VPN GoUp News

VPNGoupCom logo-VPN-goup-vuong-500

IP adresimi gizle

VPNGOUP ile çevrimiçi kimliğinizi koruyun.

IP adresiniz opera vpn doesn’t work çevrimiçi why vpn for kodi kimliğinizi vpn ler çalışmıyor ve geniş vpn kullanmak yasak mı 2017 web’deki konumunuzu what is the first thing to check when troubleshooting vpn problems? gösterir. Ancak bir bull vpn indir VPNGOUP sunucusuna combat arms eu indir gezginler what does a vpn do on an iphone bağlanırsanız, IP’niz bir sır olarak kalacaktır laptop virüs temizleme.

Tek bir tıklama ve hiç kimse IP’nizi görmez

Bir VPNGOUP sunucusuna bağlanın ve IP adresinin kapağına göz atın. Trafiğiniz, NSA tarafından önerilen askeri düzeyde güvenlik standardı ile şifrelenecektir.

Tek bir tıklama alır:

  • IP’nizi gizleyin
  • internet trafiğinizi şifreleyin
  • konumunuzu değiştirin

VPNGOUP’un 59’dan fazla ülkede 5400’den fazla sunucusu bulunmaktadır. Bu, seçebileceğiniz 5400’den fazla IP adresiniz olduğu anlamına gelir.

Gizliliğinizi korumak için ekstra yol kat etmek

Paylaşılan IP’ler

Bir VPN sunucusuna şifreli bir tünelden bağlanacak ve IP’sinin kapağının altındaki ağa göz atacaksınız. Daha da iyisi, bu sunucudaki her kullanıcı aynı IP’yi paylaşır. Bu, çevrimiçi etkinliğinizin yüzlerce diğer kullanıcının trafiğinde gizleneceği için neredeyse izlenemeyeceği anlamına gelir.

Kayıt tutmama politikası

Kesin kayıt tutmama politikamız nedeniyle özel verilerinizin hiçbiri hiçbir zaman izlenmeyecek veya kaydedilmeyecektir. Hiç kimse (bizim dahil), çevrimiçi oturumlarınızın, sunucularınızın veya IP adreslerinizin, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin veya indirdiğiniz içeriğin zamanını veya süresini bilemez.

Öldürme Anahtarı

VPN bağlantınız beklenmedik bir şekilde düşerse, Kill Switch özel verilerinizi korumak için internetinizi engeller. VPN bağlantı kesmeleri nadirdir, ancak çeşitli ve öngörülemeyen nedenlerden dolayı olabilirler. Kill Switch son savunma hattınız.

DNS sızıntı koruması

Bağlandıktan sonra, cihazınız VPNGOUP tarafından işletilen DNS sunucularını kullanacaktır. Bu güvenlik önlemi, trafiğinizi ağınızı izliyor olabilecek internet servis sağlayıcılarına veya bilgisayar korsanlarına maruz kalmaktan koruyacaktır. Ne yazık ki, tüm VPN hizmetleri DNS sızıntısı koruması sunmaz. VPNGOUP yapar.

IP adresinizi maskelemek için 4 neden

IP’nizi VPNGOUP ile değiştirdiğinizde:

Şifreleme

Tüm trafiğinizi askeri sınıf AES şifreleme standardıyla şifreleyin.

Bedava internet

Sansür ve gözetimden kaçının. İnternetin her köşesine ulaşabilirsiniz.

Daha iyi akış

Arabelleğe alma ve bant genişliği daraltma olmadan çevrimiçi içerik akışı yapın.

Her cihaz için

Aynı anda 6 cihazı koruyun. Tüm büyük platformlar için: iOS, macOS, Android, Windows ve Linux.

IP’nizi gizleme hakkında sık sorulan sorular

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.