VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Gerçek kablosuz kulaklık sizin için en iyi olan Apple AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3?
VPNGoupCom uhwsohzpgutsara4vcqqrm-1-1024x576

Gerçek kablosuz kulaklık sizin için en iyi olan Apple AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3?

Bu Apple AirPods Pro arasında en iyi kablosuz kulaklık satın alabilirsiniz şu an. Orijinal AirPods göre-iptal, gelişmiş bir tasarım () büyük gürültü ve rahat bir uyum, özellikle Apple ürünlerinin hayranı iseniz yenmek zor.

Ancak, Pro AirPods mükemmel değildir. Pahalılar ve yeni ve geliştirilmiş tasarımı bile yersiz, zaman zaman kayma eğilimli olmadıkları anlamına gelmez. Bu yüzden, söz konusu olduğunda en doğru kablosuz kulaklık üzerinde pazar, Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık şu anda bizim üst nokta.

Geç 2019 yılında onları gözden geçirdik Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık 5 üzerinden 5 yıldız ödüllendirilir biz, üst gürültü-iptal, sağlam bir ses performansı ve minimal görünüyor sayesinde. Ama Pro birçok yönden Apple AirPods benzer oldukları göz önüne alındığında, büyük soru şu: doğru kablosuz kulaklık hangi çift almak gerekir?

Tabii ki, cevap öncelikleri ve stil bağlı olarak herkes için farklı olacaktır. Ama aşağıdaki anahtar faktörler, tasarım ve ses performansı gibi temel kulaklık her çift artılarını ve eksilerini tartılır ettik.

Bu AirPods Pro veya Sony SX olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin-1000XM3 kulaklarını Savaşı kazanmak gerekir.

  • Apple Pro AirPods yeni bir sürümünü piyasaya eşiğinde olduğunu düşünüyoruz; Lite Pro AirPods gerçek kablosuz kulaklık ucuz bir versiyon olduğu söyleniyor. Bunun yanı sıra, 2020 yılında AirPods 3 ve AirPods stüdyoyu görmek için bekliyoruz.

AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3: fiyat

Apple Pro $249 / £249 / maliyet 399 AU$AirPods. Kablosuz Şarj kılıfı ile 159 dolar / TL 159 / AU (standart şarj dava ile)$249 ve $199 / £199 / AU$319 mal olan 2019 AirPods, onları karşılaştırmak için bu büyük bir fiyat farkı var.

Bu 2019 AirPods için doğrudan bir yedek olmak anlamına gelmez ki. Büyük zam ama buna değer mi? Biz göre Apple AirPods Pro ile Apple AirPods bulduk orada çok daha fazla teklif ile Pro modeli, en önemlisi gürültü-iptal ve aktif EQ. Ama yine de bir çok fiyat haklı çıkarmak için mümkün olacak anlamına gelmez.

Karşılaştırıldığında, Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık 400$AU (İrlanda) 250 230 $ / £220 / euro maliyet. Düzenli siyah ve şampanya Gümüş ediyorlar.

Emin Sony SX-1000XM3 tomurcukları profesyonel AirPods dışında da çok ucuz değil, ama aynı gürültü paylaşan kulak WH-1000XM3 model teknoloji iptal edilmesi üzerine Sony’nin daha kabaca üçte bir daha ucuz olduğunu fazlalaştı. Onlar da uygun fiyatlı karşı rakip kablosuz kulaklık, dahil 299 $ Bose QuietControl 30 – tomurcukları da teklif aktif gürültü önleme.

Orada şu anda bazı büyük Sony SX-1000XM3 fırsatlar olduğunu da akılda tutmakta fayda var – şu anda, Pro fiyatları biraz daha nadirdir, ama yine de yeterince sert bakarsanız bunları bulabilirsiniz AirPods. Sizin için zor işi yaptık, ve aşağıdaki her iki model için en iyi fiyatları kontrol edebilirsiniz:

Tasarım AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3:

Gerçek kablosuz kulaklık bir çift tasarımı genellikle kulaklarından dışarı yapışmasını böylece herkes onları biliyor hantal bir çift ister kişisel tercih aşağı mı? Ya da sade ve minimal bir şey ister misin?

İnce ve oldukça az olmasına rağmen, Pro Apple AirPods onları giydiğinizde farklı bir görünüm var. Pro kaynaklanıyor orijinal AirPods daha küçük olabilir, ama yine de belli ki Apple ürünleri onlar.

Kısa kök çekici gelebilir rağmen, uygulamada alışması zaman aldı. Gürültü etkinleştirmek için / Şeffaflık modu, ya da atlamak ve duraklatma parça iptal sıkmak-bu Pro AirPods her birinde küçük bir tepe olan kök, içinde ‘kapasitif güç bir sensör var çünkü. Kısa kök biraz yanıltıcıdır ridge bu aktive ediyor, ama alışkanlık oldu bir kaç hafta içinde bulduk.

Buna karşılık, Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık basit bir tasarıma sahip ve sadece kulak dışında oldukça onlardan aşağı asılı AirPods Pro kaynaklanıyor gibi daha otur. Bu özellikle tasarım genel olarak minimal, temiz hatları ile çok basit çünkü çok mütevazi görünmelerini sağlar.

Steve Olabilir (görüntü kredi:)

Konfor gelince, Pro Apple AirPods orijinal AirPods üzerinde büyük bir gelişme oldu. Yerde rahatça kalmak ve koşu ya da merdivenlerden şarj olduğunda bile etrafında sıçrama yok.

Bu büyük ölçüde sunulan farklı üç boyutlu silikon ipuçları ile özelleştirilebilir uyum kaynaklanmaktadır. Apple için kulaklık gerçekleştiğinde uygulaması üzerinde çalışan uygun bir test sayesinde daha iyi bir çözüm olur.

Tek dezavantajı eğer ter varsa, silikon uçları biraz etrafında slayt için başlangıç olabilir. Ancak, en önemli şey dökülmedi onlar. Eğer çalışırken orijinal AirPods uygun ile mücadele eden biri iseniz, bu büyük bir adım ve konforlu çok daha uygun olduğu anlamına gelir. Ancak, bizim test sırasında, Apple Pro aynı zamanda son derece hafif olması AirPods bulduk. Giymek için rahat hale getirir, ama eğer bir düşme olursa tehlikeli olabilir, bu bir yanlısı olduğunu fark ederdik emin değiliz.

Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık akıllıca yerine büküm ve, orada bir kez, kulak yapısı ile güvenli kalmak. Bu tasarım sezgisel hissediyor ve onları giyiyor deneyimi rahat ve konforlu olduğu anlamına gelir.

Kauçuk ve köpük kulaklık kutusunda verilen kapsar kayma yedi farklı olmayan bir seçim var, bu yüzden en iyi uyum ve konfor düzeyi sunan bir bulmak için denemeniz.

Bu yüzden de spor ile zihin, tasarım konusunda Pro AirPods büyük bir artı olarak tasarlanmış olmasına rağmen İPX4 suya dayanıklı olmalarıdır. Bu yağmurda onları kullanmak anlamına gelir ve çok terliyor ve performanslarını etkilemeyecek.

Gelecek (resim kredi:)

Pil ömrü AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3:

Pil ömrü gerçek kablosuz kulaklık iyi bir çift için önemlidir. Eğer bir kaç saat sonra ölürlerse kablosuz gidiyoruz?

Bizim test sırasında, Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık 6 saat civarında bir şarjla son bulduk. Eğer tamamen gürültü vazgeçmek, yeniden şarj kılıfı ile birlikte olan bir kaç saatten, toplamda 24 saat verir talep edebilirsiniz.

Pil olarak iki katına ve hızlı şarj modu olan akıllı şarj edilebilir bir durum geliyor. Plug-on dakika ve suyu bir 90 dakika alırsınız. Eğer bir uçuş önce hızlı bir desteğe ihtiyacın varsa, bu mükemmel – ve bu durumda USB-C üzerinde yaklaşık üç saat içinde şarj eder.

Karşılaştırıldığında, gürültü ile geçen 4.5 saat Pro AirPods-etrafında olmadan 5 iptal. Bu AirPods Pro şarj ünitesi tamamen şarj olduğunda dinleme süresi 24 saat içinde vermek ve hızlı şarj moduna da sahip olacak.

Yani, pil ömrü açısından, en azından kulaklıklar için kendilerini şarj davaları ile birlikte geliyor-Sony SX – AirPod Profesyoneller geçmişte sadece kenar 1000XM3s, zaman, her iki model de 24 saat toplam süre dinleme verecektir.

Steve Olabilir (görüntü kredi:)

AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3: gürültü

Hem kulaklık zeki kesen ses performansı ve gürültü gelince gerçek kablosuz kulaklık en iyi hangi soruyu akla getiriyor gelişmiş gürültü iptal teknoloji, övünme?

Sony gürültü önleyici teknoloji güçlü bir miras var. Sony SX-1000XM3 kulaklık Sony QN1e HD bir gürültü önleyici işlemci sayesinde aktif gürültü önleyici, kullanmak için gerçek kablosuz kulaklık ilk çiftleri arasındaydı. Bu aynı zamanda işlemcinin içinde bul Sony WH-1000XM3 over-kulak kulaklık, hangi sürekli olurdu bizim almak için en iyi kulaklık satın alabilirsiniz beri onlar da başlatılan 2018.

Gerçek kablosuz oldukları için over-kulak, Sony SX-1000XM3 kulaklık pek gürültü-iptal olunca maç 1000XM3s NE kadar yok etmektense, ama çok uzakta değiller.

Ben (gibi kalkış, duyurular, vb.) bir uçak duyduğun sesleri bastırmak etmediler bulduk rağmen, ve bu nedenle çok gol atan Sony’nin gürültü önleyici günlük mesafe olduğu uzun menzilli seyahat için en iyi bahis olmayabilir. Tren, tramvay veya otobüsle olsun, gürültü bastırma yüksek. Ayrıca yakınında gevezeliği ortadan kaldırılması konusunda çok iyiler, her tomurcuk çift gürültü sensörleri sayesinde.

Ayrıca neredeyse imkansız iyi bir şey yapan Aktif Gürültü Engelleyici ile bir konuşma tutmak için, özellikle de yoğun bir ofis ortamında çalışıyorsanız bulduk.

Sony gürültü önleyici cihazlar geçmişine sahip olsa da, Pro AirPods Apple’ın en son gürültü önleyici teknoloji özelliği. Aktif gürültü olduğu zaman güçlü ve gözle görülür bir etkisi olduğunu bulduk.

Benzer şekilde, çevresindeki tüm diğer sesleri kapat olmaz – eğer bir ofiste iseniz ve müzik çalıyor, küçük bir miktar hala lekeler olabilir. Ama sokakta yürürken ediyorsanız, AirPod Profesyoneller neredeyse bir motorlu bisiklet tüm gürültü ve fan ya da sabit bir rüzgar gibi) herhangi bir sürekli gürültü çok çeneni de kapat. Aynı zamanda iyi bir trende çalıştılar, modu Açık ve kapalı iken büyük bir fark yaratmak bulduk.

Gelecek (resim kredi:)

AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3: ses kalitesi

Hem kulaklık gürültü iptali söz konusu olduğunda benzer olabilir, ama ne kadar kaliteli ses gelince farkları nelerdir?

Sony SX-1000XM3 kablosuz tomurcukları dönen netlik ve ritim bulduğumuz 6 mm sürücüleri var. Bu küçük tomurcuklar büyük olan geniş, geniş bir ses, inandırıcı mekansal detay ile sunacağım.

Podcast dinlerken, ısıtıcı düzgün. Eğer rock tercih ediyorsanız, gitar kenar var onları iyi idare ettiler, davul sıkı ve serttir. Bas sesler iyi, ama eğer gerçekten belirgin bir yumruk isterseniz üzerinden yürüttüğünü iyi biliyorum zaten kulakları.

Bas ve uyarlanabilir bir ekolayzır AirPods Pro ile Apple özel sürücüleri gösteriş, gelişmiş. Bu demek kaliteli ses gelince ne yapar? Peki, parçaları bir dizi Pro AirPods test ettiğimizde, vokaller genellikle çok zengin sesi ve bass, özellikle 2 AirPods daha güçlü olduğunu bulduk.

Bu hop akustik, indie rock, electro, pop ve hip genelinde mevcut idi ama her ikisi de bu türler arasında, yüksek, orta ve düşük arasındaki ayrım sadece ortalama. Hala ses hangi müzik kafanın içinden geliyor ama geliyor yani biz ‘kapalı’, bir duygu var. Bu ideal ve yüksek değil kaliteli kulaklıklar gibi ses tüm açılardan yerine geliyor ses eğilimindedir.

Biz de bulduğu göre on-kulak kulaklık (ya da bazı üst gerçek kablosuz kulaklık gibi, hem Cambridge Ses Melomania 1 ve evet, Sony SX-1000XM3) oldu zor duyuyor tüm detayları müzik AirPods Pro.

Bunu söylemişken, pop müzik vokal açıkça zengin ve dengeli mid-frekanslar ile geldi. Ama klasik müzik gerekenden biraz sıkıcı geldi.

Pro AirPods iPhone için tam ses seviyelerini göndermek eğer işler için çok yüksek sesle dinliyorsan görebilirsiniz burada kayda değer bir ek özelliktir. Bazı insanlar kazanmak olabilir işitme sağlığı küçük ama önemli bir adım.

Steve Olabilir (görüntü kredi:)

Paket AirPods Pro vs Sony SX-1000XM3:

Kafaya bazı kulaklıklar baş koyduk zaman kesin bir kazanan var. Ama Apple AirPods Pro ve Sony SX-1000XM3 kablosuz kulaklık arasında tercih söz konusu olduğunda, gerçekten yanlış gidemem.

Seçim olsaydı biz Sony SX-1000XM3 ile git derim. Bu kulaklıklar daha geniş bir itiraz, daha iyi ve daha ucuz. Tasarımı da çoğu insan için itiraz, ekstra pil ömrü gibi olacak.

Ama çok yakın bir çağrı. Pro AirPods iyi gürültü iptal var ve iyi uyacak. -Suya dayanıklı olduklarını ve ekledi işitme sağlığı özelliği olması da cabası. Zaten Apple ürünleri, iPhone da dahil olmak üzere sahipseniz, Pro AirPods çok mantıklı olmadığını da akılda tutmakta fayda var.

Fiyat ve pil ömrü söz konusu olduğunda, pek farklı değil verilen, seçimi de büyük ölçüde kişisel tercihinize aşağı var. Eğer AirPods gibi estetik, hala kablosuz kulaklık çok kaliteli bir çift oluyorsun.

  • İsterseniz bile daha fazla seçenek, check out bizim inceleme Cambridge Ses Melomania 1 gerçek kablosuz kulaklık
Categories:

Related Article

You must be logged in to post a comment.