VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • İngiltere: telif hakkı ihlaline karşı mücadele yoğunlaşıyor
VPNGoupCom logo-VPN-goup-vuong-500

İngiltere: telif hakkı ihlaline karşı mücadele yoğunlaşıyor

 İngiltere’nin Fikri vpn мастер Mülkiyet Ofisi (IPO) how to get past netflix vpn block tarafından sunulan son bedava yasaklı sitelere giriş programı çalışma , internet kullanıcılarının çevrimiçi içerik vpn indri erişimi söz konusu olduğunda how to get a free vpn for iphone davranışlarını express vpn katılımsız ayarladıklarını gösteriyor. 12 yaş ve üstü avast secureline vpn download Britanyalılar, how to use a vpn for kodi 2013 yılında youtube oturum ac yapılan daha önceki bir segment free best vpn çalışmasından nelerin how to change ip without vpn değiştiğini üçretsiz vpn görmek üzere ankete alındı. Onlardan, TV programları, filmler, müzik, video oyunları, yazılım ve e -kitabın.

Dijital içerik tüketimindeki en önemli değişiklikler içeriğe erişim yollarını ve telif hakkı ihlali düzeylerini içerir. Ayrıca, farklı içerik türlerine göre farklı eğilimler ortaya çıkmıştır.

Bazı önemli bulgular:

 

Daha ileri:

  • Filmler kategorisinde yasadışı içeriğe erişimde önceki dalgadan önemli düşüş (2013’te% 21’den 2015’te% 16’ya). 
  • Uygunluk, hem tüm içeriğine yasal olarak erişenler hem de tüketimi kısmen yasadışı olanlar arasında (% 48 ile% 43) en yaygın olarak belirtilen nedendi.

Halka Arz çalışması, İngiltere’de çevrimiçi içeriğin telif hakkı ihlaline ilişkin yasal ve disiplin yanıtlarını inceleme ve geliştirme çabalarının bir parçasıdır. İngiltere hükümeti bugüne kadar tüketicilere içeriğe yasal olarak nasıl erişebileceklerini bildirmek için tasarlanan kampanyalara 3,1 milyon sterlin ayırdı ve aynı zamanda telif hakkı ihlali ile mücadele ve soruşturma için Polis Fikri Mülkiyet Suç Birimi’ne 2017 yılına kadar 5.56 milyon sterlin harcadı  .

Sadece bu hafta, Çevrimiçi Telif Hakkı İhlali Cezaları  belgesini belgeleyen yeni teklif   yayınlandı. Politika önerisi  , telif hakkı ihlali nedeniyle maksimum hapis cezasında 2 ila 10 yıl arasında bir artış öngörmektedir  . Öneri belgesi, “korsanlık genellikle daha büyük ve geniş çaplı cezai çabalarla bağlantılı ve sektöre ciddi zararlar verebilir” diye bir çalışmadan bahsederken şaşırtıcı değildir.

İngiltere hükümetinin güçlü bir mesaj gönderme çabası: çevrimiçi içerik telif hakkı ihlali çekişme alıyor:

  • Mayıs ayında, İngiltere Yayıncılar Birliği’nin bir talebinden sonra,  mahkemeler bir dizi e-kitap satış sitesinin yayından kaldırılmasını emretti  .
  • Haziran ayında,  redtube vpn Birleşik Krallık Ulusal meb engelini aşma Ticaret Standartları eCrime ekibi  Facebook’un korsan pazar cam5 engeli kaldıryeri olarak kullanılmasını durdurma çabalarını başlattı.
  • Ayrıca, 2014 en iyi vpn 2016 yılının Aralık ayında iki how do vpn routers work The Expendables filminden sızdığından şüphelenilen iki how to vpn on windows 7 İngiliz tutuklandı .

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.