VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Valorant konsolları gelebilir ama Riot Games bazı endişeleri var
VPNGoupCom btzated4wbybeeewdnjwxf-1024x576

Valorant konsolları gelebilir ama Riot Games bazı endişeleri var

Valorant şimdilik PC için özel olsa da, geliştirici Riot Oyun konsolları için popüler 5v5 taktik shooter getirme olasılığı keşfetmek olduğunu ortaya koymuştur.

Gamespot konuşan yapımcı Anna Donlon bu konsollar için oyun taşıma ekibi “prototip” bir şey olmasına rağmen, Valorant deneyimi ve rekabetçi oyun çeviride kayıp değil emin olmak istiyorum itiraf etti.

“Bu oyunu oynamak için bir yol var ve Donlon dedi tamamen oyun konsoluna çevirir tamamen emin değiliz bu oyun deneyimi için bir yoldur.”.

  • Stream Valorant ister misin? Twitch yayını nasıl yapılır
  • …ya da belki de Mikser tercih ediyorsun? Mikserin akışı nasıl
  • Tabii en iyi web kamerası birini kullanıyorsun olun

Çok Sayaç gibi ünlü Xbox 360 için geldi ve hangi Strike: Küresel Saldırgan, serbest bırakıldı bir kez Valfi tarafından terk edildi, Valorant var, silah sesleri belirlemekte doğruluk ve keskin refleksler gerektirir. Bir vesikalık genellikle anlık bir öldürmek sonuçları, yani bir ateş yavaş olanlar için özellikle cezalandırmak değil.

“Eğer bu platformlarda bu deneyimi sunmak gibi düşünürsek, kesinlikle biz,” Donlon ekledi. “Ama gerçekten bir oyun ve deneyim belirli bir tür belirli bir tür için durmak Valorant istiyoruz.”

Konsol bilmecesi

En önemlisi, o zaman, Donlon Valorant ben sadece konsolları uygun herhangi bir şekilde su katılmış veya değiştirilmiş değil emin olmak istiyor. Emin, ama yakın gelecekte PS4 üzerinde Valorant görmek veya Bir Xbox kazandığımız için bir hayır: “kesinlikle biz kapı odağı değildi olmadığını “da vurguladı. Eğer bunu yapacak olsaydık, kesinlikle gecikmeli olacak.”

-Sadece beta yaklaşık iki ay süren uzun bir davet sonra, Valorant şimdi PC ve oyun ücretsizdir. Twitch üzerinde son derece popüler kanıtlıyor, ve zaten rekabetçi doğası ve ince Ayarlamalar sayesinde CS:GO başarılı formülü için popüler esport bir teşekkür olmak için hazır olduğunu.

  • Bilmeniz gereken Valorant hakkında bilgi: çıkış tarihi, karakterleri ve her şeyi

Related Article

You must be logged in to post a comment.