VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Sky Sports Fanzone video arkadaşlarınızla Premier Ligi Oyun sırasında sohbet etmenize izin verir
VPNGoupCom ql6kcwp5usux7j9qbcgkyg

Sky Sports Fanzone video arkadaşlarınızla Premier Ligi Oyun sırasında sohbet etmenize izin verir

İngiltere Premier Lig hayranları sadece Çarşamba 17 Haziran’da yeniden eşleştiğinde simüle kalabalık sesler yenilik olmayacak – Sky Sports da videoyu arkadaşlarınızla canlı oyunlar sırasında sohbet etmenize izin veren yeni bir özellik duyurdu.

Sky Sports uygulaması ve web sitesinde satışa sunulacak olan yeni Fanzone özelliği, sosyal uzaklaşma veya sadece ücra Arkadaşlarla maçları zevk almak isteyen hayranları için yararlı yeni bir ek olabilir.

Gökyüzü göre, bu özellik yalnızca belirli maçlar için “” kullanılabilir ve henüz pek çok kişinin aynı anda sohbet yaşamak mümkün olacak hakkında bir haber yok.

Ama Zoom veya Houseparty gibiler kullanarak daha iyi bir bahis olabilir başlıca nedeni eklenen maç ile ilgili özellikleri vardır. Görünüşe göre bu maç anketler ve Sky Sports oyun istatistikleri içerir, uzman gözlemleri ve yorumu yedeklemek yardımcı olur.

  • Premier Lig canlı izle.
  • Canlı futbol düzeltmek olsun
  • Görmek istiyoruz FLEXİ iyileştirmeler

Fanzone video odası da hayranları “muhtemelen tandem Sky zaten EA ile ortaklığını ilan etti bu ısmarlama ve özel kalabalığın sesleri ve tezahüratlar takımı” Aralık “birlikte çalışacağız yani ekranda duydukları kalabalık gürültü”, etkisi izin verir.

Kutu doldurma

Yeni Fanzone özelliği ve isteğe bağlı kalabalık sesler ben Sky Sports’ Premier Lig kapsama gelmek sadece bonus ekstralar olmayacak – spiker, “daha fazla hayranları için deneyimini geliştirmek için daha fazla yenilikleri açıklayacak”, canlı tam zamanlaması maçlar ve kanalları ile birlikte söz verdi.

İngiltere Premier Ligi ilk 32 maçları için Fikstür listesini açıkladı, Pick kanalı yoluyla BBC İNGİLTERE’DE hava, Amazon ve Sky Sports-için-ücretsiz maçlar 11 ile olmuştur. İNGİLTERE’DE Sky Sports oyunları geri kalanını izlemek için en ucuz yolu (£5.99 ayda bir cep sadece) Şimdi TV Sky Sports Pas ile.

ABD’de, NBC Spor 39,99 $için Maç geçtin her Premier Lig oyunu hakkı vardır, ya da eğer bir kere açıp garip kick-kapak dahil koymak istiyorsanız, o zaman Premier League Pass için $10.00 ödemek gerekir.

Avustralya Premier Ligi taraftar Optus Spor her oyun catch – zaten telekomünikasyon ağ için kaydoldum değilseniz, Google Play veya ay aylık abonelik başına bir AVUSTRALYA$15 ile App Store üzerinden oyunları yakalayabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, demirbaşlar geri kalanı – ama her oyunu online izle Premier Lig sayısı 19/20 canlı izle bizim: dışarı arada check-in ve her yerde kılavuzda ilan edilir her zaman Premier Lig Maçı izle nasıl haber vereceğiz.

  • Premier Lig yeniden faturalarınız için ne anlama geldiğini Sky Sports ve BT Sport ortaya

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.