VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Ucuz bir Nokia 5G telefon sözde iş olduğunu …
VPNGoupCom snbm7svys6yxrxhum725xm

Ucuz bir Nokia 5G telefon sözde iş olduğunu …

5G telefonları henüz düzgün uygun bir fiyat noktadan vurmak ve bunun arkasındaki ana nedenlerinden biri erken aşamalarında teknolojinin kendisi olmasıdır.

Ancak, bu yeni bağlantı, ve HMD Küresel demokratikleştirme yolunda çalışarak üreticileri durdurmak değil-Nokia görünüşe göre en azından, Nokia Power User bir rapora göre, 5G gerçekten uygun fiyatlı bir akıllı telefon geliştiriyor açtı.

Yeni 5G, Nokia telefon MediaTek Yonga Üzerinde bir Dimensity 800 serisi SoC (Sistem) sahip olması gerektiğini söyledi ve bildirildiğine göre Aslanağzı bir yonga paketi olacak göre, orta sınıf Nokia 7.3 5G farklı olabilir.

Bu yeni cep telefonu daha hesaplı bir fiyat noktasında içeri girin, bugüne kadar 5G piyasasının dışına fiyatlı olan bir kullanıcı tabanına 5G bağlantı açılıyor olabilir.

  • Yeni nesil bağlantı ile 2020 en iyi 5G telefonu: en yakışıklı
  • Redmi K30 Yarış Edition Xiaomi başka bir bütçe 5G merkezi”
  • Uygun fiyatlı Redmi 5G akıllı telefonlar çalışıyor

Ucuz 5G telefonlar yolda

5G akıllı telefonlar 2021’de ivme kazanacak, kesme sunan bütçe akıllı telefonlar için bir talep olması muhtemel-edge bağlantı ve söylentiler Nokia markasını taşıyan 5G cihazları ile ilgili bir takım önümüzdeki 12-18 ay içinde başlatacağını gösteriyor.

HMD Küresel ikinci yarısı önümüzdeki yıl büyük 5G bir başlatmak için hazırlık olduğu söyleniyor olsa da, bu bütçe 5G akıllı telefon 2021 başlarında tanıttı olabilir.

Zaten yılın neredeyse yarısı ile, akıllı telefon üreticileri zaten küresel bir salgının etkisi altında çile vardır. Bu şirketler şimdi 5G üzerinde büyük bahis ve güçlü bir dönüş yapmaya istekli.

Kaynak bilgi var, ama 5G genel cihaz zaman çizelgesi ve 2021 boyunca daha ucuz telefonları hakkında duyduğumuz doğrultusunda düşüş yok, nerede olduğu belli değil gibi bir tutam tuz ile bu ucuz Nokia 5G telefon sızıntısı alarak değer.

  • 5G üzerinde hareket: Xiaomi zaten gelişmekte olan 6G teknolojisi bakıyor diyor

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.