VPN GoUp News

  • Home
  • Blog
  • VPNGOUP IPv6 Kaçak Korumasını Uygular
VPNGoupCom IPv6-ok-1024x576

VPNGOUP IPv6 Kaçak Korumasını Uygular

IP adresleri surfeasy secure android vpn sonsuz değildir how to use vpn with roku ve şu anda en popüler super free vpn İnternet Protokolü IPv4 IP vpn uzantı chrome ücretsiz adreslerinin çoğu kombinasyon why does netflix not work with vpn free.proxy halinde dash vpn pc tüketilmektedir. Bu nedenle, IP what us a vpn sürüm masaüstü youtube indir 4’ün yerini vpn deniz almak için yeni nesil why to get a vpn İnternet protokolü olan IPv6, iphone vpn nasıl kurulur daha free canada vpn fazla kullanıcı ve cihazın daha karmaşık how to use a vpn on iphone IP adresleri üretmesine izin verdi.
VPNGoupCom ipv6-1

İnternet kullanıcılarının çoğunluğu IPv4 İnternet protokolünü kullanıyor olsa da, birkaç İnternet sağlayıcısı da IPv6 desteği sağlamaya başladı. Bu nedenle, birçok VPN sağlayıcısı, IPv6’ya sahip bir kişinin protokollerinin, IPv4 sunucularını destekleyen VPN hizmetiyle uyumlu olmayabileceğini ve birinden diğerine sorunsuz bir şekilde geçebileceğinin fark edilmesini sağlama zorluğuyla karşı karşıyadır. VPNGOUP, şu anda VPNGOUP tarafından desteklenen tüm platformların IPv6 Sızıntı Koruması olduğunu söylemekten gurur duymaktadır .

Özetle, bir VPNGOUP müşterisi bir IPv6 IP adresine sahip olsaydı, IPv6 arabirimleri engellenir ve yalnızca IPv4 trafiği yeniden yönlendirilir ve VPNGOUP ile yeniden şifrelenir , bu da gerçek IP adresinizin asla sızmamasını sağlar.

Teknik olarak konuşursak, bir OpenVPN bağlantısı kurarken müşterilerimiz ek yollar ekler. IPv6 trafiği etkin bir şekilde cihaz içindeki bir “karadeliğe” yönlendirilir. Bu özellik varsayılan olarak , kullanıcı free youtube download gezginler eylemi gerektirmeyen OpenVPN kullanan tüm VPNGOUP uygulamalarında gerçekleşir. IKEv2 / IPsec protokolü bunu otomatik olarak yapar. Bundan sonra, IPv6 desteğini sunucularımızda ele avast vpn yorum almayı vpn iphone what is it planlıyoruz – konuyla ilgili güncellemeler turbo vpn google chrome için blogumuzu takip edin.

İlgili: Akıllı Oyun Daha Akıllı Oluyor

IP Kaçak Testi’ni ziyaret ederek VPN’nizin sızıntı olup olmadığını her zaman test edebilirsiniz  .

Written by AnnMiler – Founder of VPNGoUp

 

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.