VPN GoUp News

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur.

Bir kez uyumlu bir Garmin cihaz ile eşleştirilmiş var, üzerinde tam kontrole sahip olduğu özellikleri ve ayarları bir zenginlik kapısını açacaksın ve olanları sizin için en faydalı olacak olan seçebilirsiniz.

İlk kez Garmin Connect başlatılması zor görünebilir. Harekete geçmek için hazır olduğunuzda en iyi deneyimi yardımcı olmak için onları kurmak için nasıl bazı temel özellikleri seçtik ve bu yüzden.

Garmin (görüntü kredi:)

Garmin Connect ile cihazınızı eşleştirmek için nasıl

Garmin Connect en iyi şekilde yararlanmak için, Garmin bir cihaz bağlı olsun ve orada onları bir sürü, fitness izci, çalışan saatler, smartwatches ve bisiklet bilgisayarları dahil gerekir.

Uygulamanın bu cihazların bir eşleştirme büyük ölçüde aynı şekilde yapılır. Bir kez telefon kendi mağazasından mobil uygulamasını indirdiğiniz ve app e-posta, fırlatma kullanarak bir hesap oluşturduk ve üst Menü uygulaması sağ tarafta aşağı açılır bakın.

Sonraki, Garmin Cihazları adlı seçeneği arayın. Daha önce Bağlayın Garmin Garmin bir cihaz eşleştirilmiş varsa, burada listelenen görürsünüz. Bu yaptığın ilk kez, Aygıt Ekle seçeneğini göreceksiniz. Bazı Garmin cihazları görüntülenir, ama aynı zamanda tüm uyumlu cihazları bulmak için bu seçeneği görürsünüz.

Bir kez cihazınız nokta seçin ve telefon ve cihazınızı Bluetooth bağlantısı üzerinden eşleştirme işlemine başlamak gerekir.

Garmin (görüntü kredi:)

Gruplar katılmak ve yapmak nasıl bağlantıları

Sağlık ve egzersiz uygulamalar bir sürü gibi, Garmin Connect adım hedeflerinizi ya da bu mil kadar raf üstünde tutmak için motivasyon itme vermek için arkadaşlarınıza ve eski çalışma ve egzersiz aşıklar ararlar sağlar.

Bağlantıları aslında veri etkinliği görüntüleyebilirsiniz edilen insan profilleri vardır. Bu profilleri ve faaliyetleri app Haber Besleme görülebilir. Eğer Bağlantıları için bir arama yapmak istiyorsanız, özel sekmesinden yapabilirsiniz. Eğer Garmin Connect kullanarak birini detay varsa, arama çubuğuna bilgilerini girebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Google kişiler ve telefon rehberinizi kullanarak Bağlan kullanıcılar için arama yapabilirsiniz.

Eğer bir kez paylaştığınız bilgiler bir bağlantı yaptığını merak ediyorsan, Garmin diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan ne üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak gizlilik ayarlarını Düzenle gerekir.

Bir göz bağlantılarınızı tutulması ile birlikte, aynı zamanda bisiklet ya da örneğin çalışan kulüplerin sever tarafından ayarlanabilir halk grupları katılabilir. Bir kere grubun ayrıntılarını biliyor musun, sadece onları aramak ve grubu hakkında mevcut üyeler, yeni aktivite ve bazı temel bilgileri görebilirsiniz. Sadece sağ üst köşesinde üç nokta dokunun, Grup’ Katıl seçin “Tamam.

Garmin (görüntü kredi:)

Zorluklar oluşturmak için nasıl

Bu haftalık aktivite ve faaliyetler süre aralığında yapılabilir zorlukları tamamlamak için diğerleri üstlenerek rekabetçi bir öğe oluşturmak için çok güzel ve basit bir yoludur. Meydan okuma sona erdikten sonra, kazanan ve o andan hakları olan Garmin Connect uygulamasında bildirim olarak gönderilecektir olacak. Bu zorluklar olarak yani tek olmak zorunda değil yapabilirsiniz.

Bir meydan okuma ayarlamak için, Garmin Connect uygulaması alt kısmında bir sekme olarak seçenek bulabilirsiniz. Sadece yarışmak için istediğiniz Zorluk ‘ve kişi ya da kişiler Oluşturmak dokunun.

Bir sonraki rakip olacak aktivite seçebilirsiniz. Günlük adımları bitecek, bisiklet ve yüzme aktiviteleri çalışır hale getirebilir. O zaman mücadelenin tek bir gün, hafta sonu, tüm hafta özel tarihler veya gerçekleşir seçebilirsiniz. Hit ‘Başlatma Şimdi’ ve meydan resmen başlayacak.

Garmin (görüntü kredi:)

Ben Garmin Connect yapabileceğin bir şey el ile takip faaliyetleri. Bu uyumlu Garmin cihazınız tarafından yakalanan verileri için bir merkezidir. Çalışan ve favori Strava bisiklet gibi etkinlikleri takip edebileceğiniz diğer platformlar bağlayabilirsiniz.

Strava böylece her iki apps verilerini görüntüleyebilirsiniz Garmin Connect için, Ayarlarına gidin ve ‘Üçüncü Parti Uygulamalar için bakmak gerekir. Strava arayın ve uygulamalar tarafından paylaşılacak ne bir dökümünü göreceksiniz. Sonra Strava içine bağlantıyı tamamlamak için hesap oturum istenir nerede Bağlan düğmesini vurmak gerekir. Eğer her şey plana göre giderse, birlikte gerçekten kullanışlı bir şekilde iki apps kullanmak mümkün olacak.

Garmin (görüntü kredi:)

Ders oluşturmak için nasıl

Bu bir yerde yeni geldiyseniz ve eve geri almak ve saat için kaybolma eğer takip etmek kolay bir yol istiyor haberi için kullanışlı bir özelliktir.

Bir ders oluşturmak için en hızlı yolu seçin ‘Eğitim seçeneği ve ardından’ bakmaktır. Oradan seçin ‘Ders’ Oluşturmak ve ders türünü seçin. Bu özellikle bisiklet ve koşu için tasarlanmış bir özelliktir.

O zaman tek bir başlangıç noktası oluşturan Otomatik bir ders seçmek için seçebilirsiniz. Başında adı, mesafe ve yön verin. Tabi mesafe, yükseklik Kazanç ve kayıp gibi ders yaratacaktır.

Ayrıca bazı yeni arazi almak için ya da bir yol ve iz ortamlarda karıştırmak istiyorsanız kendi oluşturmak için Özel seçmek için Seçenek.

Kursunuzu tasarımı bitmiş, ‘Kaydet’ isabet ettin ve kullanmak için kullanılabilir olacaktır.

Garmin (görüntü kredi:)

LiveTrack kullanma

Eğer büyük bir solo çalıştırmak veya binmek planlıyorsanız ve arkadaşlarınız veya aileniz yakından olduğun yerde devam edebilmek için, LiveTrack kesinlikle tanımak için bir özellik olur. Aslında diğer faaliyet gerçek zamanlı bilgi sağlar. Bu bilgi mevcut konum, mesafe ve kalp atışı içerebilir. Bir web sayfasında erişilebilir e-posta üzerinden paylaşılan bir link Twitter üzerinden ya da görüntülenebilir olabilir.

İşe LiveTrack için faaliyet yapan kişi bir cep telefonu bağlantısı olan bir telefona Bağlayın Garmin için eşleştirilmiş onlarla uyumlu bir Garmin cihaz ihtiyacı var.

Bunu ayarlamak için, Connect uygulamayı seçin ve ‘LiveTrack içinde” Güvenlik ve İzleme’ için bakmak gerekir. Bağlanmak istediğiniz aygıtı seçin, oturum bir isim verin ve LiveTrack bağlantıyı nasıl paylaşmak istediğinizi seçin. Seçin ‘Başlangıç LiveTrack’ ve gitmek için hazırsınız.

İyi bir ipucu cihazınızda iyi bir GPS sinyali için bu etkinliği aşağıdaki en güvenilir yer bilgileri paylaştığınız sağlamak için beklemektir.

Garmin (görüntü kredi:)

Bu rozet almak

Şimdi, kim büyük etkinliği bir kilometre taşı isabet göstermek için bir yol gibi gelmiyor. Garmin belli mesafeleri vurmak, yarışları tamamlayarak ya da genel olarak spor yolculuğa katkıda bulunan bir şey yapmaya dayalı kilidini sanal rozetleri bir dizi yarattı.

Eğer bu rozetleri nerede yaşadığını öğrenmek istiyorsanız, ana ‘bir Gün’ sayfa Garmin Connect gitmek ve profil avatar için bakmak gerekir. Zaten kendine ait bir fotoğraf düştü yoksa, bu üç kilitleme halkaları ile bir simge ile tanımlanır. Rozetleri kazanılan görebileceğiniz profil getirmek için simgesine basın, mevcut olanlar ve Garmin bağlantılarınızı karşı rütbe nasıl.

  • En iyi çalışan 2020 saatler
Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Houseparty silmek için

Dünyanın pek çok sosyal uzaklaşma pratik ve kilitleme girmeye başladığından beri, Houseparty son derece popüler oldu, ama bazı kullanıcılar artık app istemediklerine karar vermişler. Bunu…

You must be logged in to post a comment.