VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Galaxy Note 2'de VPN nasıl kurulur
VPNGoupCom ordernow4

Galaxy Note 2'de VPN nasıl kurulur

Yerel internet bağlantınızı kullanarak Galaxy Note 2’nizdeki kusursuz iletişimin tadını çıkarmak her zaman harika bir deneyimdir.   Galaxy telefonunuzda 2G veya 3G ağları kullanıyor olun, bilgi, haber, resim, video ve oyun vb. Dünyasını keşfetmek her zaman harika olacaktır. Buradaki kullanıcılar için en büyük baş ağrısı, iletişim kurarken güvenlik ve gizliliği sağlamaktır. rota. Piyasadaki tüm seçenekler arasında güçlü davranan VPN’dir. Samsung galaxy not 2’de VPN kullanmak, bilgi gizliliği ve güvenliği açısından oldukça faydalı olacaktır.  

Büyük Samsung Galaxy Note güvenlik riskleri

Galaksi notunun kullanıcıları, güçlü bir şekilde belirtilen güvenlik kusurlarından bahseder. Çok iyi bilinen ve tanınan bir Android akıllı telefonu olan güvenlik, sadece bir SMS göndererek veya bir kullanıcının URL’yi ziyaret etmesini sağlayarak uzaktan güvenliği ihlal eden bilgisayar korsanları tarafından birkaç kez tehlikeye atılır. Arjantin’de düzenlenen bir güvenlik konferansında, uzmanlar Galaxy akıllı telefonlarında bazı güvenlik endişeleri olduğunu kabul etti. Bir bilgisayar korsanı genellikle bir kullanıcının kötü amaçlı bir QR kodunu taramasını sağlayarak etkilenen telefondan yararlanır. Ayrıca, onlara kötü niyetli bir SMS veya NFC iletimi göndererek yapar.

VPN İletişiminizi Korumak İçin En İyi Araç

Uzmanlar, Samsung galaxy not 2’deki bir VPN’in güvenlik ve gizlilik açısından bir dizi büyük avantaj sunduğunu düşünüyor.   Bireylerin koruma ihtiyacı ve özellikle de bir sistem üzerinden güvenli bilgi sağlama ihtiyacı nedeniyle VPN teknolojik yeniliğinin tasarlandığı açıktır. Bir VPN aracılığıyla sisteme bağlandığınızda, ayrıntılar güvenli bir şekilde korunur. Bu şekilde detaylar bilgisayar korsanlarının görüşünden uzak olur. Galaxy Note 2 VPN yapılandırmasının, anonimlik açısından müşterilerine sunduğu diğer avantajları vardır. Bir VPN aracılığıyla internete tam bir anonimlik ile göz atabilirsiniz. Gizli IP ile karşılaştırıldığında VPN, kullanıcıların hem web uygulamalarına hem de web sitelerine nihai gizlilikle erişmelerini destekler.

Galaxy Note 2’de VPN Kurulumu

 

1.        Ayarlar” a gidin   sekmesi.

2.        Ayarlar” altında   “Diğer Ayarlar” sekmesini tıklayın

3.        Bir sonraki pencerede “VPN” i tıklayın

4.        VPN altında “VPN Ağı Ekle” yi tıklayın

5.        Sonraki ekran sizden VPN “ Adı” isteyecektir   yazma “VPNGoUp”

6.        Tür” de   bağlantı türünüzü seçin PPTP .

7.        “Sunucu Adresi” bölümünde Sunucu Adresi   VPNGoUp tarafından sağlandığı gibi

8.       “PPP şifreleme (MPPE)” den onay işaretini kaldırın ve “Kaydet” i tıklayın

9.        Bir sonraki ekranda yeni eklenen “VPNGoUp” bağlantısını tıklayın

10.    Put “Kullanıcı adı”   ve VPNGoUp tarafından sağlanan “Şifre” yi seçin ve “Bağlan” ı tıklayın

11.     Artık bağlandınız. Saf Özgürlüğün Tadını Çıkarın!

VPNGoUp – Daha önce hiç olmadığı gibi güvenlik ve gizlilik

VPNGoUp, kullanıcıların Samsung galaxy not 2’de VPN kullanmasına yardımcı olan bir dizi VPN hizmeti sunar. VPNGoUp hesabı kullanmak, bilgileri yetkisiz erişimden koruyan yenilikçi güvenlik ve doğrulama yöntemlerini kullanarak en yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Birisi VPNGoUp kullanarak Galaxy note 2 VPN yapılandırmasını kullandığında, çevrimiçi etkinliğinizi tamamen özel ve güvenli hale getiren yeni bir IP adresi atar.

VPNGoupCom ordernow4

Related Article

You must be logged in to post a comment.