VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • İnternet sansürü Fransa için kötü mü?
VPNGoupCom france-internet-freedom-01-blog-ok-1024x576

İnternet sansürü Fransa için kötü mü?

Fransa,kendi vpn sunucunu kur  Charlie Hebdo saldırısı ve what is hotspot vpn app ülkedeki diğer terör eylemleri avast vpn chrome sonrasında internet mobil vpn değiştirme sansürünü benimsedi. Ancak i have a vpn now what, bu güvenlik endişeleri bu önlemleri touch vpn indir gezginler haklı çıkarıyor troid vpn free vpn proxy mu? Fiziksel güvenlik which of the following is not true about a hardware vpn? ve siber güvenlik tabooporns.com birbirini turbo vpn download dışlar mı?
VPNGoupCom france-internet-freedom-01-blog-2

Sansür davası

Paris’teki bir dizi kanlı terör saldırısından sonra, terörle mücadele önlemleri Fransız hükümetinin öncelik listesinin başına geldi. Sokağa çıkma yasağı, yeni polis güçleri, kamusal alanlarda genişletilmiş askeri varlıklar ve yeni yaya korumaları, yerlilerin gördüğü değişikliklerden sadece birkaçı. Bununla birlikte, Fransız hükümeti bunu kendi içinde büyüyen radikalizmin yayılmasını azaltmanın bir yolu olarak gördüğü için internet sansürü de bir öncelik haline geldi.

2019’da Fransız hükümeti 2.700’den fazla web sitesinin engellenmesini emretti. Mart 2019 ve Şubat 2020 arasında 312 site engellendi ve 812 listesinin kaldırıldığı bildirildi. 2019’da 2.700 site daha engellendi veya kaldırıldı. Fransa İçişleri Bakanı Bruno Le Roux, kaldırmanın ve blokların “çocuk pornografik ve teröristle mücadele etme çabasının bir parçası olduğunu belirtti. içeriği.”

İnternet sansürüyle ilgili sorun

Blokların iddia edilen vpn unlimited full pc amacı kesinlikle gerekli how to use chromecast with vpn ve asil, ancak İnternet yasak sitelere giriş chrome sansürü doğru araç mı, yoksa sadece bir diz sarsıntısı mı? Potansiyel özgürlük ve açıklık kaybına değecek etkili bir strateji var mı?

Bir Google countries where vpn is illegal temsilcisine göre, yasaklı sitelerde video izleme kötüye kullanım potansiyeli tehlikelidir. “free vpn for iphone Bu aşırı how to add a vpn to a router abartılı değil – eğer CNIL’in küresel kaldırma yaklaşımı standart internet düzenlemesi olarak benimsenecek olsaydı… Sonuçta, internet dünyası windows 10 ücretsiz vpn sadece dünyanın en az özgür yeri kadar özgür olacaktı,” Google gizlilik avukat, Reuters’e söyledi.

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.