VPN GoUp News

VPNGoupCom musicstreaming2-1024x534-ok-1024x576

Müzik Akışı için VPN

Çizim: Billboard

Müzik pc vpn indir gezginler akışının how to install express vpn on firestick daha popüler vpn kaldırma pc olamayacağını macbook vpn ayarları düşündüğünüzde how to configure vpn on router – oldu. Müzik the best vpn akışı turbo vpn pc 32 bit hizmetleri, sayısız what is a vpn and why do i need it müzik kütüphanesine cam4 engel kaldırma erişimi kolaylaştırmaya telecharger vpn gratuit hevesli bir şekilde vpn when torrenting devam ediyor yasaklı sitelere girmek için program indir.

VPNGoupCom musicstreaming2-1024x534-1

Müzik Akışı Kanalları

Çevrimiçi olarak birkaç müzik akışı kanalı olmasına rağmen, dünya çapında en popüler kanallardan bazıları. Kütüphane boyutu, fiyatlandırma ve kullanılabilirlik bakımından farklılık gösterirler.

adKullanıldığı ÜlkelerŞarkı SayısıFiyatlandırma
PandoraABD, Avustralya ve Yeni Zelanda1.5 milyon0 $ Baz Fiyat
Spotify60 ülke30 milyon0 $ Baz Fiyat
Last.fmABD, İngiltere, Almanya, Kanada, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Brezilya24 Mill.0 $ Baz Fiyat
Rapsodi32 Ülke32 Milyon9.99 $ Baz Fiyat
uyuşukABD ve Kanada13 Milyon9.99 $ Baz Fiyat
RDIO85 ülke35 Milyon0 $ Baz Fiyat
Deezer150’den fazla ülke35 Milyon7.99 Baz Fiyat
iTunes Radyo100+ Ülke43 Milyon2.03 $ Baz Fiyat
Google Play Müzik58 Ülke30 milyon9.99 $ Baz Fiyat
Radyo Dinle25+ Ülken / a0 $ Baz Fiyat
IHeart RadyoABD, Avustralya, Yeni Zelanda18 Milyon0 $ Baz Fiyat

Müzik Akışı Hizmetleriyle İlgili Sorunlar

Müzik akış kanalları, müzik dünyasını kullanıcılarına getiriyor. Ancak, küçük bir sorun var. Çoğu akış kanalı dünyanın her yerinde bulunmaz. Netflix ve BBC iPlayer gibi hizmetlerin  yalnızca belirli ülkelerde erişim için nasıl kısıtlandığına benzer  . Müzik akış kanalları da coğrafi kısıtlama sorununa sahiptir. Coğrafi olarak kısıtlanmış içerik, yalnızca hizmetin kullanıma sunmayı seçtiği ülkelerde bulunan herhangi bir içeriktir. Bu içeriğe, kapsama alanı dışındaki herhangi bir yerden erişmeye çalışmak, bir hata mesajı ile hizmetin reddedilmesine yol açar.

VPN ile Bu Sorunun Üstesinden Gelmek

Coğrafi olarak sınırlandırılmış hizmetler, kullanıcıların IP adreslerinden konumlarını bularak verilerine erişmesine izin vermez. Kullanıcının hizmeti kapsama bölgesinin dışından kullandığı tespit edilirse, erişim izni verilmez. Bu kontrolü geçmek istiyorsanız, hizmetin sunulduğu bir ülkeden web sitesine erişiyor gibi görünmeniz gerekir. Bir VPN kullanmak, bunu sorunsuz bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir.

VPN’ler sizi sunucularından biri aracılığıyla internete bağlar ve sunucu ile sisteminiz arasında şifreli bir tünel oluşturur. VPN sunucusunun IP adresi IP adresiniz gibi göründüğü için gerçek IP adresiniz tüm izleyicilerden gizlenir. Dolayısıyla, coğrafi kısıtlamalı müzik akışı kanallarına erişmek için tek yapmanız gereken, söz konusu hizmetin bulunduğu ülkede bulunan bir sunucuya bağlanmaktır.

Kullandığınız VPN’nin sunucu listesine göz atın ve ihtiyacınıza uygun olanı seçin. Bu konumdaki bir sunucuya bağlandıktan sonra, o ülkeden servise erişiyor gibi görüneceksiniz ve erişim verilmiş olacak. VPNGOUP gibi VPN, büyük bir küresel kapsama sahip olduğundan ve her ikisi de müzik akışı için gerekli olan yüksek hızlı bağlantılar sunduğundan sizin için oldukça yararlı olabilir.

Sonuç olarak

En iyi müzik akışı android opera vpn kanallarının çoğu how secure is vpn on public wifi genellikle hızlı internet indir yalnızca belirli ülkelerde bulunur. VPN’ler bu engeli aşmanıza yardımcı olur. Bir VPN kullanarak IP adresinizi değiştirebilir avast secureline vpn ne işe yarar ve İnternet’i, çevrimiçi müzik which type of architecture deploys the vpn so that traffic to and from the vpn is not firewalled? akışı yapmanıza yardımcı olabilecek, seçtiğiniz bir konumdan kullanıyor gibi windows vpn programı görünebilirsiniz.


Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp
Categories:
Tags:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.