VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • VPNGOUP ile Brezilya’daki WhatsApp üzerindeki engellemeyi kaldır
VPNGoupCom brazil-whatsapp-ok-1024x576

VPNGOUP ile Brezilya’daki WhatsApp üzerindeki engellemeyi kaldır

WhatsApp, uluslararası alanda kullanılan popüler bir anlık mesajlaşma ve arama aracıdır. Brezilya’da kullanımı Facebook’tan sonra ikinci sırada.
VPNGoupCom brazil-whatsapp-1

Popüler bir What’s App, 19 Haziran Salı günü Brezilya’da bir kez daha engellendi – ama yine de devrildi –  bu yıl üçüncü kez .

Blok nedeni?

Brezilya WhatsApp vpn önerisi 2018 hizmetlerini how to setup a vpn for kodi ilk kez north vpn engellemiyor. 2 Mayıs’ta – 72 saat boyunca engellendi – daha önce devrildi. 2015 yılının Aralık ayında, yetkililer ISP’lere “sürmekte olan bir soruşturmada vpn for safari yetkililere how to disable a vpn yardımcı vpn search olabilecek” bir veri express vpn aktivasyon kodu 2018 talebine uymamalarını how to create a vpn on iphone savunarak popüler bilgisayarda apk dosyası açma programı indir uygulamaya vpn ile netflix erişimi 48 saat what is a vpn connection windows 10 boyunca vnp indir engellemelerini emretti.

Son blokta, Uygulama CEO’su Jan Koum Facebook sayfalarında “Bir kez daha milyonlarca masum Brezilyalı cezalandırılıyor çünkü bir mahkeme WhatsApp’ın tekrar tekrar sahip olmadığımızı söylediğimiz bilgileri teslim etmesini istiyor.” Dedi.

Whats App şifreleme sözü güçlü kalır ve Brezilyalı araştırmacıların aradığı bilgi sağlamak mümkün olmayacağını söylüyorlar. Hareket, Facebook Başkan Yardımcısı’nın WhatsApp hizmetlerinden Brezilya Makamlarına bilgi verememesinin ardından Mart ayında Brezilya’da alıkonulduktan sonra geliyor.

VPN ile WhatsApp’ın engellemesini kaldırın

VPN, IP adresinizi gizleyerek ve trafiğinizi başka bir konumdaki bir VPN sunucusu üzerinden yönlendirerek trafiğinizi ayarlayan sanal bir özel ağdır.

İlgili: IP’nizi gizlemenin faydaları 

O nasıl çalışır

VPNGOUP internet özellikli vpn ler çalışmıyor bir cihazda kurulabilir. VPNGOUP how to setup vpn on android tv box uygulamasını bilgisayara google play indirme cihazınıza yükleyin ve bağlantınızın görünmesini istediğiniz free vpn google bir sunucu seçin. Pakistan’daysanız ve VPNGOUP uygulamasındaki ABD sunucusuna bağlanıyorsanız – ABD’de gibi görüneceksiniz. Bağlantı başarıyla kurulduktan sonra – trafiğiniz şifrelenir ve why to use a vpn verileriniz bilgisayardaki virüs nasıl temizlenir güvence altına alınır.

Acil Durum VPN’i

Kısa süreli bir VPN erişimine ihtiyacınız varsa – lütfen Acil Durum VPN erişim sayfamızı ziyaret edin.

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.