, ama arkadaşlar, aile ve arkadaşları bir bolluk ile kutsanmış olacak kadar şanslıysanız, app dışarı iter bildirimleri hacmi bir şey ama eğlenceli.

Varsayılan olarak, uygulama açtığınızda tüm kişileriniz ping ayarlanır ve arkadaşlarından birinin uygulaması açılır her zaman bir bildirim alacaksınız. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu çok can sıkıcı, çok çabuk olabilir.

İyi haber, bu eve dönüş “olabilir” kolayca bildirimleri kapalı. Üst sol köşede yüz simgesine dokunun, sonra bildirimleri Yönet “düğmesine dokunun ve off konumuna getirin ekranın üst kısmında iki sürgü geçiş. Bu bildirimleri kapatmak olacaktır.

TechRadar (görüntü kredi:)

Alternatif olarak, bir arkadaş tarafından arkadaş olarak bu ayarları değiştirebilirsiniz. Eğer kaçırmak istemediğiniz özel biri varsa, “evde” bildirim de açık Houseparty her zaman ping işlemi eski arkadaşları terk edilmiş zavallı x önlerken, (onların sonu kapatmış olmadıklarını varsayarak), açık kalsın.

Güvenli mi?

Houseparty kullanmak güvenli mi?

Ne Houseparty gibi Mac (Görüntü kredi: Hayat Hava Inc)

Yukarıda belirtildiği gibi, sohbet kilitlemek için kilit simgesini vurmak isteyeceksiniz. İnternet Önemli bir İNGİLİZ çocuk merkezli bir yardım kuruluşu – Diğerleri sohbet istenmeyen içinde açılır olabilir sağlamak için bunu yapmak gerektiğini söyledi.

Sadaka dedi, “göster ve çocuğunuzla video sohbet gizlilik filtreleri ve diğer denetimleri geçmek için otur önemlidir. Bu özel ve güvenli video sohbet ediyor.”

Bu doğrudan çocuklara uygulama ile ilgili olmakla birlikte, sosyal medya üzerinde bazı kullanıcılar, Diğerleri sohbetler onların davet olmadan ortaya çıkmış dediğim gibi herkes için iyi bir tavsiye.

Gizlilik açısından, Houseparty diğer video çağıran uygulamalar için benzer politikaları var gibi görünüyor. Forbes eğer Android uygulaması ile herhangi bir açık sorunları olmadığını söyleyen ESET için siber güvenlik uzmanı – Lukas Stefanko gizlilik araştırmacısı konuştu.

App arkadaşlarınızla sohbet sağlar beri istenen izinleri gerekli olan Stefanko Forbes söyledi, “uygulamanın izinlerini kullanım inceledim ve mantıklı. Eğer app ile herhangi bir şüpheli kötüye bulamadım.”

  • WhatsApp kullanma
Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.