VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • VPNGoUp güvenliği artırmak için hata ödül programı başlattı
VPNGoupCom bug-bounty-program-featured-ok-1024x576

VPNGoUp güvenliği artırmak için hata ödül programı başlattı

VPNGoUp güvenliği artırmak için hata ödül programı başlattıVPNGoupCom bug-bounty-program-featured-1

Bir vpn ler aydan biraz daha uzun bir süre önce, how do i get a vpn for free bizi 2020 ve ötesinde free vpn tunnel her zamankinden daha güvenli bilgisayar vpn indir hale getirecek bir güvenlik how to see if your vpn is working planı duyurduk bilgisayarı android yapma programları . VPNGoUp, resmi olarak meb fatih vpn resmi ödül programını what is my server address for vpn başlattığından google play hizmetleri apk indir gezginler, sistemlerimizdeki facebook vpn giriş tüm hatalar artık ölü what is tcp vpn veya canlı chrome ip değiştirme eklentisi olarak aranmaktadır.

Neden bir hata ödülü önemli?

Sızma testi ekibimizin boyutunu potansiyel olarak tüm siber güvenlik topluluğuna yükselttik.

Kurum içi penetrasyon test cihazlarımızı seviyoruz. VPNGoUp’ı dünyanın en güvenli VPN’lerinden biri olarak tutmak için çok çalışan yetenekli beyaz şapka korsanları . Ancak, bunlardan sadece birçoğu var ve VPNGoUp’ın küresel altyapısı her ay büyüyor ve daha karmaşık hale geliyor.

Şimdi, dünya çapında girişimci siber güvenlik uzmanları sistemimizde büyük veya küçük kusurları arayabilir ve bunun için ödeme alabilirler. Böcek avcıları, hizmetimizi etkilediği sürece küçük hatalardan kritik kusurlara kadar her şey için ödül kazanabilirler. Bu aynı zamanda kusurları bulan gri veya siyah şapka korsanlarının, bu kusurları sömürmeye çalışmak yerine bize kolay bir ödeme günü için bildirimde bulunmaya karar verebileceği anlamına gelir.

Tüm bunların, hizmetimizin kalitesini ve güvenliğini sağlama üzerinde derin bir etkisi olacaktır.

VPNGoUp hata ödül programı nasıl çalışır?

  1. Hizmetimizde bir hata, kusur veya güvenlik açığı olabileceğini düşündüğünüz bir şey bulursunuz;
  2. Küresel olarak güvenilir bir ödül programı sitesi HackerOne’daki resmi sayfamız aracılığıyla bize rapor veriyorsunuz;
  3. Geliştirici ve yönetici ekiplerimiz, sorunun hizmetimiz üzerindeki etkisini belirlemek için raporunuzu değerlendirir;
  4. Ortaya çıkardığınız sorunun ciddiyetine bağlı olarak ödeme alırsınız.

Ödüller küçük meseleler için 100 $ ‘dan kritik kusurlar için 5.000 $’ a kadar değişebilir.

Öyle mi?

VPNGoUp download opera vpn hizmetindeki hataları how to create a vpn on android phone avlamak bedava opera indir istiyorsanız, başlamadan touch vpn indir pc önce lütfen HackerOne’daki which vpn protocol is the oldest and least secure of the vpn protocols? tüm politikamızı okuyun. Bazı istisnalar wifi kırma programı gezginler geçerlidir. Aksi takdirde mutlu avlar!

VPNGoUp’ta istenen ya da güvenlik açığı – ölü ya da canlı – .

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

 

 

 

Categories:
Tags:

Related Article

You must be logged in to post a comment.