VPN GoUp News

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce kanala erişim sağlıyor. Ancak bu uygulamadaki yenilikler nelerdir? Birkaç başka markaya baktım ve bunun onu rakiplerinden ayıran bazı benzersiz özellikleri var.

Şu anda başka hiçbir hizmetin sunmadığı şeylerden biri, izleyicinin birden çok kanal arasında kolayca geçiş yapmasına ve hatta belirli kanalları aramasına olanak tanıyan kimliği doğrulanmış bir kullanıcı arabirimidir. Klasik analog TV’de, kanalı değiştirmek için uzaktan kumandaya bir kod sözcüğü veya tümcecik girmeniz gerekiyordu, ancak bununla birlikte, siz enter tuşuna basana kadar otomatik olarak kanallar gösteriliyor. Bu çok büyük bir fark! Bu, tüm kontrolü izleyiciden alıp kendi kurallarına göre oynamalarını sağlamak gibi… televizyon programcılığı tarihinde ileriye doğru büyük bir adım.

Tarihi Inn incelememi okumadıysanız, muhtemelen iptv uygulamasının benzersiz özelliklerinden birinin farkında değildiniz. Tarihi hanın en sevdiğim özelliği, kişisel kütüphanenize kanal ekleme özelliği. Bu, YouTube gibi diğer herhangi bir video sitesi gibi çalışır. iptv uygulamasına giderseniz, mevcut tüm kanallara göz atabilirsiniz. Belirli bir filmi veya şovu arayabilir ve kişisel kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir HD TV’niz varsa, tüm videolarınızı muhteşem bir yüksek tanımlı kalitede görebileceksiniz.

Bu, iptv uygulamasıyla keyfini çıkarabileceğiniz benzersiz özelliklerden sadece bir tanesidir. Bu yazımda sizlere gerçekten çok sevdiğim diğer iki iptv özelliğinden bahsedeceğim. Başlangıç ​​olarak, hesabınıza giriş yapmak ve tüm kanallarınıza erişmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Bu harika çünkü her zaman kullanıcı adımı ve şifremi unutuyorum, bu da canlı TV şovlarımı bilgisayarımda izlemek için her gün farklı bir oturum açmam gerektiği anlamına geliyor.

iptv uygulama mağazasının bir başka harika özelliği de kullanıcı dostu olmasıdır. Geliştiricilerin bu oldukça yeni uygulamayı kullanımı kolay hale getirmek için çok çaba sarf ettiği çok açık. Diğer bazı programların aksine, gezinmek kafa karıştırıcı değildir ve ana ekranda birçok yararlı düğme vardır. Uygulamanın düzeni çok temiz ve basittir, daha sonra ne yapmak istediğinizi bulmanızı kolaylaştırır. Örneğin, bir şov başlığına bakmak istiyorsanız, ekranın sağ alt köşesindeki büyük yeşil “TV” simgesine dokunmanız yeterlidir.

Bu sevdiğim büyük bir şey. iptv uygulamasını indirdiğinizde, ABD TV hizmetinden ücretsiz akış almanın iki farklı yolundan birine erişebileceksiniz. Uygulamanın ana sayfasındaki kanal listesinin sol tarafında listelenen ABD TV abonelik numaralarını kullanarak akış arayabilir veya sağlanan “akış ara” işlevini kullanarak bir şov arayabilirsiniz. ana menüde. Bu iki yöntemi kullanarak, her hafta tam anlamıyla ücretsiz ABD televizyon yayınlarını aramak için harcayacağım saatlerce tasarruf ettim. Ancak, her iki yöntemin de yalnızca ABD TV’ye aktif bir aboneliğiniz varsa işe yaradığını hatırlamanız gerekir. Hala kablo veya uydu sağlayıcınıza bağlıysanız, bu yöntemlerden hiçbiri sizin için çalışmayacaktır.

En iyi iptv ve video dönüştürücü uygulamalarından birini arıyorsanız, Iconic Streams göz atın. Benden ve diğerlerinden harika yorumlar aldı ve ev sinema sisteminiz için olmazsa olmazlardan. Bu güçlü ve kullanımı kolay video dönüştürme yazılımı, video ve ses deneyiminizi büyük ölçüde geliştirecektir. Bu çok sağlam bir dönüştürme programıdır ve bir iptv sisteminiz varsa ve bazı ekstra işlevler arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ücretsiz deneme sürümünü bugün indirin!

Categories:

Related Article

You must be logged in to post a comment.