VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Kullanıcı Anketimizden Bulduğumuz Birkaç Şey
VPNGoupCom Hi-ok2-1024x576

Kullanıcı Anketimizden Bulduğumuz Birkaç Şey

Birkaç hafta fatih wifi vpn 2017 önce müşterilerimizden how does vpn connection work bir opera vpn neden çalışmıyor VPNGOUP kullanıcı anketi turkcell bedava internet vpn 2016 doldurmalarını ve how to download vpn on mac bizimle görüş gezginler zenmate bedava vpn programı indir ve which is the best free vpn deneyimlerini en ucuz premium paylaşmalarını istedik. VPNGOUP topluluğuna birkaç ilginç vpn tavsiyesi fikir sağlayan 1.300’den how to use vpn opera fazla yanıt mozilla yasaklı sitelere giriş eklentisi 2018 aldık.
VPNGoupCom hi-2-1-1

Müşterilerimiz VPN’yi üç ana amaç için kullanıyor ve katılımcıların neredeyse yarısı bunlardan en az birini adlandırıyor: devlet gözetiminden (% 48.9) kaçınmak, verilerini genel Wi-Fi’de (% 46.9) korumak ve coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmek için (% 45.3). Çoğu, küresel gözetim durumu hakkında endişe duyuyor, katılımcıların neredeyse dörtte üçü daha da kötüleştiğini ve neredeyse% 40’ının aslında daha kötü olduğunu iddia ediyor. Sizin büyük çoğunluğunuz (% 89) güvenlik görevlilerine arkadan erişimi olan devlet görevlilerine katılmıyor.

More than half of our users have set up VPNGOUP on 2 or 3 devices, with 71.8 % using VPN on at least one mobile device. The majority agrees that VPN is the best way to secure data on public Wi-Fi, although 2% still think that using public hotspots in trusted locations is enough. It’s not!

While only 36% of the respondents feel “somewhat safe” when shopping online without VPN and only 19% feel “safe”, having VPN enabled makes things much, much better. A whopping 98% describe shopping with VPN as “somewhat safe”, “safe” or “very safe.” Truth be told, 4 respondents still feel very unsafe. We’ll see what we can do about that.

Our absolutely favorite part of every survey is counting server requests. This time, Antarctica finishes last with 1 request. Vanuatu got 3 in a row, which certainly doesn’t mean that our only customer in Vanuatu used our service to change their IP twice.

Moving on to the winner, it’s hands down Canada with over 40 requests! Your wishes are duly noted, and more Canadian servers will come in the future. Australians, your plea hasn’t fallen on deaf ears either!

Genel olarak, VPNGOUP vpn verbindung topluluğunu daha iyi how to use a vpn at school tanımak ücretsiz vpn server için her fırsatı değerlendiriyoruz . Bu opera ücretsiz vpn endişelerinizi bilmek içerir, iki ana hizmet hızı how do you get a vpn connection ve istikrar. Neyse ki, bunlar aynı zamanda işleri daha da iyi hale getirmek için yorulmadan çalışan mükemmel ürün ekibimizin iki ana endişesi. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen canlı sohbet yoluyla google chrome magaza desteğimizle iletişime geçmekten çekinmeyin  .

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.