VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • İşletmelerin eksik mark’ uzak iş güvenliği eğitimi
VPNGoupCom aekyjbeulzwrwza9xcm8vb

İşletmelerin eksik mark’ uzak iş güvenliği eğitimi

Bu COVİD bir sonucu olarak uzaktan çalışma uygulamaları artış-19 küresel salgını ne yazık ki, siber suç artışı, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için eşlik etti.

Uzak masaüstü yazılımı ve diğer işbirliği araçları, özellikle sert bir darbe aldığını, ancak, uzaktan çalışma yazılım güvenlik açıkları güvenli bir iş gücü sağlamada, tek ya da en önemli faktör bile değildir.

Bunun yerine, Kaspersky tarafından yapılan bir araştırmaya göre, işletmelerin şaşırtıcı yüksek sayıda düzgün siber güvenlik en iyi uygulamalar hakkında çalışanları eğitmek için ya da güvenli bir şekilde bağlanmak için gerekli yazılım ile bunları sağlamak için başarısız oldu.

  • Güvenli online kendinizi bu ücretsiz ve ücretli online siber güvenlik dersleri ile tutmayı Öğren.
  • Her yerden güvenli bir şekilde en iyi VPN yazılımı ile çalışır.
  • Avantaj COVİD-19 içinde ödenen yazılım ücretsiz erişim alın.

Güvenlik beceri

Katılımcıların yüzde 73’ü ev siparişlerinden iş aşağıdaki ek güvenlik farkındalık eğitimi almış olan 12 ülkede 6 binden fazla katılımcıların verileri kombine bir çalışmada bulundu. Bu daha şaşırtıcı olanı ise, (%46) çalışanların neredeyse yarısı böylece evden ilk kez çalışıyoruz ve uzaktan çalışırken güvenli bir çevrimiçi varlığını sürdürmek önceden deneyimi olduğunu düşünürsek.

Çalışanların daha fazla 55’i uzaktan çalışmaları için özel cihazlarla verilmemiş, kişisel bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tablet tüm iş ağlarına bağlanmak için kullanılan anlamı.

Daha zor olsa bile, her birey kendi antivirüs veya VPN kullanır gibi gergin BT departmanları en iyi güvenlik uygulamaları hakkında danışmanlık yapmak için yapar. Çalışanların %53 bir VPN kullanmıyor ederken aslında, işletmelerin sadece %32 ‘ si antivirüs yazılımı ile personel verilir.

İşletmeler her zamankinden daha siber tehditler için daha fazla maruz, ama güvenlik düşünen işletmeler önemli ölçüde siber basit ama etkili bir eğitim ile çalışanların sağlamak ve uygun yazılım ve cihazlar evden güvenli bir şekilde çalışma sağlayarak durumu iyileştirebilir.

  • Satın alma rehberi bizim iş için en iyi uzak masaüstü yazılımı bulmak

Related Article

You must be logged in to post a comment.