VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Ne PlayerUnknown bu Savaş yeni PUBG haberler ve güncellemeler:
VPNGoupCom 8z98n7wxx4kaemghbyaszk-1-1024x576

Ne PlayerUnknown bu Savaş yeni PUBG haberler ve güncellemeler:

Yaygın olarak bilindiği gibi (ya da PUBG) PlayerUnknown bu Savaş battle royale oyunları popülerlik öncülük etti. Bu Fortnite ve Apex Efsaneler gibi sayısız rakiplerine ilham veren bir ara hit oldu, ama hala Steam ve Xbox Live üzerinde en çok oynanan oyunlardan biri olmaya devam ediyor.

Rakiplerinden farklı olarak, PUBG daha bir simülasyon odaklı ilişki, dikkate gerçek dünya silah ve fizik gibi mermi damla ve değişken hava koşulları ile. Eğer Fortnite bu gösterişli sanat tarzı veya Call of Duty acımasızca hızlı oyun kapalı oldum: Savaş, PUBG bir değer de Xbox Oyun Geçmek için.

Geri 2018 Buhar en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısı elde etmek için Buhar Erken Erişim başlıktan hızlı yükselişi bu yana, PUBG PS4 yolunda, Bir Xbox, Stadyum, Android ve iOS yaptı. Ayrıca PUBG Lite, düşük-spec donanım üzerinde çalışabilen oyun oynamak için ücretsiz bir uyum, dizüstü bilgisayarlar gibi. PUBG ayrıca düzenli güncellemeleri alır, giderir özellikleri ve tahmin edilebileceği gibi biraz belki de çok can sıkıcı böcek yeni İçerik Ekleme.

Mücevherler, biz nereye?

Ama ne PUBG mi? Eğer film Battle Royale izledim, temel fikri anlamak gerekir. 100 oyuncu ıssız bir adaya hızlı yağma için temizlemek düşer. Zırh, silah ve şifa öğeleri bulmak gerekir, sonra ayakta kalan son kişi olana kadar hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapacaksın.

Şeyler daha ilginç hale getirmek için, rastgele haritada görünen sürekli küçülen bir bölgeye taşımak için, kara, hava veya deniz yoluyla olacak. Eğer bölge dışında yakalanırsan, yavaş yavaş oyun ilerledikçe önemli ölçüde artıran hasar alacaksın. O bölge dışında yakalanmayın Pro ipucu:.

Sonuna kadar hayatta kalmak için yönetmek gerekir, açgözlü “kazanan kazanan tavuk yemeği” ibaresi ekranda görünür göreceksiniz. Ve nedeniyle size karşı her maç sırasında yığılmış büyük ihtimalle, muhtemelen, her daha tatlı bir hale getirir, çok sık gel – yok gibi ekran görüntüsü isteyeceksiniz.

Oyun artık bir çok platformda mevcut olmasına rağmen, PUBG yeni haritalar, oyuncular zevk için survivor geçirir ve modu ile daha da gelişmeye devam ediyor. Yeni olan ne, PlayerUnknown bu Savaş geleceği için planlanan ne önemi var ve neden size göstereceğiz.

Ne PC için en son PUBG gelişme var mı?

(Şimdi kullanılabilir)7.2 güncelleme

PUBG Corp (görüntü kredi:)

PC oyuncuları yüklemek için 7.2 güncelleştirmesi artık kullanılabilir. Oldukça büyük bir güncelleme en önemli olan Mod Sırada oyun değişiklikleri, hoş bir dizi tanıttı.

Sıralamada Modu

Sıralamada Modu eski Hayatta kalma Başlık sistemi değiştirir ve evrensel sevmiyordu PUBG botlar yer alacak yeni normal maç için ayrı bir modu. Bir oyuncunun rütbe, belki de biraz tartışmalı, mod kadroları için geçerlidir. sırada artırın ya da her oyun performanslarına bağlı olarak düşecek.

Her Sırada maç Modu (normal 100 oyuncu sınırına göre biraz daha az) 64 oyuncu en fazla yer alacak ve oyuncular da Erangel, Miramar veya Sanhok üzerinde yarışacak. Kırmızı bölge de kaldırıldı ve mavi bölgede zamanlaması ve hızı artırıldı.

Bot rakipler

Konsol oyuncuları eleştiri görünüşte azimli, geliştirici PUBG Corp 7.2 güncelleme ile PUBG PC sürümü için botlar ekliyor. Neyse ki sadece normal oyunlarda görünürler olarak bunları önlemek için bir yoldur, ama yine de bölücü bir yanı var. Botlar da beceri arttıkça daha sık görünmesi için tasarlanmıştır, ama bu geliştiricilerin farkında olan ne yazık ki durum olmamıştır.

Oyun dengeleri

Daha fazla ayarlamalar için böyle M16A4, Beryl M762 ve MK47 Mutant gibi diğer saldırı tüfekleri güzel bir buff elde ederken, her tip silah gücü ve özellikleri için yapılan M416 hafif bir nerf alma ile olmuştur.

Gaz tenekeleri nasıl kullanılabileceğini en büyük yeni oyun değişiklikleri biridir. Şimdi zemin üzerine bir silah veya throwable ile ışık dökün ve yakıt ve hava orta olsa aşağı rakiplerinizi üzerine atılan bir gaz vurarak ateş yağmur edebilirsiniz. Sinir bozucu, biraz daha PUBG Corp teknik sorunlar nedeniyle son yama onları çektiği gibi gelmeye gaz değişiklikler için beklemek zorunda kalacağız.

  • PC 7.2 Güncellemesi için tam yama notları okumak

7 Sezon: Vikendi döner tanıtımı ile birlikte yeni silah ve Kurtulan bir Pas

PUBG Corporation (görüntü kredi:)

7.1 güncelleme Vikendi, kabaca 6 Sezon boyunca bağımlısı olduğunu PUBG karla kaplı harita dönüşü uzun zamandır beklenen görüyor. Eski Vikendi genellikle pek çok performans sorunları ve oldukça sönük konumları nedeniyle oyuncular tarafından sevilmeyen biriydi. Vikendi oyuncular mücadele etmek için yeni yerler önemli bir yüz gerdirme ve bir kuş sürüsü aldı bu yeter bu sefer değişti.

Eski harap Dino Park artık tamamen uygun bir eğlence parkı gibi hissetmek için tekrar edilmiştir eğlenceyi seven Dinoland, dönüşmüştür. Ayrıca harita etrafında çuf dokuz işleyen trenler – ve evet, 12 istasyonlarından birine binebilirsin.

PUBG Corporation (görüntü kredi:)

Daha fazla değişiklik bazı yerlerde, mesela Manastırı ve Mount Kreznik gibi düzenlemeler ve yeniler vardır, ve çok az yerde kar var şimdi fark edersiniz. Bu nedenle, kar motosikleti ve kar Motosikletleri standart motosiklet iyilik, sepet ve motosiklet kaldırılmıştır.

İstemez hiç bir büyük yeni güncelleme olmadan yeni bir silah olmayı eklendi için karışımı, ancak Mosin-Nagant değil ama tamamen yeni. Aslında popüler Kar98k yeniden bir cilt, ama kendi benzersiz bir görünüm ve ses efektleri ile spor yapıyor. Hey, tüm çeşitli için buradayız, bu yüzden hiçbir şekilde bir anlaşma kırıcı değil.

Son olarak, eziyet ile yepyeni bir Survivor Geçmek, ‘Soğuk hava dalgası’ denir var. Uçan derileri tam 100 seviyeleri oluşur, deneyim bonusları toplamak ve duygulu tamamlamak için meydan okuyor.

  • PC 7.1 Güncellemesi için tam yama notları okumak

Ne PS4, Bir Xbox ve en son PUBG gelişme var mı?

7 sezon şimdi dışarı

6 sezondan beri, geliştirici PUBG Şirketi daha yakından PC ve konsol güncellemeleri hizalamak için çalıştı. Konsolu, oyunun PC sürümü ile yakalamak önce genellikle yaklaşık iki hafta sürer, ama bu boşluğu son zamanlarda kapalı, özellikle Sezon 7 sürümü ile olan 28 Nisan geldi. PC sürümünden tüm güzellikler, yeni Vikendi ve Survivor Pass: Soğuk hava da dahil olmak üzere getiriyor.

Konsolları PUBG için en büyük değişikliklerden biri her haritaya eklenen botlar, ek. Fanatikleri arasında tartışmalara neden bağlı bir güncelleme olsa da, botlar yeni oyuncular oyuna aşina olmalarını dahil edilmiştir. Botlar oyunda çalışma, ortalama insan oyuncu gibi davranıyorlar, ama belli ki öldürmek daha kolaydır niyeti ile nasıl yeni bir blog yazısı, PUBG Şirketi sıraladı.

Konsol oyuncuları sonunda arkasında botlar bırakmak sürece alacak gibi bekliyordu Sırada Mod 26 Mayıs’ta 7.2 güncelleştirmenin bir parçası olarak geldiğinde görünüyor, geliştirici göre.

  • Konsolları 7.1 Güncellemesi için tam yama notları okumak

Mobil PUBG oynayabilir miyim?

PUBG Corporation (görüntü kredi:)

Evet! PUBG mobile ile, doğrudan telefonunuzdan tavuk yemekleri kazanabilirsiniz. Oyun daha çok arcade-oyunun PC ve konsol sürümleri daha büyük ve erişilebilir, ama oyuncular zevk gelmiş tüm haritalar ve özellikleri paylaşıyor. Otomatik seç gibi şeyler bekliyoruz, yardımcı ve dokunmatik ekran kontrolleri ve diğer mobil iyileştirmeler hedefliyoruz.

Cep PUBG oynamak için, en azından iOS 9 kullanan (veya daha yeni bir iPhone 5S) gerekir ve Android sahipleri 13 kullanmalıdır. Lolipop ya da geç. Ayrıca 2 GB RAM ihtiyacınız var ya da oyun oynamak için, ve boş alan 900 MB olacak.

En son yama, PUBG mobil bir ‘Ölüm Replay’ seçeneği aldı, cehennem seni sırtından vurdu, ve yakında hazır olacağını ‘Kutup Modu’, yepyeni bir yaşam deneyimi görmek izin vardır.

  • Mobil 0.17.0 güncelleme için tam yama notları okumak

Ne PUBG Lite mı?

PUBG Corporation (görüntü kredi:)

PUBG Lite alt-spec donanım için tasarlanmış PUBG bir soyulmuş aşağı versiyonu var. PUBG herkesin bildiği gibi GPU ve CPU üzerinde yıpratıcı olduğunu, bu yüzden PUBG Lite çok daha fazla insan battle royale çılgınlığı almak için yaratılmıştır. Eğer oynamak için, oynamak için ücretsiz artı güçlü oyun PC veya konsol sahibi değilseniz harika bir alternatif.

Stadyum üzerinde PUBG oynayabilir miyim?

PUBG Corporation (görüntü kredi:)

Emin olabilirsiniz! Oyun Pro üyeleri Stadyum için ücretsiz ve Destekler oyun PS4, Bir Xbox ve çapraz. Son 7.1 güncelleme tüm haritaları ve en son özellikleri içerir ki bu da oyunun güncel sürüm için de en kalmış. Hiçbir indirme ya da lekeler var, ya da, bu yüzden hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Ne PC PUBG geliyor?

Yeni içerik her zaman düzenli performans güncellemeleri ile birlikte boru hattı olmasına rağmen, PlayerUnknown bu Savaş geliştiriciler dolandırıcı 2020 yılında mücadele alıyor. Oyuncular için dev bir mektupta, PUBG PC Taeseok Jang, yapımcı, şirketin planlarını anlattı.

“Hile programlarına karşı mücadele asla bir çözüm bulmak için çok sıkı çalışıyoruz ve son bir şey daha var. Geçen yıl, hile programları engellemek için çeşitli önlemler üzerinde çalışırken zaman geçirdim. Bu eylemlerin çoğu daha zor bu son derece karlı Hileleri oluşturmak için yapmak için hile programı geliştiriciler engelleme üzerinde duruldu,” Jang açıklar.

“Bu hile geliştiriciler önlemlerimizi adapte excel olarak, bu çabalar gizli tepki onlar için mümkün olduğunca süresini artırmak için devam etmeye karar verdik. Yüksek öncelikli bir mesele karşısında hiçbir şey yapıyormuşuz gibi görünürüz, bu talihsiz bir yan etkisidir. Bu yıl, oyuncular çabalarımızın etkisini hissediyorum sağlamak için iyileştirmeler yapacağız.”

PUBG Corporation da birçok oyuncu için bir sıkıntı kaynağı olmaya devam eden PUBG performansı sorunlarını çözmek için çabalarını dönüyor. Oyun genellikle bir Yangınla Mücadele yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelebilir böcek gibi sabit çöküyor ve dalgalı çerçeve oranları, kırma oyunu eğilimli olmuştur.

Geliştirici yeni İçerik Ekleme ve performans ile ilgili arasındaki dengeyi sağlamak için mücadele ettiğini Jang kabul etti. “Öncelikle, şu ana kadar bu kategori için en iyi yıl oldu, kalıcı ağ, sunucu ve oyun istemci sorunları ile değil biliyoruz. Hizmet yüksek düzeyde sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimizden biri olmasına karşın, belirli konularda çok uzun zaman katlandı ve yaptığımız her iyi gelişmeler gölgede. Hitching ve oyun çöküyor özellikle artmış ve son aylarda sürekli kalmıştır. Görüşlerinizi net bir şekilde duydu ve tamamen haklı.”

Ne PS4, Bir Xbox ve PUBG geliyor?

PUBG PC ve konsol sürümleri arasında içerik farkı azaltmanın yanı sıra, geliştiricilerin konsol üzerinde oyun performansını artırmak için devam etmek için, daha fazla konsol özel ayarlamalar getirmek ve anti-hile algılama güçlendirmek istiyor.

PUBG Corporation da konsol oyuncuları için büyük bir nimet olacak Bir X ve Pro PS4, Xbox 60fps performans moduna getirme olasılığı araştırıyoruz söyleyen bir blog yazısı yayımladı. Şu anda, PUBG diğer rekabetçi battle royale oyun Call of Duty: Savaş ve Apex Efsaneler, ipeksi bir tedavi için oyuncu-pürüzsüz 60fps deneyim sırasında konsolları 15 kilitlendi.

  • Fortnite, Apex Efsaneleri, bu en iyi battle royale oyunları PUBG:
Categories:

Related Article

You must be logged in to post a comment.