VPN GoUp News

 • Home
 • Newss
 • Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak için nasıl

Twitter’da insanlar ve kelimeler kapatmak için nasıl

Bazen Twitter dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için faydalı bir yoldur, bazen de olmuyor. Kapatmak için ya da görmek istemiyorsun hesapları veya kelimeler, hashtags ve ifadeler bloğu basit bir şekilde yardımcı olur, o zaman.

Bu sadece bir hesap sizi rahatsız eden İngilizce dilinde tüm ifadeler blok veya şerit istediğiniz yere istediğiniz kadar geniş veya dar bir araçtır.

Nasıl size göstermek için, Twitter üzerinde insanlar ve ifadeler kapatmak için nasıl bu kılavuz bulduk. Hızlı nasıl için okumaya devam edin ve daha ayrıntılı anlatım için aşağı kaydırın.

Twitter’da insanları susturmak için nasıl

 1. Hesabın profil için kafa.
 2. ‘Seçenekler’ menüsünü tıklayın.
 3. Seçin ‘Sessiz’

Twitter’da kelimeler kapatmak için nasıl

 1. Ana Seçenekler menüsüne gidin.
 2. Tıklayın ‘Gizlilik ve Güvenlik’.
 3. Güvenlik için aşağı kaydırın ve ‘Sessiz’
 4. Seçin ‘Sessiz kelimeler’.
 5. Üst köşesindeki artı işaretini tıklatın.
 6. Kelime veya cümle girin ve dilsiz uygun ayarları çimdik.
 7. Tıklayın ‘Kaydet’.

Shutterstock (görüntü kredi:)

Twitter’da insanları susturmak için nasıl bir derinlik kılavuzu-

Twitter bireysel hesapları kapatmak için, ilk tercihi kendi başına ihtiyacın olacak. Merak etme, ben de uzun süre aramak zorunda kalmazsın.

Sonraki, bir daire içinde üç nokta olan ‘Seçenekler’ menüsünü tıklatın. Tarayıcılarda, bu profil ve kapak resmi yer üstünde değil akıllı telefonlar üzerinde “Takip et” düğmesi solunda.

Şimdi sadece tıklayın ‘Sessiz’. Ayrıca blok veya bu menüden hesap bildirebilirsiniz.

Ayrıca görevlerinden hesapları susturabilirsiniz işaret değer. Sadece yazı üzerine kendi adının sağındaki oku ve ardından ‘Sessiz’ aşağı ‘ ı tıklatın. Bu telefon ve tarayıcılarda aynı.

Twitter (görüntü kredi:)

Twitter’da kelimeler ve ifadeler kapatmak için nasıl bir derinlik kılavuzu-

Twitter’da susturma kelimeleri, cümleleri veya hashtags biraz daha karmaşık olduğunu ve mutlaka bunu yapmak için nasıl çalışmak kolay değil.

Twitter “Ayarlar” menüsüne gidin. Tarayıcılarda, bu sol alt kısmında bir daire içinde üç nokta hizalama araç çubuğu ve sadece ana ekranın sol üst köşesinde hesabınızın tıkla şimdi akıllı telefonlarda.

Listenin en altına bu menü içinde bir kez, tıklayın “Ayarlar ve gizlilik’. Yine de açılan bir sonraki menüyü seçmek gerekir.

Şimdi, seçenekler uzun bir Menü VAR. Aşağı işaretlenmiş ‘Güvenlik’ Başlığı girin ve ‘Sessiz kelimeler’ gidin. Bu sadece aşağıdaki ‘Sessiz hesapların üzerinde akıllı telefonlar, ama tarayıcılar seni için tıklayın ‘Sessiz’ ve ardından ‘Sessiz kelimeler’.

Zaten sessiz kelimeler var, onları göreceksiniz bu ise, ancak liste bu listede ilk defa ise boş olacaktır. Yeni kelime veya kelime eklemek için artı simgesini tıklatın, tarayıcı ya da akıllı telefonlarda alt sağ üst sağ.

Şimdi, kapatmak istediğiniz kelimeyi ekleyin ve eğer isterseniz bunun yerine hashtags ekleyebilirsiniz. Ayarlarını değiştir de, kelime (ev zaman çizelgesi, ya da sadece bildirimleri) sessiz olacak, ve Twitter’a olan uzun sessiz sürecek gibi tercih edebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, Kaydet, akıllı telefonlar ve tarayıcılar için alt sağ üst sağ ve kelime sessiz listenize eklenecektir.

Şimdi sessiz yapılır. Harika! Toksisite hayatında olumsuzluk devam edebilirsiniz ya. Eğer, diğer taraftan, bir yastığa internette aklı başında tutmak için, burada Amazon tüm yastıklar kontrol bağırmayı tercih ediyorsun.

 • Twitter karanlık modu nasıl
Categories:

Related Article

İnstagram karanlık modu nasıl: iPhone…

İnstagram karanlık modu gri ve siyah tonları ile İnstagram her zamanki beyaz arayüzü yerine alternatif bir renk düzeni var. Peki neden bu kadar önemli olduğunu…

Garmin Bağlayın nasıl

Garmin Connect tüm formda kalmak yardımcı, size egzersiz en iyi şekilde yapmak veya sadece sağlık üzerinde daha yakından takip yol verme konusunda bir platformdur. Bir…

Houseparty silmek için

Dünyanın pek çok sosyal uzaklaşma pratik ve kilitleme girmeye başladığından beri, Houseparty son derece popüler oldu, ama bazı kullanıcılar artık app istemediklerine karar vermişler. Bunu…

You must be logged in to post a comment.