VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • Verme kapasitesi Z özellikleri ve çıkış tarihi de sızdırılmış olabilir
VPNGoupCom ubbjjrkyi9w6dj3em4nzhl-1024x576

Verme kapasitesi Z özellikleri ve çıkış tarihi de sızdırılmış olabilir

Verme kapasitesi geleneği ile artık telefon sunabilir ne dair daha net bir fikrimiz yok görünen ilgili bir anket sayesinde kırmak ve bir orta sınıf telefon bu yıl, büyük olasılıkla verme kapasitesi Z adlı başlatma ve bekliyoruz.

(Hint online alışveriş topluluğu) DesiDime bir kullanıcı (Hint müşteri ödül programı) İntikam alınan bir anket gibi görünen bir ekran görüntüsü gönderildi, ilgilenen herhangi bir akım verme kapasitesi telefon eşleşmeyen özellikleri bir ürün yelpazesine ile verme kapasitesi bir telefonda olurlardı nasıl soran.

Çok yakışıklı adlandırılmış olmasa aralığı özellikleri de orta yapıyorlar, eğer gerçek bir cep telefonu varsa, muhtemelen verme kapasitesi Z. var

  • Tam verme kapasitesi 8 incelemesi
  • Bu verme kapasitesi 8 düşündük bakalım ne Pro
  • Google Piksel 4a da yakında bekleniyor

Listelenen özellikleri depolama (5G desteği ile) Aslanağzı 765 Çipset, 6 GB RAM, 128 GB, 2D Hızlı şarj ile Süper 90Hz yenileme hızı, 64MP bir yumruk olarak bakan kamera, 16MP ve MP sensör, 16MP ön ekran parmak izi tarayıcı, üçlü-lens arka kamera ile ekran AMOLED 6.55 inç delikli ve 4300 mAh pil vardır.

Bu görüşler ancak en azından tamamen biraz önceki sızıntıları ile aynı çizgide değiller çünkü bir tutam tuz ile alınmalıdır. Örneğin bir kriter bu yonga listelenen, ama – RAM bir itiraf şüpheli – 12 GB, önceki bir sızıntı hemen hemen her kafadan farklı olsa – ama bu sızıntı geç 2019 oldu, bence artık zamanı geldi.

Bu son sızıntı da yanlış (saygın bir twitter sızdırıcı) @MaxJmb tarafından göreve davet edildi. Eğer gerçek bir araştırma olsaydı bunu özellikleri ince hava dışarı çıkardı olurdu olası değil gibi, diğer taraftan, bu iyi bir kaynak var. Ama anketin ekran görüntüsü sahte olması mümkün.

Düşük bir fiyat ve yakın bir sürüm

Görüşler ötesinde, anket, 470$yaklaşık 330 $ / £260 / AU olan 24,990 Hint rupi fiyat listeleri. Ancak sızıntıyı fark eden ANCAK Geliştiriciler – gibi – notlar, Hindistan’da verme kapasitesi telefonlarının fiyatları çoğu diğer bölgelerde daha düşük olma eğilimindedir, bu yüzden eğer bu fiyat gerçekse bile, doğrudan bir dönüşüm doğru olması pek mümkün değildir.

Yakında verme kapasitesi Z Temmuz ayında arazi söyleniyor ve yeni bir sızıntı daha spesifik var gibi doğru bunların hiçbirini öğrenmek, telefonu 10 Temmuz’da Hindistan’da açıklanacak diyor olabiliriz.

Merkez Android için konuşan şirket içinde “güvenilir bir kaynak” göre. Bu şimdiye kadar duyduğumuz en özel tarih, çok büyük ihtimalle isterdik ama her sızıntı gibi hala bir tutam tuz ile götürürüz.

  • Bu verme kapasitesi 8T büyük olasılıkla bu yıl çıkacak

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.