VPN GoUp News

VPNGoupCom Simulator-Screen-Shot-iPhone-6-Plus-2018-06-07-at-15.22.28-1024x576

What is iptv smarters?

IPTV veya internet protokollü televizyonun ortaya çıkmasıyla, tüm televizyon kavramı tamamen değişti. PC, iPhone veya iPad’inizde çeşitli programları ve kanalları canlı olarak izlemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir yerden bir televizyon setine erişmenizi sağlar. Diğer bir deyişle, artık seyahat ederken en sevdiğiniz kanalları izleyebilirsiniz. Panasonic TV Active Pause gibi akıllı cihazının ortaya çıkışı tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. Ancak, ev eğlence sisteminiz için bu en son teknolojik donanıma yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

VPNGoupCom Simulator-Screen-Shot-iPhone-6-Plus-2018-06-07-at-15.22.28

Piyasada çok çeşitli hizmetler sunan birçok hizmet sağlayıcı bulunmaktadır. Bazıları iptv hizmetleri aracılığıyla canlı akış videoları sunar ve diğer sunucuları da çevrimiçi canlı TV izlemenize izin verir. Bu iki hizmet Streaming Video ve On Demand, çeşitli kanalları ve programları canlı olarak izlemenizi sağlar. Bu, TV kanallarını düzenli aralıklarla TV setinize ileten bir uydu çanak antenine sahip olmak gibidir. Bu hizmet sağlayıcıların çoğu, çevrimiçi canlı TV izlemenize olanak tanıyan iptv smarters’ın olanaklarını sunar.

Daha akıllı olan nedir? İnternet Protokol Televizyonu anlamına gelir. Neyin akıllı olduğu teknolojik kavramına bakarsak, hizmetlerini internet bağlantısı üzerinden canlı kanalları izlemek için kullanma yeteneğini ifade eder. Canlı TV izlemek için geniş bant internet bağlantısı kullanıyorsanız, hizmetlerini kullanarak çeşitli kanalları internet üzerinden canlı olarak görebilirsiniz.

Geniş bant bağlantısı, özel bir iptv providers yoksa, hizmetlerini sağlayıcılarını kullanarak izlemenize izin vermez. En yaygın iptv abonelik türleri, yerel kablolu televizyon sağlayıcıları tarafından sağlanan ve yerel TV kanallarını dijital kalitede ve bazen de abonelik gereksinimleri ile dağıtanlardır. Bu tür bir kablolu televizyon aboneliğine sahip olan aboneler genellikle kendilerine sunulan en iyi kalitede kanallara sahiptir.

Servis sağlayıcılar genellikle üç çeşit abonelik seçeneği sunar: bunlar yazılım iptv smarters (aslında bilgisayarınıza yüklediğiniz bir yazılımdır), donanım iptv sağlayıcısı (uydu çanak cihazı veya alıcı olarak da bilinir) ve mobil iptv sağlayıcısı. Yazılım, sağlayıcıları aslında iptv konusunda akıllı değil, alıcılara ve vericilere (video akışlarını alan ve ileten özel olarak tasarlanmış yazılım) yazılımdır. Alıcılarını ve vericilerini kullanmak için özel bir iptv lisansına sahip olmanız gerekir. Bu lisans türleri genellikle ev kullanımı veya küçük işletme kullanımı için mevcuttur ve farklı fiyat aralıklarında gelir.

Donanım, sağlayıcıları çeşitli iptv abonelik kaynaklarını alabilen ve izleyebilen set üstü kutuları sunar. Bu kutuyu bilgisayarınıza kurmanız (ve güvenlik amacıyla üzerine optik koruma, antistatik çantalar veya cam kapaklar gibi koruyucu bir aksesuar koymayı unutmayın) ve ardından yüksek hızlı bir bağlantı kullanarak internete bağlamanız gerekecektir. Bu aslında aboneleri için en yaygın kurulumdur. Bazı insanlar hala bu kurulumu kullanıyor, ancak günümüzde çoğu insan bunun yerine dijital uydu TV hizmetlerine abone oluyor.

Hizmetlerini bilgisayarınızdan izlemek istiyorsanız ve uygun bir sağlayıcınız yoksa, sizin için diğer seçenekler Apple TV oynatıcı ve Chroma Key oynatıcıdır. Apple TV oynatıcı, optik bir ses kablosuyla doğrudan ev televizyonunuza bağlanabildiği için başka bir kullanışlı seçenektir. Apple TV oynatıcısının harika yanı, hizmetleriyle de entegre olması, böylece sağlayıcılarından kanalları izleyebilir ve hatta iptv aboneliklerinizi Apple TV oynatıcısına ekleyebilirsiniz. Bu seçeneğin tek dezavantajı, televizyon sisteminizin HD analog bölümünü desteklememesidir.

Chroma key oyuncusu, bugün pazardaki servis sağlayıcısı da popüler. Chroma Key; bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, telefonlar, oyun konsolları ve dijital televizyon setleri gibi çok çeşitli cihazlarla kullanılabilir. Chroma Key oynatıcı, bir iptv kaynağına veya televizyonunuza bağlanabilir ve bu cihaz, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı IPTV kanalını da destekler.

Categories:

Related Article

Iconic Streams Review

Tarihi Inn incelememde artılarını ve eksilerini verdim ama bugün Apple cihazlarda son sürümünden bahsedeceğim. Yeni sürüm bir süredir piyasada ve kullanıcılara binlerce farklı programda yüzlerce…

You must be logged in to post a comment.