VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • İPhone 11 durumlarda en iyi: yeni Apple akıllı telefonunuzu koruyun
VPNGoupCom 6fvzy796pa6vnbrdvuitvm-1-1024x576

İPhone 11 durumlarda en iyi: yeni Apple akıllı telefonunuzu koruyun

11 iPhone üst özellikleri daha düşük bir fiyata sahip, ama onun kardeşleri daha çok çarpma, düşme ve çiziklere karşı korumak için isteyeceksiniz en iyisini yapmak için büyük bir iPhone olduğunu. Bir durum burada devreye giriyor – parlak yeni iPhone koruyabilir, ve bazı tabloya çok yeni özellikler getirmek.

Telefonunuzda çok para harcıyorsun eğer 11 Pro ve 11 Pro Max göre uygun olan 11 iPhone bile, özellikle kötü bir düşüş olarak geri – ön cam ve kaliteli Telefon Bu bozulmamış yüzeyler berbat ve telefon daha kullanmak de yapabilirdiniz uzun bir süre devam etmek isteyeceksiniz.

Eğer durumlar için önerilere ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Birlikte alabileceğiniz en iyi iPhone 11 davaların bir liste hazırladık. Parçalanmış bir akıllı kadın olması daha iyi.

Henüz test laboratuvarlarımızda iPhone 11 davaların hepsi vardı, ama en saygın markalarından uzmanlarımızın görüş ve bilgiye dayalı değil, bu incelemeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Seçimler bizim online yorumları, marka bilinirliği, ürün yetenek ya da eşsiz özellikleri dikkate alarak, sizin için kullanılabilir seçenekler labirent seçmenize yardımcı olacak.

Önemli sizin (görüntü kredi:)

1. 11 iPhone Otter + Pop Simetri Serisi kılıf

Eğlenceli ve kullanışlı

Ciddi koruma
-PopSocket dahili
Biraz hantal

Önemli sizin kaliteli telefon durumlarda bir yük yapar ve PopSockets ile bir PopGrip rahatlığı ile çift katmanlı durumlarda standart koruma birleştiren iPhone 11 vaka sunan bir takım var. Bu durum güçlü bir savunma için kauçuk ve sert polikarbonat çift ve PopGrip çok daha kolay tutmak veya video akışı için ayarlanmış telefon yapar. Önemli sizin olduğunu görüyorum.

Spigen (görüntü kredi:)

2. 11 iPhone için Spigen Ultra Hybrid

Açık koruma

Açık tasarım
Uygun fiyatlı
Basit koruma

Spigen Ultra Hybrid case düşük bir fiyata küçük bir koruma istiyorsanız, ve hala iPhone gösteriş yapmak isterler mükemmel bir seçenektir. Ultra Hybrid durum açık PDA bir tampon korumak için iPhone 11 tamamladı şelalesi’nden daha iyi. Bu arada, geri açıkça telefonunuzun renkli görüntüler sabit bir polikarbon. Ve, bu durumda yükseltilmiş kenarları her iki ekran ve cam kamera bump koruyacaktır. Amazon olduğunu görüyorum.

Apple (görüntü kredi:)

3. iPhone 11 Açık Durumda

Düz Apple

Açık tasarım
Apple yapımı
Düşük karmaşıklık onun için pahalı

Eğer Apple ile sopa istiyorsanız, doğru yeni iPhone ile Apple iPhone 11 Net bir Durum alabilirsiniz. Bu durumda telefonunuz için emin bir uyum olacak ve seçtin iPhone rengini göstermek izin verir. Dava polikarbonat ve SMS ile birleştirir, emme kenarına kavrama ve şok ekleme-süre yapısal sertlik veren. Apple davanın içte ve çizilme direnci ekleyin ve malzemeler ile renk değişimine karşı koymak için tasarladı. Apple de bakın.

Önemli sizin (görüntü kredi:)

4. iPhone 11 Banliyö Serisi durumda

Sağlam Önemli Sizin

Çift katmanlı koruma
Eklendi kavrama
Kalın

Önemli sizin iPhone 11 Banliyö durumunda Bölüm kendi sürece için telefon koruma yeteneği vermek için tasarlanmış durumda uzun süren bir dizi. Banliyö dava etrafında 11 iPhone ve bir polikarbonat kabuk durumda daha fazla yapı ve dayanıklılık vermek için sarmak için iki parça: bir yumuşak kauçuk katmanı kullanır. Bu durumda da, kullanmadığınız zaman toz ve enkaz uzak tutmak için küçük bir kapak ile Yıldırım bağlantı noktası kapsar. Önemli sizin olduğunu görüyorum.

Speck (görüntü kredi:)

5. Speck için Presidio Kalıp Açık durumda iPhone

Göstermek için kapalı

Uzun ömürlü netlik
Yükseltilmiş bırak koruma
Alt koruma

Speck kılıf Açık Kalmak Presidio konusunda açık seçeneği vardır. Bu şirket 11 iPhoner için tasarlanmış çeşitli olaylardan sadece biri, ama bu özel bir gururla seçtin rengini görüntülemek izin verir. Speck UV ve yağ karşı özel kaplama ile bakterilere karşı net olarak koruma tutmak durumunda tasarladı. Durum aslında 13 metreye kadar ekstra düşüş koruma için iki kat birleştirir. Ayrıca, yükseltilmiş kenarları ekran ve kamera güvende tutmak yardımcı olacaktır. Speck koyun.

Önemli sizin (görüntü kredi:)

6. iPhone 11 Strada Serisi kılıf

Lüks folio

360 derece kapsama
Premium tasarım
Sürtünme cepler için kötü

Bir dava için iPhone 11 için kendi stili Ekle, önemli sizin bu Strada Serisi vaka kontrol edebilirsiniz. Bu durumda deri ve bir folyo tarzı kapak ile bir polikarbonat kabuk birleştirir. Telefonunuzu her taraftan korumalı etkin bir şekilde deri oluşur olacaktır. Manyetik bir toka folyo kapak kapalı tutuyor, düştüğünde telefon ekstra güvenli önünde tutmak yardımcı olacaktır. Ayrıca folyo kaplama iç kart sahipleri bir çift var. Önemli sizin olduğunu görüyorum.

Arctech Slim case iPhone Pro 11 (Görüntü kredi: Razer)

7. 11 iPhone için Razer Arctech İnce kılıf

Serin, oyun devam

Oyun için yapılmış
Soğutma tasarımı
Plastik pek sağlam gelmiyor

En iyi oyun dizüstü bilgisayarlar bazı arkasında Razer, Şirket, ayrıca iPhone kılıfları tasarımları. Oyun hayranları için yapılmış bir iPhone 11 için yeni Arctech İnce bir davası var. Razer imza renkler sunan ve 11 iPhone için koruma biraz ekleme dışında olaylar da telefondan ısı çekmek için bir termal iletken astarı vardır. Delikleri ile tüm cihazı serin tutmak yardımcı olmak için birleştirir. Ve dava hala Qi kablosuz şarj ile çalışmak için yeterince ince. Amazon olduğunu görüyorum.

Spigen (görüntü kredi:)

8. 11 iPhone için Spigen Sert Zırh

Uygun koruma

Ciddi koruma
Uygun fiyat
Logo deliği vardı biraz fazla

Spigen Sert Zırh durumda dayanıklılık ödün vermeden 11 iPhone korumak için uygun bir seçenektir. Sert Zırh durumda kapsamlı bir koruma için yumuşak SIFIRLAMA ve sert polikarbonat birleştirir ve geri ön kenarları yükseltilmiş ve ekran ve kameranın tüm cam güvenli bir düşme durumunda bump etmesi gerekir. Ek bir avantaj olarak, bu durumda bir arka ayaklık yerleşik ekstra video izlemek veya slofies kaydı “için uygun,” belki de sağlamıştır. Amazon görmek

Ted Baker (görüntü kredi:)

9. 11 iPhone için Ted Baker Kitap Kılıf

Stil ve moda için

>type=”fiyat” veri-render-type=”editoryal widget geri dönüş=”düğme” veri iPhone 11″data-show için veri-link-text=” Siteyi Ziyaret edin”veri-model adı=” Ted Baker Kitabı büyük – – -“

13 Amazon müşteri yorumları

cepcepcepcepcep
Şık tasarım
360 derece koruma
Pahalı

Tarzı hakkında endişeli? Sonra Ted Baker Kitap durumda sizin için olabilir. Bir Altın folyo tasarım iPhone arka ve ön saran suni deri sert kabuk elektrolizle birleştirir. Bu telefonun her tarafı korumalı, ekstra güvenli cepler veya çantanızda tutmak anlamına gelir. Telefonunuzu bileceksin süre iyi görünüyor, folyo kaplama içine yerleştirilmiş bir ayna gece dışarı çok iyi görünüyor, öyle olduğunuzdan emin olun yardımcı olabilir. Proporta olduğunu görüyorum.

Tech21 (görüntü kredi:)

10. 11 iPhone için Tech21 Evo Cüzdan

Bir sır ile Folio

360 derece koruma
Gizli kart sahipleri
Sadece siyah gelir.

Bu Tech21 Evo Cüzdan kılıf sadece iPhone 11 ama aynı zamanda güvenli para tutmak için kullanışlı bir yoldur. Folio kapak iki gizli kart sahipleri içinde gizli olmasıdır. Folyo kaplama da telefonunuzu bırakın ekran güvenli tutmak için ekstra yardımcı olan manyetik bir toka vardır. Ve sürdürülebilirliği bir endişe varsa, bu durumda bitki bazlı malzemelerden yapılmış Tech21 iddiaları fazlalaştı. Tech21 olduğunu görüyorum.

Categories:

Related Article

You must be logged in to post a comment.