VPN GoUp News

  • Home
  • Newss
  • PS4 DualShock 4 denetleyicisi bir PC üzerinde kullanma

PS4 DualShock 4 denetleyicisi bir PC üzerinde kullanma

Düşündüğün gibi bir PC üzerinde 4 denetleyicisi DualShock PS4 nasıl çözmek o kadar zor değildir. Sony’nin DualShock 4 kontrolör için PlayStation 4 ve diğer PS4 denetleyicileri için önemli olduğunu uyumlu ile en PC’ler ve şaşırtıcı derecede kolay bağlanmak böylece oyununu favori PlayStation oyunlarıgibi PC başlıkları, bilgisayarınızda.

  • Ucuz bir denetleyici mi ihtiyacınız var? En iyi DualShock 4 fırsatlar burada

Ama PC PS4 denetleyicisi kullanın neden mi? PS4 DualShock 4 kontrolör, bu senaryo için bir oyun kumandası için mükemmel bir seçimdir. Düzeni denetleyicisi en-PC oyunları gerektirir tabanlı ve gerektiğinde bir fare girdi olarak iz onun bile kullanabilirsiniz tüm düğmeleri içerir. Kumandanın audio jack henüz desteklenmemektedir tek gerçek dezavantajı var, Eğer (veya bunun yerine kablosuz bir kulaklık kullanın)onları kullanmak isterseniz doğrudan bilgisayarınıza kulaklık takmak Zorundasınız.

Tüm ihtiyacınız başlamak için denetleyicisi, Windows ya da Mac BİLGİSAYAR ve bir USB kablosu. Aynı zamanda kablosuz olarak PC ile bilgisayarınızın USB portuna takılan bilgisayarınızda yerleşik Bluetooth veya ayrı Sony PlayStation 4 DualShock USB Kablosuz Adaptör adaptör ile PS4 denetleyicisi kullanabilirsiniz. 2 Bluetooth ve üstü destekleyen herhangi bir Bluetooth adaptörü de çalışması gerekir.

Sizin için şanslı eğer karanlıkta PS4 PC DualShock 4 denetleyicisi ayarlamak için-nasıl varsa, burada bilmeniz gereken her şeyi size vereceğiz.

-widget-data type=”review” data-render-type=”yayın”>

Bugünün en iyi Sony DualShock 4 USB Kablosuz Adaptör fiyatları
359 Amazon müşteri yorumları

cepcepcepcepcep
Sony PlayStation 4 DualShock…
Amazon
Başbakan

Buhar PS4 DualShock denetleyicisi kullanma

Buhar, popüler mağazası ve oyun başlatıcısı uygulama çalıştırırken PS4 PC denetleyicisi DualShock kullanmak için izin veren bir güncelleştirme yayımladı.

Dualshock 4 denetleyicisi takın ve PC oyun kontrol için kolay. DualShock 4 kullanarak Buhar TV dostu Büyük Resim Modu kontrol edebilirsiniz, ve oyunlar artık oyun PS4 düğmesi istemleri görüntüler.

Kullanmak için PS4 bilgisayarınızda Buhar, güncellemeleri yükle Buhar ve kontrol edin, daha sonra en son güncelleme yüklü, tak 4 DualShock (veya Bluetooth üzerinden bağlantı) denetleyici ve gitmek için iyi olacak DualShock!

Ne yazık ki, bu çözüm çok iyi herkes için iş, kullanarak Buhar, aşağıda okuyun olmadan bilgisayarınıza PS4 DualShock denetleyicisi kullanmak için nasıl öğrenmek için değil.

PC PS4 denetleyicisi kullanma

DS4Windows sağlar PC 4 DualShock yapılandırmak

1. İndir DS4Windows

Bilgisayarınızda çalışabilmesi için yazılım ek bir parça yüklemeniz gerekir gibi PS4 kullanarak bilgisayarınızdaki DualShock 4 denetleyicisi ise oldukça basit ve kullan çok kolay değil.

Yazılım DS4Windows denir, ve inanılmaz derecede basit PC için PS4 denetleyicisi bağlama yapar. Temelde 4 bağlı DualShock Windows desteklenen bir Xbox 360 denetleyicisi, düşünce içine PC aptallar.

Bu DS4Windows onu almak için sadece GitHub sayfasından en son sürüme indirme web sitesi.

DS4Windows Windows 10 çalıştıran

2. DS4Windows Yükleyin

İndirilen Zip dosyasını bulun, sağ tıklayın ve Tümünü Ayıkla seçin.

Bir pencere için dosyaları ayıklamak istediğiniz belirir. Ya zip dosyasını yüklediğiniz klasöre ayıklamak için, onları seçin veya başka bir klasör seçebilirsiniz.

Dosyaları hedef klasör açılır ayıkladıktan sonra, ve iki dosya göreceksiniz. Bir, DS4Updater.exe en son sürücüleri ile güncel DS4Windows program tutmak, böylece daha sonra bir sorunla karşılaşırsanız bu dosyayı çalışan değer bir program.

Çift ikinci dosya, ds4windows.exe bilgisayarınızda çalışan PS4 Dualshock Denetleyicisi alacak kurulum işlemlerini başlatmak için tıklatın.

DS4Windows ilgili sürücüleri yükler

3. DS4Windows kurmak

Başlatma ayarları ve profilleri kaydedilmesini istediğiniz size sorulacak ilk kez DS4Windows zaman Appdata in ‘varsayılan seçim kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yeni bir pencere açılacaktır. Tıklayın ‘8, 8.1 ve Windows 10 Windows PS4 DualShock denetleyicisi kullanmanızı sağlamak için DS4 Sürücü Yükleyin.

Eğer 7 veya daha eski Windows varsa o zaman ‘Yükle 360 Sürücüsü’ de tıklamanız gerekir.

Mikro USB kablosu

4. USB üzerinden bilgisayarınıza PS4 denetleyicisi bağlayın

Şimdi PS4 PC için DualShock 4 denetleyicisi bağlamak mümkün olacak. İki şekilde bunu yapmak ya da bir USB kablosu ile ya da Bluetooth üzerinden yapabilirsiniz.

Bilgisayarınıza USB kablosu ile PS4 DualShock denetleyicisi bağlamak için sadece birçok modern akıllı telefonlar ile birlikte gelen normal bir mikro USB kablosu – aynı kişi gerekir.

Hem DualShock denetleyici ve PC içine kablo takılı zaman, Windows bunu tespit etmeli ve PS4 kumandası ile PC oyunları oynamak için hazır olacağım.

Bluetooth’u kullanarak Windows

5. Bluetooth ile PC için PS4 denetleyicisi bağlayın

Kablosuz olarak kullanın, oyun çok daha fazla esneklik vererek 4 denetleyicisi bilgisayarınızda DualShock PS4 kullanma hakkında en iyi şeylerden biridir.

PS4 DualShock 4 denetleyicisi Bluetooth kullanır, bu yüzden PC ya da dizüstü bilgisayarınızı dahili bir Bluetooth alıcısı vardır emin olmak gerekir. Eğer olmazsa, bu Küçücük USB 2.0 Bluetooth Mini Kablosuz Adaptör olarak Bluetooth USB Adaptör satın alabilirsiniz; zahmetsiz PC’YE takılı olacak kadar küçük, ayrıca sadece 2.99 £(US$4, 55 civarında,$6.40 AU) çok ucuz değil sadece.

Bu düğmeye basın denetleyicisi açmak için

Kumandanın üstündeki lightbar yanıp sönmeye başlayana kadar Bluetooth üzerinden PS4 denetleyicisi bağlamak için, tuşuna basın ve üç saniye için merkezi PS Butonu ve Paylaş düğmesini basılı tutun.

Bir sonraki bilgisayarınızda Bluetooth ayarlarını açın. 10 Windows, ekranın sağ alt köşesinde Görev çubuğunda konuşma balonu simgesine tıklayın. Bu Eylem Merkezi açılıyor – Kablosuz “Bluetooth” seçin ve sonra ‘ı tıklatın Denetleyicisi.

Çifti bir kod girmeniz istenebilir – 0000 eğer öyle yazın. PS4 DualShock denetleyicisi, kablosuz olarak bilgisayara bağlı olacak.

TechRadar görüntü kredi:

  • Bir PS4 var mı? Konsolun en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları ve püf noktaları listesini isteyiniz
Categories:

Related Article

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak…

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags…

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

You must be logged in to post a comment.