VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • HSBC tanıttı Endeksi Fonu AI tarafından inşa
VPNGoupCom z92ljlntzjgvkkm3uwydur-1024x504

HSBC tanıttı Endeksi Fonu AI tarafından inşa

HSBC (EquBot ve IBM Watson ile ortak) en büyük 1000 halka açık ABD şirketleri hakkında veri noktaları milyonlarca okumak için algoritma tabanlı bir otomatik, AI-inşa etti. Algoritma veri fed basın bültenleri ve Tweet otoparklar, uydu görüntüleri ve kazanç aramalar sırasında kullanılan ses tonu ve dil her şeyi içerir.

Bu girdilere dayalı HSBC AI algoritma otomatik olarak önümüzdeki aylarda yükselen bir hisse senedi fiyatı görecek bekleyen şirketler seçer. Bu şirketler her ay sonunda yeniden dengelenmiş olduğunu AiPEX—bir fon ayrılmıştır. Algoritma, piyasa volatilitesi için hisse senetleri günlük bazda AiPEX Fonu nakit dengesini değiştirerek hesapları.

Bir şirket yatırım yapmaya karar verirken piyasa analistleri şu anda inceleyin aynı verilerin çok kullandığı HSBC AI ticaret anahtarıdır. Ama, algoritma ve hiçbir insan analisti hiç yapma yeteneğine sahip olabilir bir saat içinde veri noktaları sınırsız sayıda ilişkilendirmek mümkün değildir.

  • Bilmek AI hakkında ihtiyacınız olan her şey
  • IBM CEO’SU: ‘Her şirket bir AI şirket’haline gelir.
  • ForexTime FXTM incelemesi

AiPEX başlatmak

Dave Odenath, Nicel Yatırım Çözümleri Başkanı olarak, HSBC Küresel Bankacılık ve Piyasalar Amerika, koy, “AiPEX analistler ve saat bilgileri parçalarını milyonlarca öğrenmek ve potansiyel yatırım fırsatlarını çalışan tüccarlar binlerce oluşan bir ekip taklit eder.”

HSBC şu anda dünya çapındaki müşterileri için AiPEX sunan, hem kurumsal hem de kamu yatırımcılar AI tabanlı bir fona yatırım yapmasını sağlıyor.

  • En iyi döviz ticareti uygulamalar listesini kontrol edin

Related Article

You must be logged in to post a comment.