VPN GoUp News

Houseparty silmek için

Dünyanın pek çok sosyal uzaklaşma pratik ve kilitleme girmeye başladığından beri, Houseparty son derece popüler oldu, ama bazı kullanıcılar artık app istemediklerine karar vermişler.

Bunu kullanmadığınız veya işlevsellik gibi değil çünkü o sadece var olup olmadığını, ya da söylentiler hack merak ediyorsanız, Houseparty silmek isteyebilirsiniz nedenlerle herhangi bir sayı vardır.

Neyse ki, bunu yapmak kolaydır, ve aşağıda hem iOS ve Android üzerinde tam süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Hesap ve uygulamayı sil: bu Houseparty iki eleman olduğunu unutmayın. Eğer sadece bir gün tekrar indirmeden olacağını düşünüyorsanız ikincisi silmek isteyebilirsiniz, ama aynı zamanda hesabınızı silmek istiyorsanız o zaman (gerçi hiç önemli) ilk önce bunu yapmak daha kolay olabilir.

Bunun gibi, ilk talimatlarını bulmak, ama sadece bu makalenin daha aşağı atlayın sadece Houseparty uygulamayı silmek istiyorsanız olacaksınız.

  • Silmek istemiyorum. Houseparty kullanabilirsiniz

İOS Houseparty hesabınızı silmek için

TechRadar (görüntü kredi:)

Yazma zamanda Android daha iOS Houseparty hesabınızı silmek için daha kolaydır. Eğer bir iPhone veya iPad uygulaması varsa, sadece sol üst köşede bir yüz resmi dokunun, sonra da ayarlar cog dokunun, sonra Gizlilik dokunun.

Gelen ‘Hesabı Sil seçeneği görmek’ gerekir. Sonra mesaj hesabınızı silmek istediğinizi onaylamak için bir pop dokunun gerekiyor. Hayır geri alıyorum, bu yüzden belli olmaya değer bu mesajı vurguluyor.

Sonra başka bir pop-up şifrenizi girmenizi isteyen görünecektir, ve sonra son bir tek sana fikrini değiştirmek için son bir şans verecek. Bir kez daha onaylamak için dokunun ve hesabınıza sonunda silinecektir.

Android (veya başka bir aygıt)üzerinde Houseparty hesabınızı silmek için

Eğer iOS kullanarak değilseniz o zaman hesabınızı silmek için şirket e-posta gerekir. Mesajı göndermek için adres [email protected] olur.

Konu satırında ‘Sil Houseparty hesabı’ veya benzer koyarak değer, böylece hedef açıktır, ve sonra kullanıcı adınız, telefon numarası, tam ad vermek için emin olun, ve iletinin gövdesini e-posta kayıtlı – aynı zamanda en iyi Houseparty hesabınıza kayıtlı, sana çok kolay olduğunu teyit edebiliyor adresinden e-posta göndermek için olacaktır.

Bu yöntem ayrıca iOS üzerinde çalıştığını unutmayın, ama yukarıdaki yöntem daha hızlı ve kolay olması, işin içinde musluklar çok sayıda rağmen.

Houseparty uygulamayı silmek için

TechRadar (görüntü kredi:)

Bu biraz daha kolay, işlemi tam olarak herhangi bir diğer uygulaması silme ile aynıdır. Android hem de iOS ve çoğu sürümlerinde en basit yolu, ya da ” X ” silme veya kaldırma seçeneği ‘görünür, sonra bu dokunun kadar uygulaması basın sadece uzun. Çoğu cihazda tekrar silmek istediğinizi onaylamak için dokunun gerekecek.

Alternatif olarak, Android Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > tüm uygulamaları Görmek, sonra Houseparty dokunun ve kaldır seçeneğini seçin, başka bir tarafından takip kaldırmak istediğinizi onaylamak için dokunun dokunabilirsiniz.

TechRadar (görüntü kredi:)

İOS aynı şekilde Ayarlar > Genel > iPhone (veya iPad) Depolama baş, listede Houseparty bulun, üzerine tıklayın ve ” Sil App ‘(ya da bunun yerine veri bozulmadan sonra tutmak istiyorsanız seçin’ Boşaltma Uygulaması‘) dokunabilirsiniz.

Karar ve Houseparty sizin cihazınızdan gitmiş olacak onaylamak için pop dokunun.

  • FaceTime o Android değil: burada kullanabileceğiniz üç alternatif var
Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.